Herr Szulc, czym ty nas straszysz?

Jesteś taki praworządny i prawomyślny że aż strach się bać. Twoi doradcy nie podpowiedzieli ci, że z każdego Euro jakie dostajemy z UE, to 80% wraca w zamówieniach do niemieckiego przemysłu? Nie rozumiesz Waść że zrobiłeś z siebie w Polsce  i zapewne wśród Niemców kompletnego głupka w sprawach ekonomicznych? Herr Szulc czy słyszysz ten śmiech w Polsce? Kogo tak naprawdę chcesz ukarać, komu odbierzesz tak na prawdę miejsca pracy - Polakom czy Niemcom? Komu tak naprawdę chcesz odebrać zyski Herr Szulc - swoim rodakom? Niemcy ci na to nie pozwolą! Ale w lewackim świecie wszystko jest możliwe, nawet strzał we własną stopę. No cóż, Kapitał amerykański tylko czeka na to, aby wejść w te niemieckie 80% he he he. Poradzimy sobie. Nie strasz Herr Szulc, bo swoją głupotą straszysz wyłącznie Niemców. A my chętnie podmienimy wasz kapitał w Polsce na amerykański, jak już tak bardzo was boli że coś  tu robicie nieźle na tym zarabiając.

 A teraz o emigrantach

Krótko: Jeśli chcesz Waść solidarności w kłopotach, to zacznij stosować ją w niemieckiej polityce, zanim zaczniesz o niej pouczać Polskę. Od Polski wara! Naród wybrał i Naród będzie bronił swoich wyborów! Większość Polaków nie chce emigrantów arabskich. Większość Polaków chce reform Dobrej Zmiany. Czasy rządów waszych przydupasów to przeszłość. Żadne nagonki i medialne paszkwile nie zatrzymają nas w reformowaniu państwa.

Jasne?

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

06-01-2018 [03:09] - Jabe | Link:

Twoi doradcy nie podpowiedzieli ci, że z każdego Euro jakie dostajemy z UE, to 80% wraca w zamówieniach do niemieckiego przemysłu? – To by oznaczało, że w rezultacie Niemcy dają nam swoje towary darmo.

Obrazek użytkownika SilentiumUniversi

06-01-2018 [07:52] - SilentiumUniversi | Link:

Super: a my spłacamy tylko 100% + koszty. Sprostowałbym też jedną literówkę Autorki: nie puczać  tylko puczyć. Dosiego.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

06-01-2018 [06:38] - wielkopolskizdzichu | Link:

"A my chętnie podmienimy wasz kapitał w Polsce na amerykański,"
Ot logika fornala. Zamiast budować własny  kapitał lepiej sprzedawać się do roboty na cudzym we własnym kraju. 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-01-2018 [14:09] - Ula Ujejska | Link:

Dziuniek
Taką logiką rządzenia kierowali się twoi idole przez 8 lat. My od pierwszego dnia wdrażamy programy które mają wspierać polskie rodziny, biznes i podmiotowość Polski w UE. Od pierwszego dnia odzyskujemy Polskę z łap łotrów i sprzedawczyków. Chętnie będziemy składać zamówienia w USA np. po gaz a nie w Niemczech czy w Rosji. Zrozumiałeś?

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

06-01-2018 [14:41] - wielkopolskizdzichu | Link:

Słuchaj gośka.
Od pierwszego dnia to wy odzyskujecie stoliki po poprzednikach i wchodzicie w ich buty. Wasze programy polegające na korumpowaniu Polaków  skończą się tym, że ci sami Polacy pogonią was i zaczną podpalać biura. Módlcie się żeby bez zawartości. Wystarczy jeden czy drugi zakład pracy z wygaszoną produkcją  na rynek niemiecki by polskie PKB runęło, a USA nawet palcem nie kiwnie bo zależy im na własnym rynku produkcji nie na polskim, mają pod nosem Latynosów do roboty.

BTW
Ostatnio przestałaś produkować się na temat Ukrainy. Ktoś tobie powiedział czy sama doszłaś do wniosku, że po ekscesach zagranicznych lepiej temat Ukrainy odpuścić ?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-01-2018 [15:40] - Ula Ujejska | Link:

Dziuniek
Mam na imię ULA - zapamiętasz czy za trudne?
Tak, odzyskujemy z łap złodziei różne "stoliki", przykładowo w LOT. Ta spółka nagle z bankruta według Tuska, zaczęła przynosić ogromne zyski. Odzyskujemy także spółki skarbu państwa, które zaczęły również wykazywać ogromne zyski. Złodzieje codziennie dostają po łapach. Położyliśmy tamę trefnym zobowiązaniom "kopary", które mogły nam przynieść może przelanej krwi, jak na zachodzie. Chętnie odkupimy niemieckie udziały w rynku medialnym, bankowym etc. Sami nie damy rady, dlatego piszę o amerykańskim kapitale :)
Kumasz Dziuniek czy za trudne?

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

06-01-2018 [17:04] - wielkopolskizdzichu | Link:

Tak tak gośka, ula masz na imię, trudne ale spróbuję zapamiętać.
Opowiedz lepiej gośka jak to jest z tym Orlenem. Obstawiliście wprzódy wszystkie intratne stanowiska upychając wszędzie tam gdzie mogą się pojawić dywidendy krewnych i znajomych. Potem ustalono, że w niedzielę handelek tylko w rodzinnych sklepach i na ....stacjach paliwowych. Ot przypadek.
Przy czym ja to doskonale rozumiem przecież z takimi jak ty prowadzę biznesy. Macie pobrane kredyty, macie takie same żołądki i ambicje jak wasi poprzednicy i obyczaje też, i raczki które do się, a nie od się.  W związku z tym nie zgrywaj się gośka na patriotkę gospodarczą bo śmiech na sali.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-01-2018 [23:50] - Ula Ujejska | Link:

Dziuniek
Znów kłamiesz. Inny bloger na blogu Rolnika z Mazur także cie przyłapał na kłamstwie. To jest mój ostatni post do ciebie, bo ja z kłamcami nie dyskutuję. Idź sobie na Onet, tam będziesz gwiazdą.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

07-01-2018 [07:53] - wielkopolskizdzichu | Link:

gosiu
Pan Targalski nie udowodnił mi kłamstwa tylko obnażył swą niewiedzę. W 2017 nastąpił wzrost eksportu z Ukrainy do USA o 1 milion $. Za tyle to pod Poznaniem kupuje się działkę i to nie za dużą. Ale dla Pana Targalskiego jest to dowód na znczący wzrost eksportu.
Koszt broni przeciwczołgowej jaką ma dostać Ukraina od USA to około 47 milionów $ co stanowi około 1/10 całego eksportu z Ukrainy do USA.
https://zik.ua/pl/news/2017/10...
Targalski podobnie jak ty gosiu czyta tylko nagłówki.

Ale co tam gosiu na Ukrainie, jakieś newsy nam przekażesz?

Obrazek użytkownika Lektor

06-01-2018 [13:31] - Lektor | Link:

Schulz to nieuk, i ideologiczny (lewacki) frustrat .  On nie jest świadom podstawowych faktów w wielu sprawach.  Przecież w sprawie uchodźców (imigrantów) nie było żadnej oficjalnej decyzji UE czy premierów krajów członkowskich. To, że Merkel z otwartymi rękami krzyczała do imigrantów „Herzlich wilkommen” (Serdecznie witamy), to nie oznacza, że ona zapraszała ich do UE. Ona nie ma takiego prawa ! Ona nie jest szefową UE !!!   A jeśli robiła to jako kanclerz Niemiec – to zapraszała ich wszytkich do Niemiec – a nie do Unii Europejskiej.
Jeszcze raz: Kanclerz Niemiec nie ma prawa do zapraszania gości do Polski !!!!!!
Niemniej należy uważać na tego wstrętnego polityka Schulza, bo oprócz tego, że jest nieukiem, jest synem SS-mana, a to już dla nas dużo mówi !!!
 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-01-2018 [14:26] - Ula Ujejska | Link:

Jak powiedział pewien chyba Francuzik: My mamy pieniądze a wy zasady. Myślał dziad, że nadal ma do czynienia z poprzednią sitwą która rządziła Polską - i to jest tylko kwestia za ile się sprzedamy? Skowyt takiego Szulca świadczy o tym, że tym razem się pomylili :)

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

06-01-2018 [23:04] - rolnik z mazur | Link:

Jak na nieuka to daleko zaszedł. No chyba, że go żona z Polski kopała do przodu. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-01-2018 [23:44] - Ula Ujejska | Link:

:)))
Jest jeszcze Frau Kaźmierczak ... czy jak jej tam. Słyszę już od Niemców głosy, że niszczy ich "polska V kolumna".
I dobrze, niech się martwią. W kolejnych wyborach pogonią lewactwo.
Pozdrawiam.