Już koniec Tusku – wynocha?!

 

 

Kto to mówi i działa tak, by słowa te ciałem się stały? Czy to może SOWA [Stowarzyszenie pod nazwą „SOWA”, [...], jest dobrowolną, demokratyczną i samorządną organizacją skupiającą żołnierzy rezerwy i w stanie spoczynku oraz pracowników byłych Wojskowych Służb Informacyjnych, a także innych wojskowych i cywilnych służb specjalnych.. i na czele której stoi generał Marek Dukaczewski, były Szef Wojskowych Służb Informacyjnych (WSI).] występująca w nazwie knajpy, którą upodobała sobie ferajna Tuska ("SOWA i Przyjaciele")?
Uznali byli i aktualni agenci,, że ich "figurant" nie nadaje się już do niczego i należy go, wraz z całą ferajną wyrzucić. Z mozołem typowym naszym wiejskim służbom, realizują nakreślone przez egzekutywę zadanie.
Tak, jak kiedyś "cywilni"zdecydowali o założeniu Platformy Obywatelskiej [ słowa gen. Gromosława Czempińskiego, też byłego wywiadowcy], tak teraz "wojskowi" decydują o jej zniszczeniu.
Jeżeli ktoś sądzi, że "służby" nie decydują w Polsce, co się dzieje na politycznej scenie, ten kiep.
 
Wczorajsze poufne nagrania, udostępnione przez "Wprost", prawdopodobnie nagrane przez kelnerkę – agentkę, niewątpliwie zepsuły doszczętnie weekend i odbiór piłkarskich wydarzeń Donaldowi Tuskowi. Chyba pojął, że to już nie przelewki, że to jeszcze nie koniec przykrych kopniaków, ale niewątpliwy koniec wspaniałej kariery chłopca z podwórka – współczesnego Nikodema D.
Jak się uda, to trzeba spieprzać do Brukseli, bo na miejscu w kraju, dawni patroni nie pozwolą już żyć spokojnie i dostatnio.
 
Co teraz zrobi Tusk? Widać, że jest kiepsko. Nie wygłosił natychmiast oświadczenia, jak zrobiłby to poważny polityk w uczciwym kraju.
Nie, on super intensywnie pracuje do poniedziałku, ze sztabem swoich propagandzistów, z Ostapowiczem na czele, by zminimalizować straty. Czy dać na pożarcie Sienkiewicza, który ostatnio się nieco rozbrykał? To chyba najbardziej prawdopodobne, aby jeszcze nie iść do przyspieszonych wyborów. Choć kto wie? Może mu propagandowi rachmistrze wyliczą, że bardziej się opłaci przeć do wyborów właśnie teraz.
 
Jest tylko jedna niewiadoma i bardzo duże ryzyko – nie wiemy, co jeszcze za smród mogą te taśmy zawierać. Ile jeszcze min tam się znajduje, nagranych potajemnie przez kelnerkę-agentkę ciemnych mocy.
To co wiemy pogrąża tego niewydarzonego wnuka noblisty, Sienkiewicza, szefa NBP Belkę, wicepremierę Bieńskowską, już poważnie umoczonego Nowaka i paru pomniejszych leszczy, ale na intratnych stanowiskach.
Lecz nie wiadomo, czy nie wypłyną jeszcze nowe nazwiska. Jak grać w tą piłkę panowie – martwi się nasz fiutbolista Tusk.
 
Kiedy to się zaczęło? Kiedy nasze wiejskie i niewiejskie służby zdecydowały się odpuścić swojego figuranta i odebrać władzę tuskowej ferajnie?
Czy wtedy, jak się posypała Amber Gold? Tak pięknie zapowiadający się biznesik. Może nie aż tak intratny, jak FOZZ, ale zawsze kawałek grosza. Wtedy poważni patroni doszli do wniosku, że tutaj interesy niespecjalnie wychodzą, bo ci figuranci i marionetki sami tyle kradną (prowizja Pendolino i autostrady), że dla nich samych pozostają nędzne ochłapy.
 
Nikt chyba nie ma wątpliwości, że ujawnione nagrania, to bomba dużego kalibru. W normalnym kraju zmiotłaby rząd natychmiast. Niestety, normalnym krajem jeszcze nie zostaliśmy. Bantustan, jak mówi to redaktor Marek Król. Przecież to zakulisowe kupczenie ustawami i stanowiskami. A jakie skuteczne widać chociażby po pozbyciu się Rostowskiego na prośbę szefa NBP Marka Belki. I to za co?! Za dofinansowanie rządzącej partii przez bank centralny!!!
To są proszę państwa ordynarne jaja.
 
Wiadomość "Wprost" ukazała się w internecie około południa. Do wieczora, oficjalne, prorządowe media milczały. Cisza w TVP, cisza w TVN. Nie ma wytycznych, co zresztą stwierdziła oficjalnie i jak zwykle szczerze, błyskotliwa Julia Pitera. Lemingów i rządowych przyjaciół i piewców poważnie przytkało.
Czekamy teraz, jakich to wspaniałych wykrętów i cudownej narracji zaczną dzisiaj używać media głównego nurtu. Niestety, nie ma powodzi, pogoda się ustabilizowała. Może następna dzieciobójczyni, ksiądz pedofil, albo szaleniec drwiący na całego z policyjnej drogówki, skutecznie przykryłyby te przykre doniesienia.
 
Coś trzeba mówić. Jakoś trzeba działać...
Choć właściwie ferajna Tuska znajduje się już na oddziale intensywnej terapii, a przez tego palanta Arłukowicza brakuje niezbędnych leków i lekarzy.
Co nam przyniesie piękny czerwcowy tydzień, tuż po ucieczce Jaruzelskiego przed sprawiedliwością, wizycie Obamy i niesłychanej radości prezydenta Komorowskiego, że przez 25 lat udało im się mamić cały naród?

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

15-06-2014 [08:24] - NASZ_HENRY | Link:

Wisiało logo firmy "SOWA i przyjaciele" - wisiało! Trzeba było czytać ze zrozumieniem ;-)

Obrazek użytkownika jazgdyni

15-06-2014 [08:58] - jazgdyni | Link:

Może oni, biedne durnie, ciągle myśleli, że to oni są przyjaciele?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

15-06-2014 [08:28] - Ula Ujejska | Link:

"Ranczo Tuskowyje" zwane kiedyś Polską zostało obnażone. Nikt już nie ma wątpliwości że rządzą nami mafijne układy "ludzi honoru", dla których Polska jest pojęciem względnym ...  Czy zdobędziemy się na odpowiednią reakcję ?

Obrazek użytkownika jazgdyni

15-06-2014 [09:01] - jazgdyni | Link:

"Nikt już nie ma wątpliwości że rządzą nami mafijne układy "ludzi honoru", dla których Polska jest pojęciem względnym ...  Czy zdobędziemy się na odpowiednią reakcję ?"

My i nasi na pewno zdobędziemy się na właściwą reakcję?
A oni? Jak zwykle będą mataczyć, kombinować, żeby utrzymać lemingów w przekonaniu, ze mają fajnych kumpli.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

15-06-2014 [11:54] - Ula Ujejska | Link:

Tego się nie da już zamataczyć. Ostanie afery i te taśmy pokazały, że rządzi nami sitwa, jeszcze gorsza niż ta Janukowycza na Ukrainie.
Jeśli teraz pozwolimy na bezkarność łotrów, to udowodnimy, że nie istniejmy już jako wolny Naród.
Pozdrawiam serdecznie.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

15-06-2014 [12:11] - NASZ_HENRY | Link:

Da się! Pędzącego Królika dało się zamataczyć to przyjaciół SOWY się nie da. Tusk wyrzuci kilku murzynów z czółna i POpłynie dalej. Może być jednak tak, że taśm bedzie więcej niż murzynów w czółnie a wtedy ... c.d.n ;-)

Obrazek użytkownika Marek1taki

15-06-2014 [09:49] - Marek1taki | Link:

@autor
Sprawa jest wiele większego kalibru niż afera Rywina. Wymiana rządu tu nie wystarczy. Są podstawy do przedterminowych wyborów.
Zwraca uwagę, że taśmy ujawniono po wielu miesiącach. Ktoś czekał by uczcić drugą turę wyborów z 1989r. i zrobił drugą odsłonę święta wolności i demokracji?
W ciekawych czasach żyjemy.

Obrazek użytkownika jazgdyni

15-06-2014 [11:26] - jazgdyni | Link:

Również uważam, ze jest tutaj reżyserowana jakaś duża gra.
Niewątpliwie wkrótce się dowiemy.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

15-06-2014 [11:59] - Ula Ujejska | Link:

Obstawiam na schetynowców - od kilku miesięcy mamy na to wiele dowodów, ze trwa wojna domowa w PO  :)

Powiem szczerze, nic by mnie tak nie ucieszyło jak wyrzynanie się wzajemne tej watahy POgłowia.

Obrazek użytkownika xena2012

15-06-2014 [10:23] - xena2012 | Link:

samopoczucie Tuska musi być straszne,przez głupie taśmy nie ma weekendu i nie może spokojnie oglądać Mundialu.Zgroza!

Obrazek użytkownika jazgdyni

15-06-2014 [10:58] - jazgdyni | Link:

Ja też zastanawiam się, czy przypadkiem nie o to chodziło.
Taki fany kawał na niedzielę.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika minimax

15-06-2014 [10:47] - minimax | Link:

Dla mnie jest to kolejny odcinek serialu pt. "Zlapal kozak tatarzyna...". Poprzednie to rewelacje Piskorskiego, potem pogrozki Obamy na Placu Zamkowym [chyba - w kazdym razie zza 20cm szyby pancernej], potem cos mi umknelo, nastepnie deklaracja ze ten mld $ to idzie do Rumunii na amerykanska flote czarnomorska, no a teraz KABUM!
Wyburzamy obecny uklad, ktory sie na tyle zbiesil, ze zdradziwszy kondominium schowal sie pod spodnice Ameryki.
Zobaczymy, co na ten ruch Kremla powiedza Amerykanie. SYtuacja jest o tyle groteskowa, ze "postawa panow zmusza mnie do obrony tej miernoty", bo Tusk i jego ekipa, tak jak wczesniej Miller et consortes, zaczeli w kraju reprezentowac interesy amerykanskie.
Niemniej saldo jest zawsze jednakie:
Namiestnik interesów patrona pilnuje darmo, a ten w zamian pozwala mu sie nakraść. W efekcie naród placi dwie kontrybucje: OKUPANTOWI i ZDRAJCOM-KOLABORANTOM.
W tej sytuacji - niezmiennie od lat - jest tylko jeden wybor - opcja polska. Tylko czy my mamy na tyle rozumu, sily, no i czy my mamy jeszcze i przywodcow?

Obrazek użytkownika jazgdyni

15-06-2014 [11:02] - jazgdyni | Link:

Witam!

Taki deal jest wielce prawdopodobny - my cię dostawiamy do koryta, ryczysz jak ci każemy, a ty za to możesz nażreć się do syta.

Lecz zawsze na końcu przychodzi czas na świniobicie.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika minimax

15-06-2014 [13:22] - minimax | Link:

Świniobicie to rzeczywiście koniec JEDNEJ świni, może kilku, ale co ma z tego koryto? W srebrna patere sie od tego nie zamieni, ani nawet w fajansowy talerz:>
Opcja polska, jak sadze, szanse na wygrana ma wtedy, kiedy ruskoszwaby NAPRAWDE sie z merykańcami pogryzą. Może o Zaporoże, może o inne złoże - w każdym razie poznamy to po tym, gdy pycckue ciepna na prawo i lewo dokumentami o tym, jak to z WTC było, a merykańce odpala confetti z kwitami na smoleńskie konszachty ruskotuskie.
Prosze mi wybaczyc niskie mniemanie o tzw narodzie, ale gdyby mial on w sobie choc polowe godnosci z VIII 1980 to po 10iv w stolycy czy 3miescie ino by zdrajcy kwiczeli - wlasnie jak swinie w schweinfest.
Pozdrawiam, m-m

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

15-06-2014 [12:36] - Krzysztof Pasie... | Link:

I wierzyć się niech chce, że przez tyle lat całe rzesze pacanów nabierały się na tego Nikodema Dyzmę III RP.

Obstawiam szampana, że jutro przerzedzą się kawiarniane ogródki na krakowskim Rynku. A wie Pan dlaczego? Bo wiedzą, że jutro o stałej porze przyjdę do miasta na kawę.

Serdecznie Pana pozdrawiam i gratuluję celnej notki.

Obrazek użytkownika jazgdyni

15-06-2014 [14:47] - jazgdyni | Link:

Witam Panie Krzysztofie!

Życzę Panu, by zastał jutro pusty rynek.
A za dwa dni przyjdą się łasić do Pana.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

15-06-2014 [16:49] - Krzysztof Pasie... | Link:

"A za dwa dni przyjdą się łasić do Pana..."
------------------
Powiem więcej. Będą się zarzekali, że nigdy ich Platforma nie kręciła. Tacy oni już są.

Pozdrawiam.