Wokanda: Ob. Kaczyński Jarosław vs Ob. Wellman Dorota

 Czyż ten Kaczyński Jarosław to nie jest dobre panisko ? To do was celebryci, ludzie postępu i nowoczesności, ludzie przebywający w wyższych rejonach kultury  osobistej i kultury w ogólności. Czyż nie wykrzywiacie swoich mord zdradzieckich ociekających gniewem i nienawiścią w stosunku do każdego kto myśli inaczej, każdego kto  dotknie was czasem w  sposób nieelegancki, czasem brzydki i chamski, czasem złośliwy lub tylko lekko drwiący. Wykrzywiacie mordy i tego, kto ośmieli się tknąć wasz " majestat " natychmiast  ciągacie po trybunałach.
Poniżej niezbyt elegancki " tłitt " pisarza Jacka Piekary dotyczący Doroty Wellman. Wpis, który według mnie w ogóle nie powinien być przedmiotem zainteresowania sądu Rzeczpospolitej. A jednak był i będzie kosztował pisarza 0,5 mln PLN, jeśli i wyższe trybunały zawiodą lub  będą " rozgrzane " 

"Do aborcji potrzebne jest zapłodnienie... Do zapłodnienia potrzebny jest seks...Dobrze wiedzieć, że Dorocie Wellman nie grozi aborcja!”

... a dalej cztery przypadkowe, pierwsze z brzegu fejsbukowe wpisy Manueli Gretkowskiej - żeby nie było - pisarki, człowieka kultury, osoby wykształconej, celebrytki w służbie sił prodemokratycznych. 

Czy normalnym krajem rządziłby kryptogej w depresji, któremu zdaje się, że jest Piłsudskim.

Falliczny kształt języka wypycha mu prawy policzek.

Obudziliście się w kraju rządzonym przez dwóch najmniej męskich mężczyzn. Nie dlatego, że jeden ubiera się w małą czarną do kostek. A drugi, może co najwyżej dla przyjemności, włożyć palec w tyłek kota. 

Dlaczego wczoraj jakiś h... bez cycków wypowiadał się znowu za kobiety?  ( To akurat o Piotrze Dudzie - związkowcu ) 

Cztery wpisy = cztery pozwy = cztery wygrane sprawy.

Wygrana sprawa według najnowszego taryfikatora polskiego sędziego  to - 0,5 mln. PLN
4 x 0,5 mln. = 2 mln PLN 
...no i czy ten Obywatel Kaczyński Jarosław to nie jest dobre, ludzkie panisko ? 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jan1797

18-01-2018 [21:28] - Jan1797 | Link:

Te, demokratycznie poprzednie miały rękę do sędziów ;) Nie los ślepy a chęć szczera przydzielały oficera?
Masz autorze rację, polowanie z nagonką, stąd strategiczne wycofanie AM a myśliwy? Kilka dni chodzi za mną
cytat; no to ten Ru... tam Amerykanin krzyknął „za Fatherland". Wziął, wyrzucił francuza, aż mu walonki spadły.
Pozdrawiam serdecznie.

Obrazek użytkownika Jabe

19-01-2018 [07:13] - Jabe | Link:

Czyż nie wykrzywiacie swoich mord zdradzieckich ociekających gniewem i nienawiścią w stosunku do każdego kto myśli inaczej, każdego kto dotknie was czasem w sposób nieelegancki, czasem brzydki i chamski, czasem złośliwy lub tylko lekko drwiący. – Tak, ta zaraza trawi Polskę. Szczególnie zaś razi u Prawdziwych Patriotów™.