„Ustawa przyjęta przez Kongres USA zrobi z nas niewolników!”

Z 24 na 25 kwietnia Kongres Stanów Zjednoczonych przegłosował ustawę 447, która daje ogromne pole do interpretacji i zezwala na roszczenia bezspadkowe. Co to oznacza? A to, że teraz każda wpływowa osoba o żydowskich korzeniach może domagać się zwrotu ziemi, domów, kamienic i innych rzeczy. To skandal i jeden z ostatnich sygnałów ostrzegawczych przed dziwnymi zachowaniami żydów, jak i samego państwa Izrael. Już teraz widać jak na dłoni, że cały zgiełk dotyczący holokaustu i mordowania żydów podczas II wojny światowej, całe to kłamstwo i manipulacja były tylko sprowokowane w jednym celu. Były po to, by wyłudzić jak najwięcej od Polaków, nawet jeśli spowoduje to zrobienie z nas niewolników w naszym własnym kraju! Więcej na:  http://thenowypolskishow.co.uk...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Gniewko

25-04-2018 [17:40] - Gniewko | Link:

Trzeba przestać cackać się z żydami i przedstawiać ich współpracę z niemieckimi nazistami i rozpowszechniać prawdę o ich zbrodniach wobec narodu Polskiego w czasie dyktatury komunistycznej. Trzeba to przedstawiać to w języku angielskim w krajach zachodnich a szczególnie w USA. Z nimi nie warto się układać tylko walić z grubej rury.

Obrazek użytkownika mmisiek

25-04-2018 [19:04] - mmisiek | Link:

To jest oczywiste od dawna, języków powinno być zresztą więcej - tylko kto to ma zrobić?
Bo taki Gliński to woli wydawać pieniądze wiadomo na co.

 

Obrazek użytkownika Secesh

25-04-2018 [23:22] - Secesh | Link:

A po co sie pieprzyć w jakieś przedstawianie czegoś tam i jeszcze wpuszczać się w koszty na tłumaczenia, drukowanie, wysyłanie i inne takie. Za przejmowane majątki na skutek kablowanie podczas powstań, za Polaków którzy oddali życie was ratując, za 22000 w Katyniu, za komunistyczne zniewolenie państwa i narodu razem należy się od was $1 trylion. Wspaniałomyślnie rozłożymy wam na 180 miesięcznych rat. A przede wszystkim przeprowadzić ekshumację w Jedwabnem.

Obrazek użytkownika ASPAL

25-04-2018 [17:43] - ASPAL | Link:

Ależ tu nie tylko chodzi o pieniądze,a bardziej o "przestrzeń życiową".Na Bliskim Wschodzie grunt Żydom pali się pod nogami,a w Polsce klimat w miarę przyjazny(mam na myśli pogodę),a kasę mają,a do kradzieży tyle,że ho ho...

Obrazek użytkownika Gniewko

25-04-2018 [17:59] - Gniewko | Link:

Przy takim rasistowskim traktowaniu innych narodów "podludzi" przez żydów to wszędzie będzie im się palić grunt pod nogami. Nie można dopuścić do tego, żeby znowu powstała w Polsce duża diaspora żydowska. https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika mmisiek

25-04-2018 [19:14] - mmisiek | Link:

To prawda, polskie paszporty są im wydawane niemal hurtowo o czym jakoś mało się mówi.
A jak przyjadą to z czegoś, a właściwie z kogoś, będą musieli przecież żyć...
 

Obrazek użytkownika anakonda

26-04-2018 [07:29] - anakonda | Link:

Art. 257. Rasizm
„Art. 257 Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
----------------------------------------------------------------
Drodzy Panstwo, powszechnie znane jest swiete oburzenie Polakow gdy ktos zarzuci im antysemityzm,
a tu prosze, WSZYSTKIE szesc wpisow maja znamiona czynu karalnego z § 257 kk.
Zycze Panstwu przyjemnego dnia i chwili zastanowienia nim napiszecie kolejny antysemicki post.

Obrazek użytkownika Ptr

26-04-2018 [13:48] - Ptr | Link:

Wszystko musi być zgodnie z prawem , największe zbrodnie w dziejach też były zgodne z prawem. Oprócz prawa liczy się jeszcze sprawiedliwość i trzeba o tym dyskutować.