Za czasów koalicji PO-PSL ukradziono około 220 miliardów!

Od dłuższego czasu mówi się o wyłudzeniach podatku VAT i skali tego złodziejstwa. Dzieje się tak za sprawą kilku rzeczy. Najważniejszym było jednak to, że PiS traktując poważnie finanse publiczne udowodniło, że przez co najmniej osiem lat rządów ich poprzedników, ściąganie wspomnianego podatku była znikoma. Stało się nawet tak, że powstały zorganizowane grupy przestępcze, które wyłudzały ogromne sumy pieniędzy i doprowadzały finanse państwa do stanu agonii. Skala tego złodziejstwa była tak duża, aż minister Morawiecki postanowił namówić obecnych rządzący, na powołanie kolejnej komisji sejmowej, która by zbadała, dlaczego Tusk, Kopacz i spółka pozwalały przez lata okradać nasze państwo. Czy kolejny taki twór jest potrzebny? Na to pytanie odpowiada Janusz Szewczak, który pokrótce opowie, dlaczego komisja śledcza powinna powstać i kto powinien zostać rozliczony z tego zbójeckiego procederu?! http://thenowypolskishow.co.uk...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jan Dobry

06-04-2018 [17:49] - Jan Dobry | Link:

Najrozsądniejszym rozwiązaniem byłoby zawieszenie działalności obu partii do czasu spłaty skradzionych pieniędzy wraz z odsetkami.