jełopy przy klawiaturach

Piszę na gorąco: lawina "dezorientacji" (na "prawych stronach") i lawina jawnych drwin w szczujniach: po co było zmieniać, jak nic się nie zmieniło???
Miało być o dziennikarzach, ale widzę kątem oka, że Kolega Bloger też dołączył...

Akcja prosta jak drut, a jełopy ociemniałe, ogłupiałe (no chyba, że cyniczni propagandziści*), nie kumate, gugiel dla nich "za trudny" (nie mówiąc o podstawach wiedzy).

Jaka akcja? Naści:

- gdyby TERAZ dokonać zmian w Radzie Ministrów, to ta operacja, wraz z zatwierdzeniem (obowiązkowym) przez Sejm wywołałaby nie tylko obstrukcję opozycji (choć skazaną z góry na porażkę), ale i... niektórych "naszych"  (wystarczy nie głosować, albo wstrzymać się): już widzę, jak odwołują np. min. Szyszkę, ulubieńca mediów toruńskich...
- TERAZ zatem skład idzie na Sejm i zostaje gładko zatwierdzony, PO CZYM
- premier korzysta ze swoich uprawnień i już bez zgody Sejmu (a prezydent tylko czeka, żeby taki ruch zaakceptować) odwołuje sobie tego i owego jak mu się zachce!

I tak właśnie będzie.   

.
.
.

*jak ci zawodowcy na Twitterze:

 Sławek Neumann 
Jako że weszliśmy w okres świąteczno -noworoczny PiS zafundował Polakom szopkę
17:40 - 11.12.2017
 
 Grzegorz Schetyna  @SchetynadlaPO 
Szopka w Pałacu Prezydenckim. Rekonstrukcja 2018 zakończona ponowną przysięgą dochowania wierności Kaczyńskiemu.
18:34 - 11.12.2017

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

11-12-2017 [22:03] - zbieracz śmieci | Link:

Ten zakuty w blachy to jako żywy ten cham jagielski ,co to zwyzywał kobietę a sygnecik to wielkości kastetu.Dobry wzorzec nie ma co ,dobrze ,że on chociaż robi za krzyżaka.

Obrazek użytkownika spike

11-12-2017 [22:06] - spike | Link:

ci dwaj cytowani to zawodowe głupki, wnioskiem o odwołanie rządu, dali się ograć i ośmieszyć w biały dzień, taka ich karma, a ten z "kąta okiem" dodatkowo jest doktorem mniemanologii swojej głupoty, który "nie o take Polske" marzył, a Kiepski walczył.
co to będzie jak nocny zamkną?
Już wiem, jak dr pisze, pochlasta się!
:))))