Czas skończyć z obcą propagandą

Wczoraj wieczorem miałem nieprzyjemność słuchać wiadomości w Radiu Zet. Jak radio należącego do francuskiego Eurozet komentowało wizytę w Polsce prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki Donalda Trumpa?

To był standard, jak to we wrogich Polsce mediach. Na pierwszym miejscu UTRUDNIENIA na drogach, jako główny skutek spotkania. Potem wypowiedź „eksperta”, którego ten szmatławiec nawet nie przedstawił. Co mówił domorosły politolog?

Ano, że wizyta Trumpa to tylko nocleg przed ważnym szczytem G-20. Amerykański prezydent przyjechał do Polski, żeby porozmawiać o bezpieczeństwie i o współpracy, a ten nazywa to noclegiem. Dziś jak na razie mieliśmy spotkanie prezydentów Dudy i Trumpa w cztery oczy i ciekawą konferencję, a ten koleś mówi o noclegu.

No i na koniec komentarz prowadzącego gówno-wiadomości, że zachodnie media piszą tylko o G-20 a nie piszą o spotkaniu w Polsce. Założę się, że te w miarę obiektywne zachodnie media jednak o tym napisały, choć nie chce mi się tego sprawdzać. Natomiast co dla nas oznacza fakt, że lewackie zachodnie i polskojęzyczne media tę sprawę deprecjonowały? A to, że to spotkanie w Polsce jest naprawdę ważne. Francji i Niemcom bardzo nie w smak, że amerykański prezydent przyleciał do Polski i to jeszcze przed szczytem. Znów zadziałał sojusz tamtejszych rządów z mediami (który tam jest znacznie silniejszy niż sojusz między polskim rządem z mediami), tak samo jak działa w wielu kwestiach np. „nachodźców”, czy gwałtów na sylwestrze w Kolonii. Ważne spotkanie w Polsce próbuje się zamilczeć, ewentualnie ośmieszyć.

Rząd PiS powinien natychmiast wziąć się za obcą agenturę działającą w Polsce pod przykrywką mediów. Nie po to, żeby poprawić swoje sondaże, czy wdrażać w życie jakąś ideologię, ale tego nakazuje zwykła przyzwoitość i dbałość o interes Polski.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

06-07-2017 [13:46] - angela | Link:

Dlaczego, gdy uruchamiam przegladarke, Internet eksplorer,,Firefox, Chrome, automatycznie wlacza sie SZCZUJNIA msn, i natychmiast wylewa fala hejtu, na prezydenta,premier i doslownie WSZYSTKO co prawicowe.
Stek klamstw i manipulacji PORAZA.
Co usune, to wraca to g....o.