Historia Polski à la Nowoczesna.pl

Jako zwolennik partii Nowoczesnej z dużą satysfakcją przeczytałem dziś na Twitterze, że aktyw partyjny wziął udział w uroczystych obchodach 73 rocznicy Powstania warszawskiego. Tak trzeba kochani. Nowoczesna to partia ludzi młodych, nie posiadających jeszcze doświadczenia wyg politycznych, partia ludzi dopiero docierających się politycznie. Szlifujących się, jak te diamenty.

Każdy udział w oficjalnych imprezach, spotkania, rozmowy to zdobywanie koniecznego doświadczenia, to powolne i systematyczne stawanie się odpowiedzialnym politykiem  " państwowcem "
Szkoda tylko, że kuleje nieco polityka informacyjna na stronie www. nowoczesna.pl i my zwolennicy nie jesteśmy na bieżąco informowani gdzie, kiedy i z jakiej okazji wystąpią ludzie na których w wyborach parlamentarnych oddaliśmy swój głos. Dlatego wraz  z małżonką moją Zofią wpadłem na pomysł, by opracować krótkie kalendarium historii Polski i nie tylko. Kalendarium, które powinno znaleźć się na stronie www.nowoczesna.pl, po to byśmy pamiętali. 

23 stycznia - Święto Konstytucji 3 - go Maja 
7 lutego - rocznica podpisania Porozumień sierpniowych 
8 marca - rocznica wybuchu Powstania styczniowego
1 Maja - Pierwszy Dzień Lata 
3 Maja - Drugi Dzień Lata 
8 maja - Dzień Kobiet 
14 maja - Wigilia 
24 czerwca - Święto Sześciu Króli 
22 lipca - rocznica wymarszu czekoladowego orła d.E. Wedel
2 sierpnia - rocznica wybuchu Powstania listopadowego
1 września -  rocznica Bitwy  pod Lenino 
18 września - rocznica wydarzeń Marca 68 
7 października - rocznica pierwszych wolnych wyborów w Rumunii 
17 października - Wielkanoc 
1 listopada - Zielone Świątki 
11 listopada - rocznica spotkania prof. Balcerowicza z Ryszardem Petru
1 grudnia - Międzynarodowe Święto Pracy 
13 grudnia - rocznica wjazdu prezydenta Komorowskiego na stację w Koluszkach 
24 grudnia - rocznica Bitwy pod Monte Cassino 

https://tvnwarszawa.tvn24.pl/i...

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

19-04-2018 [22:34] - xena2012 | Link:

Nie byłabym taka pewna że to tylko przejęzyczenie i głupota Nowoczesnej.Trzeba przeciez podtrzymywać funkcjonujacą nie od dzis narrację,że powstanie było tylko jedno,To w getcie.Ktoś sypnął Nowoczesnej groszem a tłusta Lubnauer ze swym glupawym usmieszkiem powie że przeciez getto jest w W-wie.