Życzenia dla ¼ (+)

Nadchodzący rok będzie dla Polaków szczególny – sto lat temu wyswobodziliśmy się ze zniewolenia. Nie wszyscy i nie na długo – nie wszyscy, bo traktat w Rydze; nie na długo, bo pakt Ribbentrop-Mołotow, bo hekatomba wojny, bo zniewolona, stalinowska „ludowa demokracja”…
 
Wy, „obywatele”, się w tej „demokracji” nieźle urządziliście – aż do wczoraj. Wystarczy! Nie jesteście godni świętować Stulecia Niepodległości – wy, spadkobiercy internacjonalizmu, wy, sprzedajni kowale „europejskości”, której próżno by szukać w waszych tradycjach rodzinnych: urodziliście się przecież do służenia innym, a hasło Bóg-Honor-Ojczyzna jest wam wstrętne i obce.
 
Dlatego życzę wam, żeby nigdy nie ziściły się marzenia Pana Prezydenta Andrzeja Dudy o „wspólnej Polsce” – nie zamierzamy się nią z wami więcej dzielić!
 
Kto dla Niej  nie zrobił w życiu, od pokoleń, nic dobrego – niech zapomni na lata o decydowaniu o Jej losie; dlatego życzę wam dalszych porażek i upokorzeń (a niektórym z was – sprawiedliwych wyroków).
 
Życzę wam też, by wasi - otumanieni klientelizmem ekonomicznym, medialnym i mentalnym – wyborcy jeszcze bardziej się od was odsunęli; żeby mogli sami odczuć Dobrą Zmianę, dającą im nie blichtr telewizyjnych iluzji, nie emigracyjną pracę i złomowane samochody – ale godniejsze życie na swoim, u siebie.
 
Niech wasze żale za utraconym – za to z cudzej łaski - eldorado będą jeszcze żałośniejsze – aż do zachrypłego w bezsile samounicestwienia.
 
 

A nam, którym narodowa tradycja i umiłowanie Ojczyzny, tak przez Wieszczów i Antenatów wpojone, że nie poniechaliśmy go w najcięższych czasach, życzę  – w tym Jubileuszowym Roku - Błogosławieństwa Bożego i wszelkiej, Narodowej, Pomyślności!
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

01-01-2018 [16:06] - zbieracz śmieci | Link:

Mam życzenie ,zatrzaśnij przyłbicę i oddaj na złom jagielskiego co pod ta przyłbicą się kryje,tego samego typa z łapami startował do dziennikarki i był czyścicielem kamienic w Łodzi i to wyjątkowo brutalnym.
Liczę,że ten typ w tym roku trafi do celi gdzie 20 napalonych garowników zrobi z niego dziwkę.

Obrazek użytkownika angela

02-01-2018 [15:11] - angela | Link:

Wydrenowali,wyssali nasza piękna Polske, jak rzeszoto,i jeszcze za to gigantyczne emerytury brali.
To tylko w Polsce istnial taki 'fenomen',zeby Narod oplacal swoich ciemiezcow. 
Pojednac się  zawsze trzeba,ale wpierw oddać kazdemu to, na co sobie przez  tyle lat  zasluzyl.