Kto śmie wzywać Polaków do walki?!

 

Kto śmie wzywać Polaków do walki?! Jakże kto? Idioci i podżegacze wojenni.
Polacy do broni! Marsz na pomoc braciom Ukraińcom!
Taka jest promoskiewska interpretacja tekstu pana Tomasza Sakiewicza (http://niezalezna.pl/58561-pilsudski-potrzebny-natychmiast ).
Proruska agentura, zakamuflowana i ta jawna w naszej prawicowej blogosferze dostała szału, połączonego z drgawkami i pianą na ustach.
Pan Ireneusz Tadeusz, nie wiem czy Polak, czy Rusek, bo mówi o sobie – Słowianin, wystosował dramatyczny apel do wszystkich Słowian, zanim łkając pogrążył się w stuporze. Zawył:
 
" Bracia Słowianie ! żydowskie ścierwa szczują nas polskich Słowian na rosyjskich Słowian ! CEL jeden !!! MAMY SIE NAWZAJEM WYKOŃCZYĆ !!
!
obecnie na Ukrainie ten scenariusz wzajemnego wyniszczania sie Słowian jest realizowany ! ścierwa żydowskie które rządzą dziś Ukrainą tak ogłupili motłoch ukraiński ze ze zwierzęcą zaciekłością mordują rosyjskich Słowian
!
Od siebie dodam !!!
Gdyby w Rosji odsunęli od władzy tchórzliwego Putina i Rosja wkroczyła do Polski to przywitamy ich jak Wyzwolicieli !!!!! bo 25 lat okupacji
żydo-chazarskiej WYSTARCZY !!!
!
Apel do Słowian ! ta żydo -syjonistyczna władza staje sie grozna !!!!
wroga nam Słowianom !!!!
!
POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM !!!!
POLSKA WOLAN OD ŻYDO-NATO !!!
POLSKA DLA SŁOWIAN !!!!
ZJEDNOCZENIE SŁOWIAN !!!!
!
Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! żydzi do Izraela WYNOCHA !!!!"

 
(reszta tej ciekawej lektury tutaj - http://spiritolibero.neon24.pl/post/112159,sakiewicz-wskakuj-na-kasztanke-i-hajda-na-moskala ).
 
Sakiewicz! Masz przerąbane! Już my ci damy Piłsudskiego i Ukrainę!
 
Nie było najmniejszych trudności przewidzieć, że po takim dictum, autentycznej, nerwicowej biegunki dostaną promoskiewscy funkcjonariusze, kolejnej polskiej mutacji "Młodego Komsomolca", czyli portal Neon24.
Główny kremlowski ideolog i redaktor tajnej kancelarii, niejaki SL, w odredakcyjnym tekście na czołówce pohukiwał: "

Sakiewicz! Wskakuj na kasztankę i hajda na Moskala! A ponieważ płacą mu za atakowanie co najmniej dwóch wrogów rosyjskiego imperium, dodał: I niech pan nie zapomni zabrać ze sobą tow. Targalskiego, dobry politruk w taborach to skarb! Niesamowite! Stopień wzbudzenia agentury wpływu przekroczył strefę bezpieczeństwa i dygoce na czerwonym polu paranoi. Oczywiście, na apel swojego neonowego przywódcy zlecieli się wierni czekiści, aby wyrazić swoje poparcie i uwielbienie, a zarazem pogardę i wstręt, dla tego ohydnego Sakiewicza.

"Bardziej widziałbym
tego chazarskiego "woja" ,wuja ? na kozie z Wzgórz Golan ,niż na kasztance .Ta z bulu by pewnie padła po pierwszym skoku."
 
Pisze bojownik z pierwszej linii czerwonych okopów, tow. Kfakfa.
 
" [...]Ten patałach może, co najwyżej, zwrócić się do swojego wodza i wypożyczyć od niego znanego powszechnie kota na swoją wyprawę.

PS. Chyba gościowi zaczęło "odbijać".
 
Jak zwykle mądrze dorzuca miejscowy ideolog, na miarę Uljanowa,  Krzysztof J. Wojtas.
 
"Ależ, wcale nie odbija to tylko rozwijanie stałej linii programowej. Proszę zauważyć jak lokalny Klub Gapola mocno działał, aby Zespól Floty Bałtyckiej nie wystąpił na Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej, a w rzeczy samej festiwal został odwołany, a burmistrz Mrągowa powiedziała, że "w związku z eskalacją walk na Ukrainie i sytuacją polityczną w relacjach polsko-rosyjskich oraz nasilającymi się protestami różnych środowisk". "
 
Na co, jak zwykle ni w pięć, ni w dziewięć, ripostuje dzielny bojownik, tow. Tadman.
 
"Ten politruk powinien jechać na ośle nie na kasztance
jadąc na koniu odszlachetniłby poczciwe zwierzę."
 
Musiał dodać, bo to jest silniejsze od niego, znany czerwonoarmista Nathanel.
 
"PIS-owska Chazaria stawia naród przed faktami dokonanymi.

Te gnoje prowokują Ruskich bezustannie i coraz ostrzej mimo strat (na razie gospodarczych ) ponoszonych przez naród polski.

Kiedy Rosja w końcu nie wytrzyma i wyśle na Polskę wojsko, wtedy te męty rozedrą koszulę (kupioną za pieniądze polskiego podatnika) i zaczną wyć : DO BRONI POLACY ! OJCZYZNA W POTRZEBIE !
I wtedy te kurwy schowają się za nasze plecy.

Wtedy nie będziemy mieli wyjścia.
CZEKA NAS KOLEJNY UPUST POLSKIEJ KRWI sprowokowany jak zwykle przez tych przybłędów z Odessy."
 
Rozwinął nieco temat zapiekły rewolucjonista, Ptasznik z Trotylu.
 
"Aż trudno uwierzyć, że red. Sakiewicz takie pierdoły wypisuje.
Musi - bardzo ich prowadzący rabini przygonili, żeby goim w Polin wygonili na wojnę. Gotuje im się pod dupskami, żeby wyrżnąć to młode pokolenie, które jeszcze zostało w Polsce. [...]
 
Nie mogło też zabraknąć w dyskusji, czerwonej markietanki KOSSOBOR.
 
 
Dosyć....
Nie znęcajmy się więcej, choć towarzystwo towarzyszy tam znacznie liczniejsze i można by z nich zmontować spory oddział zielonych ludzików Putina.
 
....................
 
Przykrością mnie natomiast napawa, że podobną linię okopów zajęła proputinowska awangarda na moim ulubionym portalu niepoprawni.pl.
Ponieważ lubię tu wszystkich, niezależnie od zawichrowań umysłowo – emocjonalnych u paru osób, spuszczę zasłonę milczenia i nie wymienię nieszczęsnych krasnoarmiejców, rzuconych na ten newralgiczny odcinek.
Niech tylko ten krótki, anonimowy tekst odda frustrację i przerażenie niepoprawnych bojowników:
 
"Przecież to Sakiewicz ze swoją "elitą" spod ciemnej gwiazdy...Dawida wbił żydostwu do łbów, że każdy kto nie myśli jak nakazuje ich Kabała w postaci Gazety Polskiej(?), to "ruski agent". Nie dość, że żydzi, to jeszcze idioci."
........................................
 
No, panie Tomaszu... podkręcił pan ogień pod kotłem, aż się zagotowało i zakipiało.
 
Ale na serio – co z tymi ludźmi się dzieje?! Co powoduje, że przestają czytać ze zrozumieniem i gdy tylko zobaczą słowa, walka, krew, Ukraina, Rosja, to dostają białej gorączki, wrzeszczą, plują jadem i tupią, jak dzieci.
Przecież nikt na prawdę Polaków do walki nie wzywa i nie każe im walczyć, nawet za swoją ojczyznę.
Choć wcale nie jest wykluczone, że taki moment może nastąpić. I lepiej wtedy by było, byśmy byli gotowi i przygotowani.
Czy ci plujący na Sakiewicza ludzie, to zwykli tchórze i notoryczni defetyści, co to zawsze każą cicho siedzieć i nie wywoływać wilka z lasu? Tak już złamani wieloletnim niewolnictwem, że na jakiekolwiek próby zmian na lepsze reagują paniką i biegunką?
A może to wyszkolona piąta kolumna? Funkcjonariusze i bojownicy, którzy na każdą próbę odwołania się do dumy i godności Polaków, zaczynają warczeć, protestować, nawoływać do spokoju i porządku (jak ZOMO w czasie strajków) i wprost pluć na Powstanie Warszawskie, marszałka Piłsudskiego i pomoc bratniej Ukrainie – ostatniej zapory przed ruską nawałą.
 
Zawsze, gdy są wątpliwości, to pomaga zadanie pytania – kto na tym korzysta.
Chyba nikt nie ma wątpliwości, że na takich nastrojach, osłabianiu ducha Polaków, wzbudzania nienawiści do Ukrainy, oraz usprawiedliwiania poczynań Putina, korzyść odnosi tylko i wyłącznie Rosja. Oraz oczywiście Niemcy, którzy są rosyjskim przełożeniem na Unię Europejską.
Im więcej Polaków kupi takie poglądy i przekonania, tym więcej będzie witać kwiatami i pieśnią nową Armię Czerwoną "pokojowo" wkraczającą do naszego kraju. To oni właśnie, ci czekistowcy bojownicy o pokój i spokój, przygotowują grunt, by bierna i ospała Polska przypadkiem się nie broniła.
 
Bo według nich wzmacnianie i zbrojenie się Polski, by nie być łatwą i słabą zdobyczą, to to samo co przygotowywanie oddziałów młodych, nieświadomych Polaków na walkę i śmierć w obronie cudzych, szkodliwych dla kraju interesów.
 
Czy można być aż tak głupim, by w ten sposób interpretować prawdziwy patriotyzm? Nie sądzę. Kiedyś Targowica rosła za carskie pieniądze.
A teraz rośnie za czyje?
 
 
.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Captain Nemo

22-08-2014 [18:01] - Captain Nemo | Link:

Ja się tylko tak naiwnie zapytowywuję: czy Rosjanie to Słowianie, czy to tylko ruska propaganda?
Pozdrawiam Szanownego Pana.

Obrazek użytkownika jazgdyni

22-08-2014 [18:55] - jazgdyni | Link:

Jest to pytanie, na które chyba nie ma odpowiedzi.
Poza tym podpada pod rasistowskie paragrafy.
Z całym szacunkiem dla Mongołów, Kałmuków i pozostałych Kacapów.

Obrazek użytkownika Valdi

22-08-2014 [19:09] - Valdi | Link:

Neon24 zostal opowany przez jakies popluczyny WSI, pewno zna Pan historie, glosno bylo na ten tenat ....
niepoprawni.pl kilka miesiecy temu zostalo przejete podstepem przez jakas ekipe ... Pisali o tym zalozyciele portalu Gadajacy Grzyb i Markd.
W sumie w mojej ocenie nic wielkiego sie nie stalo ... Plusem jest to, ze agentura ujawnia sie. Niech sie kisza we wlasnym sosie.

Obrazek użytkownika jazgdyni

22-08-2014 [19:14] - jazgdyni | Link:

Fakt... agentura się ujawniła.
Ale robi się bezczelna, jak Putin coraz głosniej porykuje.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Valdi

22-08-2014 [21:15] - Valdi | Link:

Ujawnila sie oczywiscie nie bez powodu.Natepnym krokiem beda prawdpodobie proby wywolania zadym. Mam nadzieje,ze spotkaja sie z odpowiedzia.

Obrazek użytkownika jazgdyni

22-08-2014 [23:41] - jazgdyni | Link:

Zadymy należą do nas.
Obce natychmiast wyczujemy.
I ukarzemy okrutnie.

Obrazek użytkownika boson

22-08-2014 [20:34] - boson | Link:

Wydaje się Pan być człowiekiem rozsądnym - dla równowagi proponuję więc: https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika jazgdyni

22-08-2014 [23:17] - jazgdyni | Link:

Lubię Brauna... ale on ma swoje wizje, a ja mam swoje. Z respektem trzymamy się swoich zdań.
Kto ma rację?
Historia osądzi. tak jest zawsze.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika gawazi

22-08-2014 [23:34] - gawazi | Link:

"A może to wyszkolona piąta kolumna? Funkcjonariusze i bojownicy, którzy na każdą próbę odwołania się do dumy i godności Polaków, zaczynają warczeć, protestować, nawoływać do spokoju i porządku (jak ZOMO w czasie strajków) i wprost pluć na Powstanie Warszawskie, marszałka Piłsudskiego i pomoc bratniej Ukrainie – ostatniej zapory przed ruską nawałą."
Wyszkolona, i bardzo niebezpieczna. Szatan jest inteligentny, i podszywa się pod autorytety. To nie prymitywne kacapskie trolle są najbardziej toksyczne, ale ci o ugruntowanej opinii patriotów, zatroskanych niezmiernie...
Wiedzą, że Moskwa boi się jak ognia sojuszu polsko-ukraińskiego i zapłaci każde pieniądze, każdemu szaleńcowi, aby tylko Polaków i Ukraińców skłócić.

Obrazek użytkownika gawazi

23-08-2014 [01:34] - gawazi | Link:

niepoprawni...zajrzałam,zainspirowana Twoją notatką, bo też kiedyś był to mój portal. No, ręce opadają.
Natomiast warto było zajrzeć, żeby przeczytać Twój komentarz. Po snajpersku, bez pudła : " Kto nam chce skasować młodzież? Sakiewicz, wysyłając na Ukrainę, czy Tusk wysyłając na zachód???? " Znakomite !!!
Serdecznie pozdrawiam

Obrazek użytkownika jazgdyni

23-08-2014 [10:33] - jazgdyni | Link:

Witam!

Wiedzą, że Moskwa boi się jak ognia sojuszu polsko-ukraińskiego i zapłaci każde pieniądze, każdemu szaleńcowi, aby tylko Polaków i Ukraińców skłócić.

Masz 100% racji. Dlatego musimy walczyć, głośno mówić, stawać w obronie i tłumaczyć. Przeciwnik jest propagandowo przygotowany. Nie możemy się poddawać. Bo nas zjedzą.

Serdecznie pozdrawiam