Korwin-Mikke sojusznikiem PO?

Janusz Korwin-Mikke uważa, że z powodu Afery Taśmowej, Donald Tusk nie powinien podawać się do dymisji.

Janusz Korwin-Mikke broni premiera Donalda Tuska. Uważa, że polski premier padł ofiarą działań grup niewiadomego pochodzenia i nie powinien podawać się do dymisji. Lider Kongresu Nowej Prawicy wyraził współczucie dla Tuska i zalecił mu, aby wziął dwumiesięczny urlop. Korwin-Mikke powiedział, że jego celem nie jest obalenie rządu, ale ustroju.

W ocenie lidera KNP do dymisji powinien się podać minister MSW, Bartłomiej Sienkiewicz, gdyż po akcji ABW powstało wrażenie, że Bartosz Sienkiewicz naprawia swoje błędy. Identyczny zarzut postawiła na konferencji prasowej premierowi Monika Olejnik.

W poprzednim tygodniu Korwin-Mikke mówił w programie Tomasza Sekielskiego,że skandalem jest to, że telewizja upublicznia taśmy na których padają niecenzuralne słowa

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

20-06-2014 [18:24] - xena2012 | Link:

no cóż,noszenie muszki pod szyją widać nobilituje ale i zobowiązuje do posługiwania się polszczyzną bez niecenzuralnych słów.Pozostała treść jest dla pana Korwina -Mikke bez znaczenia i niegodna roztrząsania.Ach ta pomocna dłoń wyciągnięta do Tuska,miłe słowa i kierowanie premiera na zasłużony dwumiesięczny wypoczynek(bezpłatny)? Czyżby to zapowiedź wyręczenia Tuska od nielubianych obowiązków?

Obrazek użytkownika wilk

20-06-2014 [19:48] - wilk | Link:

Może Janusz Korwin-Mikke i Monika Olejnik mają tego samego oficera prowadzącego ?

Obrazek użytkownika emilian58

21-06-2014 [00:53] - emilian58 | Link:

To właśnie ten co gada do obrazu.