Żydowska hipokryzja

„Antysemityzm to choroba umysłu” – powiedział wczoraj Jarosław Kaczyński, nawiązując do wywołanej przez Izrael awantury ws. nowelizacji ustawy IPN. Podzielam to zdanie. Każdy przejaw rasizmu uważam za skończone draństwo. Choć oczywiście zdaję sobie sprawę, że już przez sam tytuł dostanę po łbie pałką antysemityzmu. Od tego nie ma niestety ucieczki. Żydzi przez wiele lat wypracowali sobie „narrację”, według której jakakolwiek krytyka pod ich adresem, nieważne czy dotyczy ona Holokaustu, czy czegokolwiek innego, jest po prostu nazywana antysemityzmem. Polacy są wielkimi ofiarami tej polityki i do dziś niedoedukowani celebryci przepraszają za zbrodnie w Jedwabnym, choć powszechnie wiadomo, że udział w niej Polaków na pewno nie był taki, jaki „sprzedają” mediom „historycy” pokroju Grossa.

W dalszej części wczorajszej wypowiedzi prezes PiS zdecydowanie podkreślił, że „będziemy twardo bronić godności Polski”. Cokolwiek by nie powiedzieć o działaniach obecnego rządu rację ma Seweryn Aszkenazy, który pogratulował niedawno gabinetowi premiera Morawieckiego, mówiąc że „w ciągu siedmiu dni załatwił sprawę, której polskiej dyplomacji nie udało się załatwić przez 70 lat.” Wbrew histerycznym reakcjom tzw. totalnej opozycji i, o zgrozo, części zdawałoby się rozsądnych publicystów, Polska przez stanowczą obronę swoich interesów, bo tak należy rozumieć penalizację zwrotu „polskie obozy śmierci”, nie tylko niczego nie straciła, a po części odzyskała utraconą podmiotowość. Nasz ogromny sprzeciw wobec próby fałszowania historii i obarczenia nas współodpowiedzialnością za horror Holokaustu został usłyszany. Oczywiście zmiana nie nastąpi z dnia na dzień, ale od czegoś trzeba zacząć…

Ale żeby „iść za ciosem” i wygrać batalię o pamięć historyczną trzeba zrozumieć postępowanie Żydów i je… skopiować. Otóż chyba wszyscy we wszechświecie wiedzą, że Polacy w czasie wojny parali się wydawaniem Żydów na śmierć. Chyba każde dziecko na tej planecie słyszało o szmalcownikach. A wiecie dlaczego? Bo za każdym razem kiedy sami opowiadamy naszych Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata (których nota bene mamy najawięcej na świecie), sami o tych szmalcownikach wspominamy. Mówimy „tak, Polacy ratowali Żydów, ale oczywiście byli też szmalcownicy…”. Przepraszam bardzo, ale to jest skończony kretynizm. Nikt inny, nigdzie indziej tego nie robi. Sami Żydzi obliczyli, że szmalcownicy stanowili mniej niż 0,1% populacji. Jeżeli chcemy być poważnie traktowani na arenie międzynarodowej, musimy zerwać z siebie łatkę, którą wbrew naszej woli, i co ważniejsze wbrew faktom, międzynarodowe grupy interesów przykleiły nam w celach dyscyplinujących. Musimy przestać kopać się pedagogiką wstydu.

Dlatego zamiast tłumaczyć światu, że ten garb nie jest wielbłądzi, tylko urósł nam od bicia pałką antysemityzmu, musimy przypomieć wszystkim wokół, z Żydami na czele, jak wygląda naprawdę historia Holokaustu. Przykładowo, że to Francuzi systemowo współpracowali z Niemcami przy Zagładzie. To oni tworzyli listy Żydów, którzy potem byli mordowani w niemieckich obozach. Albo to, że alianci nie zrobili nic, mimo naszych próśb, aby zapobiec Zagładzie, choć dzięki naszym raportom doskonale wiedzieli co Niemcy robią Żydom. Musimy przypomineć, że tylko w okupowanej przez Niemców Polsce za ukrywanie Żydów groziła kara śmierci, a mimo tego setki tysięcy Polaków podejmowało ryzyko i to dzięki nim część europejskich Żydów miała w ogóle szansę wojnę przeżyć. Nie bez przyczyny Polacy mają najwięcej drzewek w ogrodach Yad Vashem. I wreszcie zapamiętajcie wszyscy plujący na Polskę i Polaków: to polskie państwo podziemne wykonywało wyroki śmierci na tych, którzy Żydów wydawali Niemcom.

Ale przede wszystkim musimy przestać się dziwić żydowskiej hipokryzji i musimy zacząć odpłacać „pięknym za nadobne”. Skoro Żydzi wypominają indywidualne (nie w sensie liczby, ale w sensie braku systemowej organizacji) przypadki szmalcownictwa, to my mamy wręcz obowiązek przypomnieć i im, i całemu światu, że to Żydzi w sposób zorganizowany pomagali Hitlerowi przy Zagładzie. Skoro Szalom Ber Stambler na antenie TVP Info mówi Adrianowi Klarenbachowi, że „to wcale nie nie jest podobne”, porównując żydowską kolaborację z Niemcami do polskich szmalcowników, to my musimy zdecydowanie podkreślić, że… ma rację. Polacy szmalcowników skazywali na śmierć i wyroki były wykonywane. Żydzi nie skazali ani jednego Żyda za mordowanie swoich rodaków. Chcecie dialogu? Porozmawiajmy więc…

Tylko że oni nie chcą o tym słyszeć, bo to jest moralnie nie do obrony. Żyd ma prawo, a nawet obowiązek skazać część wspólnoty na śmierć, jeśli ma szanse inną część ocalić. Dr Ewa Kurek wiele razy opowiadała o niewyobrażalnym z naszej perspektywy prawie Kidusz Hachaim. Według niego, a w szczególności według jego interpretacji w czasie Zagłady, Żydzi mają obowiązek ratować przede wszystkim swoje własne życie. Dlatego „jeśli przed sądem Izraela stanął Żyd, któremu udowdodniono, że w getcie warszawskim własnymi rękami zabił stu Żydów, a tysiąc innych załadował do wagonów i posłał na śmierć do Treblinki, i w tym sądzie Izraela mówi ‘tak, zrobiłem to, ale po to, żeby ratować swoje własne życie’, z sądu wychodził wolny…” (cyt. E. Kurek). W tym świetle Żydzi nie mają absolutnie żadnego prawa pouczać nas w sprawie naszej własnej historii.

Skoro jednak Żydzi chcą rozliczać wszystkich dookoła (czytaj: Polaków) z udziału w Holokauście, powinni zacząć od siebie. Niezmiernie cieszą mnie słowa prof. Zybertowicza, który przytomnie, w zgodzie z faktami stwierdził parę dni temu, że „antypolonizm w Izraelu bierze się z poczucia wstydu za bierność Żydów w czasie Holokaustu”, dodając że Żydzi walczą o utrzymanie monopolu jeśli chodzi o Holokaust. Jestem też spokojny, że Żydzi tego dialogu z Polakami prowadzić nie chcą, bo mogłoby się okazać, że Naród Wybrany dość wybiórczo pojmuje dochodzenie do prawdy. Ostatecznie, co przyznała osobiście pani ambasador Azari, nie chodzi wcale ustawę IPN, tylko o ustawę reprywatyzacyjną, a więc o miliardy dolarów. Dlatego myślę, że się dogadamy. A jak nie to zawsze możemy przypomnieć światu brutalną prawdę, którą dr Kurek przekazała ocalona z Zagłady Żydówka: „Gdyby to Żydzi mieli ratować Polaków w czasie wojny, to żaden by nie ocalał”.

http://wyspaemigranta.co.uk/zydowska-hipokryzja/

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

11-02-2018 [18:39] - Zygmunt Korus | Link:

"„Antysemityzm to choroba umysłu” – powiedział wczoraj Jarosław Kaczyński, nawiązując do wywołanej przez Izrael awantury ws. nowelizacji ustawy IPN. Podzielam to zdanie. Każdy przejaw rasizmu uważam za skończone draństwo. Choć oczywiście zdaję sobie sprawę, że już przez sam tytuł dostanę po łbie pałką antysemityzmu."

A zatem:
Czyj i kto to mówi? Kto prowokuje i kto oskarża? U kogo wtedy to diagnozują?  A, rozumiem, kto temu zaprzeczy, to jest chory i walnie Pana tą pałą, autocepem. Nieźle Pan to za/wraz(?) z Prezesem wykombinował. Przecież Pan "wiadomym" miód leje na ich aj-waj spierzchnięte języki. Proszę napisać "wazeliniarski filosemityzm" to choroba... no powiedzmy delikatnie -  woli. O, wtedy rozumiem - z pewnością by się Panu od "urodzonych handlowo" oberwało. Od chazarów naszych szczególnie. Polecam moją definicję antysemityzmu - sam się z powyższego cytatu uśmieje. [ http://naszeblogi.pl/49512-def... ]
Żeby nie być gołosłownym: Pan jest semitą! Pełną gębą. Pod parą! Rasizmem, szowinizmem Pan straszy, "knebluje". Jak NAS nie pałą, to kijem.
Ukłony, za tytuł.

 

Obrazek użytkownika Starszy Młotkowy

12-02-2018 [02:43] - Starszy Młotkowy | Link:

Kolejne "osiągnięcie" PiS-u na arenie międzynarodowej dzięki rozpętanej wojence z  wszystkim  niemal naszymi  sojusznikami i sąsiadami (podobno najlepsze stosunki mamy teraz tylko z... Bałtykiem). Uśpionego od dekad w tzw. przestrzeni publicznej "szmalcownika"  obudził i skutecznie wypromował wybitny polityk PiS-dzielczy, chluba tej partii i
kilku poprzednich, znany jako "obatel". Szmalcownik (polski, oczywiście) jest teraz na ustach wszystkich światowych mediów polityków, dziennikarzy,a wypowiedzi innych prominentnych polityków rządowych dodatkowo wprowadziły do obiegu  "polskie obozy zagłady (śmierci, koncentracyjne), odmieniane we wszystkich przypadkach, skojarzeniach i sytuacjach. Nasi "dobrozmianowcy" bowiem uważający się za najmądrzejszych specjalistów w każdej dziedzinie i nie potrzebujący żadnych opinii specjalistów w żadnej sprawie, posiali znowu wiatr, no to zbierają burzę. Ale oczywiście nigdy się do tego nie przyznają i jak zwykle, zwalają winę na resztę świata, a zwłaszcza na stronę, która takim działaniem (trybem i terminem uchwalenia sławetnej ustawy) mogła się poczuć co najmniej zaniepokojona. Antysemityzm podnosi łeb nie tylko w internecie (vide: choćby  komentarze na NB).A PiS znowu zapisuje się w annałach międzynarodowej polityki jako ten, który daje początek czegoś nowego w tej polityce. Pierwszy osiągnął rekordowy wynik w słynnej "victorii brukselskiej" wynikiem 1:27,następnie precedensami w sprawie wprowadzenia w życie słynnego art.7 traktatu UE a także bezprecedensowego w dziejach UE odwołania vice-przew.Europarlamentu.

Obrazek użytkownika angela

12-02-2018 [10:28] - angela | Link:

Gazeta Trybuna Ludu,
Gazeta informacyjna aparatu komunistycznego  w Rosji , zawiadujacego w polsce, miała na czołowej stronie taki napis.
Proletariusze wszystkich krajów,  łączcie się.
Kto ta miedzynatodowa organizacja rządził?
Rządziła Rosja, ich pierwzy  sekretarz.
Rosja, odwieczny zaborca,rusyfikator, i ciemiezca Polaków przez lata powojenne , do 89 roku.
Kazdy kto zapisał sie do PZPR wykonywał rozkazy z Kremla.
W mniejszym lub większym stopniu gorliwości,  działali antypanstwowo.przeciwko interesowi Polski.
To samo z germanizacja, i dzialaniem na rzecz Niemiec. 
To jest zdrada.I to trwa do dzis.
Ci ludzie cały czas są, teraz ich dzieci i wnuki.
Jednocześnie,  w pewnych odstępach czasu,  wybijane!!! sa odradzajace sie elity patrioťyczne, przy pomocy rodzimych zdrajców. 
Dlatego tak trudno jest rządzić Polską. 
Zydzi natomiat, to taki element wewnętrzny,  obrotowy. 
Oni /z pewnymi wyjatkami/, wspierają wszystkich, tylko  nie rodzimych patriotów,  co dzieje się nie tylko w Polsce,  w celu oslabienia tych krajów. 
Bo im słabszy i nie zakotwiczony w narodowości kraj, tym inne nacje mają więcej do powiedzenia. 
Mozna powiedzieć ze, każdy działa w swoim interesie.
A W CZYIM INTERESIE DZIAŁA STARSZY MLOTKOWY?  to jest zastanawiające. 

 

Obrazek użytkownika ruisdael

12-02-2018 [07:52] - ruisdael | Link:

Młotkowy- ma Pan POwski umysł- dobitnie to potwierdza ostatnie zdanie. Tylko dlaczego jest Pan tu obecny?

Obrazek użytkownika xena2012

12-02-2018 [08:52] - xena2012 | Link:

Dlaczego w mediach na tyle debat,spotkan,rozmów,wywiadów nie pojawiła się ani razu dr Ewa Kurek.Jasna wykładnia prezentowana przez pania doktor zostaje wiec zastapiona gadulstwem,laniem wody ,zajmowanie sie tylko antysemityzmem bez wykazania antypolnizmu (zapewne strach) ,pokrzykiwaniem ze strony opozycji.

Obrazek użytkownika angela

12-02-2018 [09:49] - angela | Link:

A ja durna myślałam, ze wypowiedziane przez Obamę,  "polskie obozy śmierci ", to tylko przejęzyczenie, ze względu na położenie obozów. 
A to szykowana byla cała machina propagandowa,  żeby ubrać Polaków w mundury morderców. 
Narod, ktory potrafił zrzucić wiekowe zabory. 
Ktory potrafil  wyzwolić się  z komunizmu.
Narod, ktory pierwszy przeciwstawił się Niemcom???
Miliony zamordowanych, zniszczony rozkrsdziony  kraj, stolica zrównania z ziemią. 
Czyzby sami siebie mordowali i niszczyli???
A to co na mundurze niemca wyszyte, a na bramie obozu napisane, nawet ukraść się nie da.
Czy to przypadkiem zginal napis z bramy niemieckiego  obozu śmierci. 

To szaleństwo,  ze obozy byly polskie, mogli wymyślić tylko szalency.

Czyz nie wiedza, że Polacy,  to naród niezłomny? ! I nigdy się nie poddadzą .
Ze tylko w zakamuflowanej formie, przez rodzimych zdrajcow, oszukani,mogą ulec, ale do czasu.

Propaganda siegnela dna, i zaczyna odbijać. 
Mysle, ze mocno tego pozaluja.
Bo teraz, cały świat dowie się rzeczy, które miały być przy użyciu Polaków zakryte.
 

Obrazek użytkownika spike

12-02-2018 [12:32] - spike | Link:

o antysemityźmie możemy mówić, jak się dowiemy co wspólnego Semita do żyda, córka Trumpa teraz żydówka, jest Semitką?
bycie żydem nie oznacza narodowości, praktycznie każdy może nim być, podobnie bycie katolikiem nie oznacza bycie Polakiem.
Antysemityzm został wymyślony dla jednego celu głownie finansowego.

Obrazek użytkownika nusatez

12-02-2018 [15:54] - nusatez | Link:

Przypadkowo,przesłuchując filmik z udziałem  L. Żebrowskiego,dowiedziałam się o skandalicznej wypowiedzi popularnego obecnie Jonny Danielsa  na temat ekshumacji w Jedwabnem. Poszukując potwierdzenia tej informacji,czyli źródła trafiłam na poniższe portale
http://wprawo.pl/2017/12/20/jo... 
http://www.dziennikwschodni.pl...      

Oto tekst tej wypowiedzi J. Danielsa :  „Nawet jeśli pod tą inicjatywą podpisze się 40 milionów osób, ekshumacja w Jedwabnem nie odbędzie się. To jest sprzeczne z prawem żydowskim, żydowskie dusze wystarczająco już cierpiały i nie ma potrzeby, żeby cierpiały ponownie. Ponowna ekshumacja w Jedwabnem zniszczyłaby wszelkie relacje pomiędzy Polską a międzynarodową społecznością Żydów. Ta poszukująca medialnej kariery pani doktor rujnuje międzynarodowy wizerunek Polski i godzi w dobre imię jego świątobliwości Jana Pawła II, którego imię nosi uniwersytet, który ukończyła”. 
Mój komentarz do tego jest chyba zbyteczny.

Obrazek użytkownika Starszy Młotkowy

12-02-2018 [23:06] - Starszy Młotkowy | Link:

Jacek Kaczmarski:

Narody, narody! Po diabła narody
Stojące na drodze do szczęścia i zgody?
Historia nam daje dobitne dowody:
Pragniecie pokoju? - Usuńcie przeszkody -
Narody, narody, narody!