Gwałty zdesperowanych emerytów

W związku z informacją byłego szefa rady nadzorczej ZUS Roberta Gwiazdowskiego iż w ZUS-ie nie ma pieniędzy i aby były emerytury , muszą być dzieci w setkach polskich miast dochodzi do gwałtów i ataków seksualnej przemocy . Tysiące emerytów i dziesiątki tysięcy  mężczyzn w wieku przedemerytalnym z viagrą w dłoni i jajeczkomierzem przemierzają ulice polskich miast w poszukiwaniu kobiet w wieku rozrodczym . Horror na ulicach , panika i chaos wdarły się w polski dom . Watahy starców szurając butami i podpierając się kulami i laskami  szukają potencjalnych ofiar by je zapłodnić .Gwałciciele na widok kobiety łykają pastylkę i ruszają żwawo ku ofierze nie śliniąc się by sztuczna szczęka im nie wypadła .Policja alarmuję i ostrzega przed chędożnikami . Na komendach policji uruchomiono specjalną seks linię na którą dzwonią zaatakowane kobiety zgłaszając kolejne przypadki zasłabnięć i omdleń rozbuchanych starców . CAŁA POLSKA ROBI DZIECI – to hasło tych zboczeńców . Mimo prostat , z problemami gastrycznymi ,bez zębów i mięśni zdesperowani emeryci próbują zapewnić sobie przyszłość poprzez nowe pokolenie zapłodnione przez nich . Niestety podczas akcji ogólnopolskiej  „ RÓBMY DZIECI „ SOR- y i OJOM-y  pękają w szwach a śmiertelność w wieku 50 plus gwałtownie się zwiększyła . Na dzień 9 czerwca 2014 zanotowano 3000 omdleń w wyniku napięcia seksualnego po zażyciu viagry , około dziesięciu tysięcy zsikanych w pampersa i 30 000 tysięcy przestraszonych staruszków zaatakowanych parasolką lub torebką . Dantejskie te sceny dzieją na ulicach miast gdzie młode wredne kobiety okładają torebkami i telefonami komórkowymi staruszków . Codziennie ulice polskich miast przemierzają  karetki pogotowia a nawet specjalne seks busy zbierające pobitych starszych ludzi .Kończąc ta relację z rewolucji seksualnej w Polsce należy zwrócić uwagę wszystkim podstarzałym zalotnikom i gwałcicielom amatorom że zachowują się jak robotnicy z XIX wieku którzy niszczyli maszyny zamiast przyczyny drapieżnego kapitalizmu . Mam dla was drodzy staruszkowie wierny elektoracie SLD , PO i PSL propozycje . Idźcie tam gdzie Złodzieje Ukradli Składki i zacznijcie urzędnikom  zjadać drugie śniadania , wypijajcie ich kawę i herbatę , zabierajcie im papierosy . Krnąbrnych i tych ,którzy się nie chcą podzielić lejcie laskami . Zróbcie nalot dywanowy i pampersowy na kancelarię prezesa Rady Ministrów . Idźcie do Bronka do pałacu i sobie tam zdrowo podjedźcie. Elektorat prawicowy nie Bral w tym udziału ze względu na kulturę osobistą   i wcześniejsza świadomość polityczną . Oburzonych i zdesperowanych staruszków namawiam na głosowanie na PIS .PIS znajdzie Złodziei Ukradzionych Składek , sprzeda budynki ZUS-u , zwolni całą bandę żerujących na naszych składkach i stworzy warunki by młodzi ludzie zakładali rodziny a młode kobiety chciały rodzic dzieci w Polsce a nie w Anglii .

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika zz top

10-06-2014 [20:23] - zz top | Link:

Kacie,za holokaust,trzeba placic.
a skad wziasc,skad wziasc?

Obrazek użytkownika kat

10-06-2014 [21:17] - kat | Link:

ZZ Top
żeby tylko za holocaust , za nie-rządów Tuska i Komoruskiego będziemy płacić  sowietom za naboje które zużyli w Katyniu.....pozdrówka

Obrazek użytkownika Magdalena

10-06-2014 [22:25] - Magdalena | Link:

Jak ktoś dla jaj napisał na blogu, że nam wystawili rachunek za starty co tutka w Smoleńsku wyrządziła, to ludzie uwierzyli.

Obrazek użytkownika kat

10-06-2014 [23:12] - kat | Link:

Magdalena
jak głupie to uwierzyły.....pozdrówka

Obrazek użytkownika emilian58

10-06-2014 [21:12] - emilian58 | Link:

ZUSa nic nie rusza!Zostało jeszcze parę groszy dla wermachtu,gestapo,pewnych górali z pewnej dalekiej góry i czerwonoarmijców!A za resztę POpijawę elyty (stypę?) urzondzom.A tak na POważnie to NIC nie zostanie zaorane i żaden walec POtem tego nie wyrówna!Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika kat

10-06-2014 [21:36] - kat | Link:

Emilianie 58
trzeba im zaśpiewać "Wypijcie za błędy" a potem do wora a wór do jeziora....pozdrówka

Obrazek użytkownika arieltiamson

11-06-2014 [05:54] - arieltiamson | Link:

Twoj artykul jest najlepszym poparciem dla eutanazji w Polsce.
Brawo! Masz racje - tak dalej byc nie moze!

Skoro starzy ludzie narzekaja, ze nie moga tak dalej zyc - to powinno sie im pomoc. I co najwazniejsze pomoc te powinni dostac i szybko, i darmo od panstwa!

Kto ogladal "Podroz na Narajame" ten doskonale wie, jak sprawy takie zalatwiano w starozytnej Japonii. W kazdym domu, w kazdej aptece powinny byc tanie zestawy do eutanazji. Wielu mlodych z nich skorzysta tak jak robili to mlodzi na Ukrainie w zamian za chleb wrzucajac do grobu polzywych rodzicow w czasie wielkiego glodu latach 30-tych ubieglego wieku.

Oczywiscie znajda sie tacy, ktorzy beda przeciw i na takich przeciwach beda probowali budowac swoj kapital polityczny! Nie pozwolmy im na to! Przeciwstawmy sie sredniowieczu i zabobonom. Kiedys ludzie zyli srednio 40 lat, bo takie byly prawa boskie. Prawa boskie!!!! Dzisiejszy postep medyczny tylko te zycia znacznie przedluza!

Czy powinnismy wiec dalej trwac w odretwieniu negujac prawa boskie???? Otoz nie!!! Niech eutanazja zawita pod strzechy!!! Niech bedzie obecna w kazdym domu i dostepna dla wszystkich!!!

Obrazek użytkownika V

11-06-2014 [06:28] - V | Link:

O przyszłym bankructwie POlskiego systemu emerytalnego słyszałem już w roku 2003 na wydziale prawa Uniwersytetu Gdańskiego. Miało to miejsce jeszcze przed falą 3 mln emigracji POLskich bezrobotnych nazywanych do niedawna przez POstsowietów leniami. Układ POstsowiecki świadomie, celowo, metodycznie prowadzi POlskę do ruiny. Liczba Polaków w kraju wynosi obecnie już tylko 35 mln i będzie stale obniżała się. To są straty POrównywalne do II wojny światowej.
Czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości, że to działanie układu POstsowieckiego jest przypadkowe ?

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

11-06-2014 [08:08] - NASZ_HENRY | Link:

Tusku idziemy PO twoje śniadanie, obiad i kolację ;-)