J-23 znowu nadaje. TVP w służbie propagandy Putina

Nasze słowa zwykle mówią kim naprawdę jesteśmy. Ukraina walczy z "terrorystami"? Armią rosyjską? "Separatystami"? A może "miłośnikami federalizacji"? - skutki wyboru jednego z tych określeń mogą być poważne.  

Oto materiał wyemitowany przez "Telewizję Polską" 23 lipca 2014 r. Nie negując rozmiarów tragedii ofiar zamachu na samolot pasażerski Malezji redakcja uznała za stosowne zastanawiać się nad "odpowiedzialnością", a zamach systematycznie określa jako "katastrofę", niezgodnie ze słownikowym znaczeniem tego wyrazu.

Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com
https://sites.google.com/site/wolnyczyn
http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn  
http://mariuszcysewski.blogspot.com  
http://www.facebook.com/cysewski1

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika cryo

09-08-2014 [18:45] - cryo | Link:

Witam Pana,

Przepraszam, że tak 'off topic', ale spodziewałem się, że w ramach 'kontynuacji' odniesie się Pan również do tego materiału.

http://niezalezna.pl/58122-ewa...

Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Mariusz Cysewski

10-08-2014 [08:53] - Mariusz Cysewski | Link:

Dziękuję. Napiszę za kilka dni. Pozdrawiam  MC