Wyrok w procesie Adama Słomki w Myślenicach. Relacja filmowa

Fabrykowanie dowodów i działalność w zorganizowanej grupie przestępczej to poważne przestępstwa nawet w okupowanej Polsce. Ale te właśnie przestępstwa - na masową skalę - to podstawa działalności podporządkowanej Moskwie prokuratury.
 
W 2008 r. w błahej sprawie cywilnej aresztowano Adama Słomkę, lidera KPN Niezłomni. Cel tego dziwnego aresztowania wkrótce wyszedł na jaw.
 
Lidera KPN osadzono z tzw. „agentami celnymi”, członkami gangu „Krakowiaka”, skazanymi m.in. za morderstwa i porwania dla okupu - jeden z nich ma na koncie 107 porwań! - na dziesiątki lat więzienia. Gangsterzy zostali świadkami koronnymi i za złagodzenie kary zeznają i zrobią dla prokuratury wszystko. Dwu z nich podało, jakoby lider KPN namawiał ich do zabójstwa prezesa sądu. Właśnie po to było dziwne aresztowanie Słomki.
 
W obawie o bezprawne naciski proces przeniesiono do Myślenic. Przewodniczyła pani sędzia Katarzyna Proksa-Kosek. Lidera KPN bronił mec. Wiesław Podrecki.
 
Proces trwał od lat. Opracowaliśmy relacje z kilku odsłon tej sądowej epopei.

Oto część 4: 7 lipca 2014 r. Sąd Rejonowy w Myślenicach wydał wyrok uniewinniający A. Słomkę z wszystkich zarzutów. Przed i po wyroku KPN Niezłomni zorganizowała wiec w Myślenicach

Zobacz też odsłony poprzednie:

Film 1: w 2011 r. Adam Słomka został aresztowany. 7 kwietnia 2011 r. odbyły się pikiety w jego obronie przed aresztem i sądami w Katowicach. 15 kwietnia lider KPN Niezłomni został zwolniony.

Film 2: w kwietniu 2013 r. przed Sądem Rejonowym w Myślenicach jako świadek zeznawał Krzysztof Hejosz, prezes Sądu Rejonowego w Katowicach.

Film 3: 30 kwietnia 2014 r. nastąpiło zamknięcie przewodu sądowego i wystąpienia stron przed Sądem Rejonowym w Myślenicach.

 
Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com  
https://sites.google.com/site/wolnyczyn  
http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn   
http://mariuszcysewski.blogspot.com   
http://www.facebook.com/cysewski1

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika felek

11-07-2014 [21:08] - felek | Link:

Obecna Polska to kontynuacja PRL. Nikt kogo stać na trzeźwy osąd nie ma co do tego wątpliwości. Problem w tym, że wciąż zbyt wielu nie stać.