Czy Spielberg molestował dinozaury?

Od czasu jak wybuchła „afera molestowań” w Hollywood co chwile ujawnia się nowa osoba, która nagle przypomina sobie, że kiedyś w zamierzchłej przeszłości była molestowana przez znanego aktora, ba nawet w show-biznesie to teraz obowiązek stać się ofiarą molestowań seksualnych.

„Afera” zbiera coraz więcej ofiar. Ostatnio świetny aktor Kevin Spacey nie będzie już grał głównej roli w serialu „House of Cards” (który notabene od 3 sezony zaczął wytracać rezon), a nawet został wycięty z najnowszej produkcji w której wystąpił. Aktor oczywiście zasłużył na potępienie, ale nie wiem, czy na to, aby w iście stalinowski sposób wycinać go z filmu i zastąpić go innym aktorem. Zresztą jest tajemnicą poliszynela, że za drobną usługe seksualną można w show-biznesie dostać dobrą role, a ta z kolei może być trampoliną do kariery.

Nie będę się zajmował kto kogo molestował i dlaczego, bo już niedługo i Spielberg zostanie oskarżony o molestowani dinozaurów, jeśli to dłużej potrwa.

Ta cała afera wpisuje się w akcje #MeeToo, czyli walką o to, aby kobiety nie były napastowane seksualnie na ulicach w pracy i ogólnie w miejscach publicznych, oraz nie wstydziły się o tym mówić. Super akcja można pomyśleć bo z chamstwem wobec kobiet należy walczyć, ale jak to bywa tylko pozornie, bo kryje się za nią feminazistki. Celem tej akcji nie jest bowiem promowanie szacunku wobec kobiet, ale poróżnienie kobiet i mężczyzn, oraz wywołanie wzajemnej niechęci i braku wzajemnego zaufania, bo przecież według inicjatorów tej akcji wszystko może być molestowaniem (komplement, miły uśmiech w windzie do kobiety, przepuszczenie jej w drzwiach).

Współczesne feministki dążą bowiem nie do tego, aby wyzwolić kobiety, bo przecież te posiadają już pełnie praw w krajach w kręgu naszej cywilizacji, ale zgodnie z dialektyką III Rewolucji Marksistowskiej z 1968 dążą do wywołania wojny płci (wojna klas się skończyła), która ma przyśpieszyć  rozpad rodziny już i tak mocno osłabionej.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ptr

21-11-2017 [17:49] - Ptr | Link:

Ale ulżyło tym z czubka góry lodowej , bo wszyscy to niby robią.