Kontrdemonstracje wobec oszołomów z PO i N to konieczność

Totalna opozycja wyprowadza ludzi na ulicy. Nie ukrywają , ze nie mieliby nic aby doszło do krwawych starć na polskich ulicach, nie wykluczają ofiar. Codziennie GW, TVN24 , Onet...podgrzewają sytuacje, majdan jest ich marzeniem.
    Warto postawić pytanie , czy zwolennicy PiS, a szerzej przeciwnicy status quo w Sądach nie powinni rozważyć kontrdemonstracji. Rozumiem, będzie występować ryzyko nie kontrolowanych wydarzeń . Nie mniej warto zaryzykować. Niech oszołomy z PO i N poczuje siłę . Dla nich dyskusja, ustępowanie czy brak reakcji to oznaka słabości. Oni ze słabymi się nie liczą i weto prezydenta wobec tych ustaw tak by zostało potraktowane a nie jako troska o spokój społeczny Prezydenta Polski.
    Dobrze by było aby w najbliższych dniach demonstracje dla poparcia ustaw reformujących wymiar sprawiedliwości stałoby się faktem. Pokaz siły byłby zbawienny i kubłem zimnej wody na rozpalone umysły totalnej opozycji. Kilka tysięcy na Wiertniczej łącznie z blokada pod redakcja Springera na Domaniewskiej. Czy związkowcy z Solidarności zapomnieli jak strajkować. Czy kibice z klubów piłkarskich nie powinni przypomnieć o swoich żalach wobec TVN ?
    Totalna opozycja powinna mieć świadomość ze na siłę druga strona odpowie ze zdwojona siła i ma ku temu pełne możliwości.
    Nie okłamujmy się udawanie , że nic się nie dzieje to woda nam młyn opozycji a dodatkową , brak reakcji środowisk związanych z PiS to przyznawanie racji PO i nowoczesnej.
    Wyjdźmy na ulice, pokarzmy siłę jaką pokazujemy każdego 11 listopada.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Art

24-07-2017 [00:12] - Art | Link:

Powinni.I to już dawno.Inaczej ta sfora (prof. z Lublina nazywa ich po imieniu-bydło) zaorze nam polskę na długie lata.