Addendum do "Zamącić by konsolidacja padła"

 
 
Parę dni temu napisałem, że Piotr Zychowicz właśnie wydał paszkwilancką książkę "Skazy na pancerzach", która ma udowodnić, że gloryfikowani Żołnierze Wyklęci, to w dużym stopniu pospolici bandyci. A przynajmniej większość legendarnych przywódców.
 
Oto próbka, parę cytatów dokumentujących, jak manipulując faktami, można odwrócić kota ogonem, usprawiedliwić żydowskich zbrodniarzy, ponownie napluć na Polaków i ustawić "właściwe" proporcje.
Właściwe w sensie antypolskiego, europejskiego lewactwa, które będzie walczyć do upadłego, byle tylko Polska nie zdołała się podnieść i wypisać się z wieloletniego lokajstwa a'la Tusk, czy Sikorski.
 
Wszystko, co poniżej, zapisane jest na trzech stronach książki.
 
 
Oto, jak sączy się jad kłamstw, półprawd, przeinaczeń. Nie tylko jeszcze nieprzekonanym, czy niewiedzącym, lecz także tym z prawej strony, nieodpornym na propagandową wojnę.
 
*****
 
 
PIOTR ZYCHOWICZ, "Skazy na pancerzach, czarne karty epopei Żołnierzy Wyklętych"; rozdział VII, "Wyklęci a Żydzi", podrozdział 2, Żydokomuna; strony: 282 – 283 – 284.
 
Słusznie się zaczyna:
 
"[...] zupełnie innym była jednak postawa tych Żydów, którzy podjęli współpracę ze zbrodniczym aparatem przemocy. A więc donosicieli i – przede wszystkim – funkcjonariuszy bezpieki. Ludzi, którzy bestialsko torturowali i mordowali polskich patriotów walczących o wolność ojczyzny [...]"
 
Wszystko się zgadza i dobrze o tym wiemy. To uwiarygadnia. Nabieramy zaufania do tego, co będziemy dalej czytać.
 
"Józef Różański, Mieczysław Mietkowski, "Luna" Brystygierowa, Roman Romkowski, Józef Światło, Salomon Morel, czy Antoni Fejgin. Te nazwiska "czerwonych gestapowców" są świetnie znane wszystkim, którzy interesują się polską historią najnowszą. Do tego można dodać zarządzającego aparatem terroru członka KC Jakuba Bermana."
 
Jak można dodać członka KC, to dlaczego nie krwawych zbrodniarzy – sędziów i prokuratorów? Na przykład Stefana Michnika? Tym bardziej, że on także był w bezpiece, będąc tajnym informatorem Służby bezpieczeństwa o pseudonimie "Kazimierczak".
 
Więc by zakryć ten lapsus i bardziej się uwiarygodnić, trzeba przywołać bezsporny autorytet.
 
"Mimo, że po wojnie Żydzi stanowili znikomy promil społeczeństwa, jak ustalił profesor Krzysztof Szwagrzyk, na 450 osób sprawujących wysokie funkcje w ubecji Żydami było 167. A więc 37,1. "W UB gabinety by opustoszały" – pisał profesor Andrzej Paczkowski. – "gdyby wszyscy funkcjonariusze pochodzenia żydowskiego jednocześnie zwolnili się ze służby". "
 
Czas więc zawalczyć z tymi bezspornymi faktami.
Najpierw przygotowanie:
 
"Nadreprezentacja Żydów w bezpiece sprawiła, że część Polaków uznała, że zbrodnie UB były zbrodniami żydokomunistycznymi. A część – że były to wręcz zbrodnie żydowskie. Jest to zresztą pogląd, który w pewnych środowiskach można usłyszeć nawet dzisiaj."
 
Jakżeż tak można?!
To musi być wyjaśnione!
Więc pora na główny atak.
 
"TO OCZYWIŚCIE PIRAMIDALNA BZDURA" [ duże litery to moje podkreślenie – jk]
 
Żadne zbrodnie żydowskie! Żadna żydokomuna nie mordowała.
Więc kto?
 
Autor prosto i dobitnie wyjaśnia tą zagadkę:
 
"Nie, zbrodnie popełnione w Polsce po 1944 roku nie były "zbrodniami żydowskimi". Nie były też "zbrodniami żydobolszewickimi". TO BYŁY ZBRODNIE KOMUNISTYCZNE." !!! [duże litery – jk]
 
Fantastyczne! Wszystko jasne.
Ale, ale... Skąd my to znamy?
Czy to już nie było? Taka kremlowsko – berlińska zagrywka.
 
To nie Niemcy rozpętały II Wojnę Światową i wymordowały miliony ludzi, starając się całkowicie zgładzić Słowian i Żydów.
TO NAZIŚCI!
 
A teraz tutaj:
 
To nie Żydzi torturowali i mordowali Polaków walczących o Polskę po II WŚ.
TO KOMUNIŚCI!
 
Jasne! Ukryć zbrodniarzy pod maskami. Za 200, 300 lat młodzi pomyślą, że była jakaś inwazja z kosmosu; nie jakieś Alien, czy Transformersy, tylko naziści i komuniści.
A Niemcy i Żydzi spokojnie mogą się wykąpać (i umyć dobrze ręce z krwi) i pójść spokojnie spać.
 
Książki nadal nie polecam. Lecz musiałem podać ten przykład grubej manipulacji, bo dzisiaj kłamstw i oszczerstw ze strony przeciwników jest więcej niż prawdy.
 
 
.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

08-03-2018 [09:25] - xena2012 | Link:

Czy naprawdę sądzi Pan,że jakakolwiek wzmianka o tych krwawych postaciach z UB przebije się do opinii publicznej? Nawet bez paszkwilu Zychowicza widac jak bardzo pracują osrodki miedzynarodowe by prawda nie ujrzała światła dziennego.Relacje polsko-amerykańskie właśnie z tego powodu zostały tak rozluźnione,że wywołują niepokój prof.Lewickiego-eksperta od stosunków z USA .Pomimo medialnych uspakajających wiadomości nie zanosi się na ich polepszenie.Postacie Żołnierzy Wyklętych nie znajdą ani zrozumienia ani niestety należnego im szacunku,ani miejsca w historii.Brylować będzie pamięć o Brystygierowej,której nikt nie bedzie smiał usunąć z Powązek.

Obrazek użytkownika jazgdyni

08-03-2018 [09:41] - jazgdyni | Link:

Na pewno nic się nie przebije, jeżeli choćby my nie będziemy krzyczeć, gdy książka Zychowicza będzie kolportowana w kilkudziesięciotysięcznym nakładzie.
Głośno pomagajmy Polsce, by również nasza PRAWDZIWA  narracja, nasza - internautów, była zauważona i usłyszana.

Ps. Po co w rządzie jest pan Szefernaker?

Obrazek użytkownika OLI

08-03-2018 [13:04] - OLI | Link:

@xena2012 Jeśli chodzi o USA - aż tak bardzo bym się nie martwiła. Od fałszywego przyjaciela lepszy zdemaskowany szuler, z którym zmuszeni jesteśmy grać. Wciąż możemy być oszukani, a jeśli mu powypadają te asy z rękawa i znaczone karty, to zapewne ma jeszcze colta za paskiem od spodni. Jednego jednak Amerykanie zrobić nie powinni, jeśli chcą pozostać w globalnej grze w tej części świata - skoro już udało się im zająć pozycję strategiczną pomiędzy Niemcami i Rosją, nie mogą sobie pozwolić na wycofanie się, bo Polska to ostatni skrawek ziemi w Europie, na którym mogą jeszcze podjąć niezależną grę. Gdyby jednak do tego doszło - należałoby zrewidować wszystkie poglądy na temat tego mocarstwa, na temat wartości sojuszy oraz faktycznej jego siły. Jeśli globalna gra Amerykanów miała by zależeć od tego, czy ktoś zapłaci haracz żydom - to Boże, miej nas w swojej opiece. Jak dotąd - USA nigdy nie były aż tak nieodpowiedzialne, a o rozgrywkach militarnych i globalnych decydują ośrodki niezależne od czteroletnich kadencji prezydenckich.
Jeśli o polityków polskich chodzi - z rozwiązanymi rękami łatwiej walczyć, pod warunkiem wszakże, że oni mają wolę walki.
Nasz wewnętrzny problem polega na tym, że nasze "elity" polityczne wychował i narzucił nam kto inny i one działają tak, jakby chciały się przypodobać jakimś zewnętrznym mocodawcom. Ile mógłby zdziałać w obszarze polityki historycznej wicepremier Gliński, gdyby chciał... Nie ma sensu rozważanie, z jakiego powodu jest taką ofermą i safandułą : młoda żona dobrze odżywiona na fundacyjnym chlebusiu, masońskie umocowanie, żydofilstwo celebrowane jeszcze wczasach UW, czy lewackie inklinacje. 
Brakuje nam całego pokolenia Wyklętych i brakuje tych dzieci, które mogliby wychować, gdyby ich nie wybito.

@jazgdyni, ten tekst krócej i trafniej oddaje, jaką robotę i dla kogo robi Zychowicz. To jest dywersant ideologiczny i fałszerz historii, który tym się jedynie różni od Mieczysława Moczara czy Zbigniewa Domino, że działa z większą finezją pod tym względem wyprzedzając tamtych o trzy długości. Można by go porównać z zatrutym piórem Jarosława Iwaszkiewicza. "Sława i chwała" czytała się doskonale, była napisana z rozmachem jak przystało na epopeję narodową. Tylko, że przedwojenny oficer w tej powieści to był zbrodniarz i kanalia, intelektualista-arystokrata to odjechany w świat swoich rozterek i niezdolny do skutecznego czynu człowiek nie ze swojej epoki. W powieści Iwaszkiewicza ciemnych stron nie mają jedynie rosyjscy partyzanci robiący dobrą robotę w polskich lasach.
Wszystko już było.
Na Dominie i Moczarze wychowywano młodzież w szkołach, a na Zychowicza przychodzą dobrowolnie kuce i klaszczą. On im daje w gotowej postaci materiały do pyskowania w sprawach, o których nie mają pojęcia.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

08-03-2018 [15:04] - zbieracz śmieci | Link:

Dziś dudaczewski po blekocie i szaleju wpadł w taki szał zachwytu nad swoim nieopanowanym wypływem słów,że przepraszał wszystkich co wyjechali w tym morela i błagał o wybaczenie bo RP i Polska straciła z powodu jego wyjazdu bardzo wiele.Facet dziś przeszedł samego siebie i przebił się własnoręcznie osikowym kołkiem.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

08-03-2018 [15:07] - zbieracz śmieci | Link:

OLI ,jeśli na zdjęciu jest "burdel coli" to masz u mnie wór plusów!

Obrazek użytkownika OLI

08-03-2018 [15:53] - OLI | Link:

 @zbieracz śmieci  Na zdjęciu jest "burdel coli" - dla wygody wykorzystałam zdjęcie z internetu, najbardziej podobne do mojej Heksy. Cudowny, wrażliwy, uniwersalny pies.
Co do Dudy - wolę go nie oglądać i w ten sposób oszczędzam własne zdrowie. Morawiecki też się postarał: tak się cieszy, że w Polsce odradza się kultura żydowska, że aż musi to publicznie wykrzyczeć. Zaczęłam nawet medytować nad tym, co myśmy mieli z tej kultury żydowskiej, zanim zaczęła się odradzać, a nawet jeszcze wcześniej, zanim znikła. Bożnice, mykwy, chedery i rzeźnie rytualne - tyle tylko, że polska ludność tam nie miała wstępu. Dodajmy do tego karczmy, domy zajezdne, handel i lichwiarzy - które to wynalazki do kultury się jednak nie zaliczają i w dodatku zdołaliśmy w międzyczasie dorobić się własnych.
Morawiecki zapewne nie będzie odradzał kultury żydowskiej polskimi rękami, więc słuchajmy pilnie i patrzmy końca. 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

08-03-2018 [19:05] - Imć Waszeć | Link:

W Polsce nie odradza się żadna kultura żydowska, tylko włazi na plecach czołgającej się władzy "kultura" żydów ruskich zwanych litwakami. Ile razy jeszcze trzeba durniom z polskimi tytułami nałkofymi powtarzać, że Chabad Lubawicz to jest sekta rosyjskich żydów, a nie polskich. Jako jedyni spośród Chasydów uznali Izrael i jako jedyni mają ogromne wsparcie finansowe. Niech no zgadnę ad kawo? Czy Partia chce stać się ruską agenturą, czy może marzy o karierze gawnojeda?

Mapka dla milicjantów: https://www.chabad.org/centers...

Obrazek użytkownika jazgdyni

08-03-2018 [18:34] - jazgdyni | Link:

Trafne porównania.
Ja jednak jestem przekonany, że to kupiony karierowicz, który przypadkiem ma lekkie pióro. Ile to jemu podobnych już było? A różni się tylko tym od na przykład takiego Tomasza Lisa, że nie jest jawnym funkcjonariuszem wrogiej Polsce opcji.

Obrazek użytkownika Jabe

08-03-2018 [10:59] - Jabe | Link:

Tak czy owak rozmowa jest o tym, co kolektyw żydowski zrobił kolektywowi polskiemu i na odwrót.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

08-03-2018 [12:35] - zbieracz śmieci | Link:

Prof.Śpiewak przecież nie Marsjanin napisał był książkę "Żydokumuna" i potwierdził istnienie czegoś takiego i powymieniał nazwiska ale jak zwykle trochę pogmerał w czasie ,stanowiskami ,nazwiskami ale potwierdził

Obrazek użytkownika maks jamnicki

08-03-2018 [14:13] - maks jamnicki | Link:

Są różni obsesjonaci, maniacy  lub  zadaniowcy. Ale termin jaki on wybrał na puszczenie tej książki świadczy o tym, że pomijając wszystko inne, to po prostu świnia.

Obrazek użytkownika jazgdyni

08-03-2018 [18:36] - jazgdyni | Link:

Trafne określenie gościa.
Ten właśnie termin - gorący, polski marzec również mnie zastanowił. Tego nie wybrano przypadkowo.

Obrazek użytkownika spike

08-03-2018 [15:01] - spike | Link:

Witam.
Ja pamiętam wywiad Weissa u Olejnikowej, która go pytała o żydów w UB, ten odpowiedział, że to już nie byli żydzi, żydzi nie mordują, (coś w ten deseń.)
taki to przyjaciel Polski, (strzeż nas przyd przyjaciółmi....)
Pzdr

PS
historia Polski jest zakręcona też z powodu takich mniejszości narodowych jak żydowska, choć tajemnica jest, jaki to naród.

Obrazek użytkownika jazgdyni

08-03-2018 [18:41] - jazgdyni | Link:

O ile dobrze pamiętam tamten wywiad, to zrozumiałem to nieco inaczej.
Mianowicie - Żyd, który zaczął torturować i mordować, natychmiast przestaje by Żydem. Taka postawa wyklucza go ze społeczności.
Nieco pokrętne rozumowanie, ale można biedaka zrozumieć.

Ps. Jaki naród? To nie ulega wątpliwości, że wśród tej niejednolitej wspólnoty religijnej, to dzisiaj głównie potomkowie Chazarów.

Obrazek użytkownika spike

08-03-2018 [18:54] - spike | Link:

"Żyd, który zaczął torturować i mordować, natychmiast przestaje by Żydem."

całkiem możliwe że coś takiego powiedział, dość dawno był ten wywiad, tylko że żydzi nie stosują tej samej miary względem Polaków, oskarżając cały naród.
Jest też inna sprawa, podejrzewam, że Weiss jest wyznawcą tory, a to dopuszcza zbrodnie względem gojów.
Jako ciekawostka, żydzi Chasydzi protestowali przed ambasadą w Izraelu przeciw oskarżaniu Polski o holokaust.

Co do narodu, jedno jest pewne, z Semitami nie mają nic wspólnego, bycie żydem nie czyni bycie narodem, żydem może być praktycznie każdy, co też oni czynili, wżeniając się w rodziny katolickie, które miały wpływy.
 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

08-03-2018 [22:48] - Imć Waszeć | Link:

Zapewne to nie byli Chasydzi z Chabad Lubawicz, bo ich rabin na Polskę kręcił się w tym czasie jak piskorz w studiu TV, żeby nie porównać zbrodni na żydach do zbrodni na Polakach, tak samo jak udziału Polaków do udziału żydów. Widać było po tej obłudzie, że dla niego Polacy to element mniej wartościowy. W sumie idąc żydowskim tokiem rozumowania, to Hitler co prawda nie był wyznawcą Tory ale napisał sobie własną "Torę" pt. Mein Kampf i zgodnie z objawionym w niej prawem uznał, że miał prawo zabijać żydów. Z naszego logicznego punktu widzenia wzięły się więc za łby dwa mordercze totalitaryzmy, które sobie same przyznają prawa do mordowania innych mniej wartościowych na podstawie książki narodowości, a zatem nie musimy się w to wtrącać.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

08-03-2018 [19:10] - Imć Waszeć | Link:

"Żyd, który zaczął torturować i mordować, natychmiast przestaje by Żydem." -- Większej bzdury nie słyszałem. No ale czego chcieć od osobnika słabego z logicznych wywodów (zastępuje je kabałą), jeśli wręcz nie rzec za niektórymi mniej miłymi komentatorami, notorycznego kłamcy. Fakty są takie, że oprawców pokroju Kapo z obozów i policjantów żydowskich z gett w Izraelu uniewinniono na podstawie "prawa" (czyli lewa) żydowskiego, a ono obowiązuje tylko i wyłącznie żydów (przynajmniej w kwestii odpustów i rozgrzeszeń). Proste?

Obrazek użytkownika jazgdyni

08-03-2018 [22:37] - jazgdyni | Link:

Pan to do mnie mówisz?!

Kabała zamiast logiki? Ja kabały nie znam.
Jeśli to jednak o Weissie, to powiem, że oni są przekonani o wyższości swojej logiki. I tu sz.pan wymiękka, bo są możliwe różne podejścia do kwestii etyki.
Proszę trochę postudiować międzynarodowe opracowania.

Ja nie czuję się władcą racji, jak pan.

Proste?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

08-03-2018 [23:18] - Imć Waszeć | Link:

Akurat było o Weissie, ale i ja mam też swoją własną kabałę, która mówi, że tacy jak on po prostu kłamią na podstawie własnych "widzimisiów", a nie mówią na podstawie Tory. Na podstawie tej samej Tory inny odłam żydów z północnej Afryki uznał, że małe dziewczynki mogą im w burdelach dogadzać. Jeżeli z tego pisma da się wyczytać za pomocą tej samej kabały także propagowanie takich zboczeń (zakładając, że ten szwindel rzeczywiście działa jak jakiś translator), to kto do diabła podyktował to pismo? Pytanie retoryczne.

http://www.logo24.pl/Logo24/56...

"Tradycyjny marokański zajazd (funduq) oferował, obok jedzenia i picia, także usługi seksualne. W dzielnicach żydowskich niektóre z tych przybytków wieszały nad głównym wejściem napis: "koszerny" (czysty), co oznaczało, że prostytutki obsługiwały tylko obrzezanych Żydów. Tak jak miało to miejsce w domach publicznych na całym świecie, również marokańskie burdele oferowały dziewczynki w wieku pomiędzy trzecim a dziewiątym rokiem życia, przyuczone do gry wstępnej ustami lub ręką, podczas gdy młode dziewczęta i kobiety zarezerwowane były do stosunków płciowych analnych i pochwowych."

PS: Co do kabały, to ja już zorientowałem się o co w tym chodzi i na podstawie "definicji" stwierdzam, że Wszechświat nie jest w stanie uciągnąć komputera, który byłby w stanie "porównywać wszystko ze wszystkim", żeby coś "wywnioskować". Taki komputer nawet nie jest w stanie wyliczyć minimalnej drogi pomiędzy 10000 miastami więc rabini kitu mi nie nawciskają. Rabiny twierdzą też, że Bóg nie zna wartości i roli liczby Pi. Ciekawe jak na to wpadli?

Obrazek użytkownika xena2012

09-03-2018 [09:32] - xena2012 | Link:

Niestety odpowiedzią na nasze dylematy dotyczace Marca i stosunkków Polsko-Zydowskich jest wystąpienie ambasador Izraela z atakiem na Polskę w publicznym show na dworcu. Ta obrzydliwa kobieta nie zachowuje się jak przystoi ambasadorowi na placówce w obcym kraju,ale nikt nawet nie smiał skrytykować chamskiego, antypolskiego  wystąpienia tej pani.To jak w obronie polskości mają walczyć internauci?  

Obrazek użytkownika fuga

13-07-2018 [19:16] - fuga | Link:

Bardzo dobrze, że zwrócił Pan na to uwagę. Ta książka to jedna wielka manipulacja faktami, czytałem już krytyczną recenzję tej publikacji na http://mfashion.pl