Korwin- Mikke: Ziemkiewicz sprzedał się PiS-owi

Janusz Korwin- Mikke skrytykował Rafała Ziemkiewicza. Lider Kongresu Nowej Prawicy zarzucił Ziemkiewiczowi, że sprzedał się za "pisowskie srebrniki" i stanął po stronie Adama Michnika.

A wszystko przez to, że Ziemkiewicz tak jak większość polskiej opinii publicznej opowiedział się w sprawie Konfliktu Krymskiego przeciwko Putinowi oraz Rosji. Według lidera Kongresu Nowej Prawicy dzieje się tak dlatego, że Ziemkiewicz sprzedał się PiS-owi: "Teraz właśnie pokazuje, jak za PiSowskie srebrniki można sikać na nogawki."- napisał na Facebooku. Korwin zasugerował, że właśnie z tego powodu Ziemkiewicza nie było na konwencie KNP. Tymczasem już wcześniej na Twitterze Ziemkiewicz zapowiadał swoją nieobecność tłumacząc, ze nie chce uwiarygadniać antyrosyjskich bredni Korwin- Mikkego.

Ponadto Korwin poczuł się dotknięty jednym z programów "Chłodnym Okiem", w którym Ziemkiewicz razem z Goćkiem zaliczyli Korwina do pożytecznych idiotów Rosji. Ziemkiewicz powiedział też, że Korwin walczy o tzw."wariacki elektorat" i dlatego w wielu sprawach chce się różnić od większości- sprawa Konfliktu Krymskiego nie jest tutaj wyjątkiem.

Rafał Ziemkiewicz był kiedyś rzecznikiem Korwin- Mikkego, w UPR. Opuścił jednak partię ponieważ doszedł do wniosku, że Korwinowi zależy bardziej na rozpoznawalności medialnej niż na skuteczności politycznej.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

26-03-2014 [22:01] - xena2012 | Link:

autorstwa np.Nieznalskiej czy Kozyry. Opakowane w skandal wielkie nic,które ma szokować,ale nic pozytywnego nie wnosi i którego nikt nie rozumiejąc obchodzi z szacunkiem.JKM juz dawno pojął,że sama muszka nie wystarczy do odróżnienia sie więc postawił na poglądy i wypowiedzi.W jego mniemaniu nie muszą być one mądre czy trafne byle kontrowersyjne.

Obrazek użytkownika Ewa G

26-03-2014 [22:32] - Ewa G | Link:

Korwin Mikke nie ma żadnych poglądów, w zależności od sytuacji plecie, co mu ślina na język przyniesie. Gorzej, że na ogól dba o interesy KGB-owsko, Ubecko, ruskie, oprócz własnych oczywiście. A opowiadanie, że Ziemkiewicz sprzedał się PIS-wi, przy powszechnie znanej nienawiści Ziemkiewicza do PIS-u, z zwłaszcza do obu Kaczyńskich jest szczególnie absurdalne.

Obrazek użytkownika siermięga

26-03-2014 [23:15] - siermięga | Link:

co ci dwaj o sobie opowiadają i na dodatek szczerze,nic z tego,nie ze mną te numery brunner...

Obrazek użytkownika JaPolonus

27-03-2014 [03:32] - JaPolonus | Link:

Przez Ziemkiewicza zatracam chec ogladania TV Republika! Tylko patrzec jak przejdzie do tevalenow! (na poparcie moich przypuszczen mam kilka dowodow)

Obrazek użytkownika Strabon - Herodot

27-03-2014 [07:52] - Strabon - Herodot | Link:

Nie męcz Pan ludzi tym Korwinem i tym zmiennym w uczuciach Ziemkiewiczem.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

27-03-2014 [09:29] - NASZ_HENRY | Link:

Bo nawet idiota nie zakłada konta pocztowego na rosyjskim serwerze tak jak czyni to JKM ;-)