Czarny tydzień totalnej opozycji

Czarny tydzień dla totalnej opozycji chyba dobiega końca. Wszystko zaczęło się od wizyty Trumpa, który w kilku słowach zdefiniował pole konfliktu geopolitycznego, a jednocześnie podważył cały polityczny program , jeśli taki istnieje, PO i Nowoczesnej. Podkreślił znaczenie obrony wartości, które są ściśle związane z chrześcijaństwem oraz politykę historyczną kształtującą postawy patriotyczne. Biedna opozycja nie była wstanie podjąć jakiejkolwiek polemiki, pojawiły się tylko nieśmiałe głosy „ że Trump niczego nie powiedział” a jego rzeczywista wizyta był związana tylko ze sprzedażą gazu. Statystyczny leming uzbrojony w pilot przeskakiwał z kanału na kanał po jedynie słusznych opiniotwórczych stacjach i nie wierzył własnym uszom…Bóg, honor, ojczyzna, wolność. Frustracja sięgnęła zenitu gdy dowiedział się ze agent Macierewicz z przyjacielem Putina, Trumpem, podpisali memorandum o zakupie przez polską armie systemu rakietowego Patriot , który ma chronić Polskę przed rosyjskimi iskanderami. Przezorny leming wyłączył TV i udał się do pobliskiej wypożyczalni rowerów aby zregenerować skołatane nerwy i pooddychać świeżym warszawskim , mokotowskim powietrzem jak zapewnia prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz.
 Ci mniej przezorni zostali poddani kolejnym torturom intelektualnym, musieli zapoznać się z definicją międzymorza, która jak podkreśla GW była częścią planu politycznego faszysty Piłsudskiego, który rozpętał wojnę z pokojowa nastawioną Rosja Radziecka i zajął radziecki Kijów. Teraz wiadomo Macierewicz z Kaczyńskim też rozpętają wojnę z Rosja aby odzyskać wrak samolotu, który kazał rozbić Kaczyński. Bardziej rozgarnięty leming , podrapał się po głowie…jak to ? Przecież Kaczor i Maciora to kumple Putina ale gdy przypomniał sobie o opiniotwórczym tygodniku i poważnych analizach politycznych redaktora naczelnego, uznał  że wojna z Rosją jest pewna mimo ze jak twierdzi redaktor naczelny obecnie wychodzimy z UE aby zostać sojusznikiem Rosji.
                Trump odleciał, na duszy każdego leminga zrobiło się lżej. Tylko ten gaz…wredny Kaczor nie chce kupować gazu z Rosji tylko z USA i Norwegii. Co on chce od tej Rosji…przecież to taki wielki rynek zbytu na nasze jabłka i mięso.
                Dalej miało być z górki. Miesięcznica. Teraz Kaczorowi pokażemy grzmieli redaktorzy GW i TVN. Będzie Lechu , Władek i całe podziemie. Przybyli, zobaczyli. Na Krakowskim Przedmieściu tylu naszych, kamery , białe róże. Lecha nie było. Wolność, równość, demokracja i od czasu do czasu Lech Wałesa..skandował tłum. Nie jednemu łezka w oku się zakręciła …jak za komuny tylko teraz nie mamy armatek wodnych. Mieli wejść, każdy opozycjonista był o tym przekonany, aby rozgonić te całe kaczystowskie towarzystwo, ale Błaszczak chytrusek tak się  przestraszył, że barierki poustawiał. Tłum sześćdziesięciolatków zrezygnował z frontalnego ataku ale na zakończenie kilka razy… Lech Wałęsa… dla równowagi jak  kaczyści śpiewali kato-narodowy hymn „ Boże coś Polskę”. Nie zwyciężyli.
                W poniedziałek wstąpiła w totalna opozycję nowa nadzieja. PiS chce podnieść ceny benzyny o 25 groszy. Prasa, TV, portale internetowe bija na alarm. Inflacja przed nami, ceny artykułów spożywczych wzrosną, mieszkań, firmy transportowe staną przed widmem bankructwa. Brakowało tylko hasła  „ do broni”.  Posłowie totalnej opozycji  widziały już na ulicach  miliony demonstrantów…jak w 1976 . Dyktatura zostanie obalona….i nagle…. pisowski zamach stanu. Kaczor z Ziobrą przejęli sądy,  ostatnią twierdzę polskiej demokracji. Klęska.

To był cios w serce polskiej demokracji,  niezależne media na czele z GW i TVN są w tym zgodne , ale sobota, jak zapowiada Ryszard Petru, to będzie dzień zjednoczenia totalnej opozycji. Pod kancelarią premiera  ma być sto tysięcy demonstrantów...... 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

13-07-2017 [22:07] - Jabe | Link:

PiS co chwila chce w ramach „Drogiej Zmiany” podnieść jakieś opłaty, chwaląc się jednocześnie, że budżet jest syty. To jest poważny problem, a nie tylko kolejna zaczepka do kolejnego etapu popisowskiej wojenki, jak chce Autor.

Obrazek użytkownika Marek Ossey

13-07-2017 [22:24] - Marek Ossey | Link:

Na obecna chwile nikt nie jest wstanie, mysle , że łacznie z Morawieckim, przewidziec dochody budzetu na koniec roku, obecnie mamy nadwyżke...a powinnismy miec deficyt na poziomie przynajmniej 20 mld zł. Zgadzam sie ze pieniadze na drogi regionalne powinny byc zdecydowanie wieksze ale wizerunkowo podwyżka beznzyny nie jest dobrze widziana.