Nasza Matka Europa

Ja nie życzę sobie żadnej troski ze strony takich ludzi jak np: Merkel, Timmermans i wszelka unijna lewa hołota. Zajmijcie się własnymi problemami z migrantami i wzrostem przestępczości. Zajmijcie się obroną ludzi których Wam gwałcą, mordują i okradają na coraz większą skalę - i to codziennie. Nie próbujcie nam podrzucać tego zgniłego kartofla - zjedzcie go sobie sami! Solidarność europejska skończyła się wraz z budową Nord Stream. Pani Merkel, jak także nie będę milczała i opowiem Polakom o tej solidarności, zwłaszcza niemieckiej. A Pan,Panie Timmermans i Pani Merkel jeśli tak kochacie Polaków, i tak bardzo leży Wam na sercu ich dobrobyt, demokracja i praworządność, to tym się zajmijcie:

1. Jeden z moich znajomych otrzymał z ZUS rozliczenie z perspektywą przyszłej emerytury z OFE. Ta dodatkowa emerytura wyniesie 8 złotych 25 groszy za ponad 20 letni staż pracy. Czy wiecie dlaczego? Zapytajcie Donalda Tuska, tego który zrabował Polakom fundusze z OFE. Zapytajcie byłego prezesa TK niejakiego Rzeplińskiego, dlaczego ten rabunek uznał za zgodny z prawem.

2. Zapytajcie Donalda Tuska o rabunek w Amber Gold. Premier Donald Tusk, jak twierdzi jego syn, wiedział że ten para bank to lipa, oszustwo etc. - i nic nie zrobił by uchronić Polaków przed rabunkiem.

3. Dlaczego nie zajmiecie się sędziowskimi łotrami, oprawcami, złodziejami i usłużnymi na telefon? Może nam podpowiecie, jak się mamy pozbyć łajdactwa z wymiaru sprawiedliwości? Mamy tysiące wspaniałych i uczciwych sędziów - to im chcemy oddać wymiar sprawiedliwości. Jeśli nie potraficie pomóc, to proszę milczeć i nie przeszkadzać w naprawie Rzeczypospolitej po rządach złodziei i waszych przydupasów!

4. Francja może chronić swój rynek przed "nieuczciwą" konkurencją polskich kierowców, tak? Do solidarności zobowiązani są wszyscy, ale nie Niemcy i Francja, tak? ... w myśl pouczenia: my mamy pieniądze a wy zasady? Odpowiadam: Wolę suchy chleb w przyzwoitym towarzystwie niż szampana z padalcami! Podejmiemy wszystkie kroki by dać odpór takim działaniom. Otóż oświadczam wam europejskie tuzy, że od dziś jestem eurosceptyczką i zacznę przekonywać Polaków do wyjścia z takiej zakłamanej i zdemoralizowanej Unii. Mnie rola murzyna w UE nie odpowiada. Ściągnęliście sobie z Afryki potencjalnych murzynów, więc się z nimi rządźcie.
OD POLSKI WARA! - jasne?

Na koniec lekcja z historii Europy pt. "Nasza Matka Europa" :

1.2.

Dziękuję za uwagę.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

02-09-2017 [23:31] - Pers | Link:

Szanowna pani... Nie ma co kozaczyć. Po podpisaniu i ratyfikowaniu Traktatu Lizbońskiego możemy sobie tylko pogwizdać.
Kto ten traktat podpisał?... Bo już nie pamiętam...

Obrazek użytkownika paparazzi

03-09-2017 [00:36] - paparazzi | Link:

Przez ciebie naciskany i takich jak ty.

Obrazek użytkownika Pers

03-09-2017 [08:23] - Pers | Link:

A my się znamy, ze ferujesz takie oceny mojej osoby?
Ja zawsze byłem przeciwnikiem wstępowania o unii. Wiem, że dla wyznawców PiS  jest to fakt wysoce niewygodny (mam na myśli podpisanie TL). To była zdrada narodowa.

Obrazek użytkownika gorylisko

03-09-2017 [08:56] - gorylisko | Link:

najlepiej schowaj się pod łóżkiem i czekaj jak ta młodzież w Norwegii... można wystawić tyłek w nadziei, że zbir "tylko" przecweli

Obrazek użytkownika xena2012

03-09-2017 [08:29] - xena2012 | Link:

Pamieta Pani ten krzyk i euforię ,bo ,,wchodzimy do Europy''? Że nas łaskawie przyjęto po ogołoceniu z majatku narodowego?.Zapomniano tylko o jednym,że w tej Europie byliśmy od wieków . 

Obrazek użytkownika michnikuremek

03-09-2017 [13:49] - michnikuremek | Link:

Przed referendum unijnym przekaz mediów dla ludu był mniej więcej taki: przyjdzie do nas Unia, sypnie groszem i znowu będzie jak za Gierka.....
Chcę zwrócić uwagę, że podobne myślenie mamy i dziś. Z tym, że dotyczy to Chin i Jedwabnego Szlaku....

Obrazek użytkownika Swisspola

04-09-2017 [08:23] - Swisspola | Link:

Dlatego domagam się bardzo rzetelnego bilansu naszego członkostwa w Unii. Nie chodzi mi o wyjście z Unii, ale o to, żeby już żadne lewacka, pijana, unijna karykatura nie szantażowała Polski i Polaków odebraniem czy zmniejszeniem subwencji. Pan Tomasz Cukiernik wyliczył, że za lata 2007-2013 nasz bilans z Unią wyniósł -27 mld ZL nie wliczając w to wkładu własnego na nietrafione inwestycje jak Lotnisko w Radomiu czy inne Aquaparki, i nie wliczając w to marnotrawstwa, które również można wyliczyć przy zachowaniu choćby odrobiny rzetelności! Dowodem jest choćby budowa naszych autostrad przed Euro 2012. Jeśli ktokolwiek myślał, że Niemcy czy ktokolwiek z zachodu da nam coś za darmo, to był bądź jest idiota. Na zachodzie to nawet w mordę trzeba było zarobić. Oczywiscie, zanim zalali go islamscy imigranci (czyt. bandyci). Dzisiaj na zachodzie w mordę dostaje się już za darmo, o czym przekonała się polska para w Rimini!
 

Obrazek użytkownika Swisspola

04-09-2017 [08:10] - Swisspola | Link:

Wczoraj w TVP Info w programie Woronicza 7 jakiś wielki PO-lski PO-seł powiedział mniej więcej tak:

"Reforma sądownictwa w Polsce osłabia jedność Unii, a to wzmacnia Putina."

To musiał być wielki PO-sel IDIOTA. To Nord Stream nie osłabia jedności Unii, jej energetycznej niezależności i nie wzmacnia Putina, tylko biedny mały Kaczyński z małym Ziobrą rozwalają Unie i wzmacniają Putina. Co Ci idioci jeszcze wymyślą, a plebs nadal na nich glosuje!!! Jakich jeszcze szkód trzeba, żeby w końcu Polak zmądrzał? Z drugiej strony jak wielka i mocna jest ta cala Unia rządzona przez lewackich pijaków i Volksdeutschów, skoro dwie takie słabe postacie z jakiegoś zaścianka zwanego POLSZA są w stanie ją rozwalić i to nie wychylając nosa z własnego kraju! To PO-lszewickie PO-śmiewisko dałoby już spokój, bo ze śmiechu boki bola i tak wykończą również rodaków, kiedy złodziejstwem i grabieżą się nie dało!