Ziemkiewicz: niech Macierewicz pocałuje mnie w d...

Rafał Ziemkiewicz poinformował w swoim felietonie, że Antoni Macierewicz nie podał mu ręki.

"Gotów jestem pocałować go w dupę w samo południe w oknie wystawowym Vitkaza, jeśli znajdzie jakikolwiek mój tekst czy wypowiedź telewizyjną, w której bym cokolwiek podobnego bodaj sugerował – pod warunkiem wszelako, że jeśli nie znajdzie, to on pocałuje mnie. Przyjmuje pan zakład, panie pośle?"- napisał Rafał Ziemkiewicz w swoim najnowszym [a]http://ziemkiewicz.dorzeczy.pl... incydentu doszło prawdopodobnie na imprezie urodzinowej Ryszarda Czarneckiego.

Macierewicz nie podał ręki Ziemkiewiczowi najprawdopodobniej dlatego, że ten w swojej publicystyce podważał teorię zamachową polityka PiS. Według Ziemkiewicza Macierewicz na spotkaniu zwrócił się do niego tymi słowami: "No i pewnie nadal pan twierdzi, że Putin nie mógł nigdy nikogo zabić! Że Putinowi trzeba ufać! Że możemy liczyć na rosyjskie śledztwo! Gratuluję!".

Ziemkiewicz podtrzymał swoją ocenę przyczyn Katastrofy Smoleńskiej: "Nie będę cytować ani powtarzać swoich tekstów poświęconych sprawie. Nic się w nich nie zdezaktualizowało. Nie stracił na znaczeniu żaden z użytych przez mnie wielokrotnie argumentów, które każą hipotezę o wybuchach w powietrzu uznać za mniej prawdopodobną, od tej, iż przyczyną tragedii był bardak na wieży kontrolnej i złe naprowadzanie, a wszystkie kłamstwa „śledztwa” i propagandowe matactwa, wręcz kierujące podejrzenia ku hipotezie najdalej idącej, miały na celu ukrycie skali rosyjskiej nieudolności, oraz oczywiście uniknięcie odpowiedzialności za doprowadzenie do śmierci tylu osób"- napisał.

Rafał Ziemkiewicz wywodzi się z UPR i choć często publicznie naigrawa się ze swojego byłego szefa, Janusza Korwin- Mikkego; to w sprawie Katastrofy Smoleńskiej ma podobne zdanie do szefa KNP.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika siermięga

22-03-2014 [18:03] - siermięga | Link:

swojego zdania o Ziemkiewiczu po raz drugi w ciągu dzisiejszego dnia nie powtórzę.

Obrazek użytkownika wandaherbert

22-03-2014 [18:11] - wandaherbert | Link:

Wedlug mnie ,R.Ziemkiewicz nie zasłużył na podanie ręki przez A.Macierewicza .Moze R.Ziemkiewicz ,ktory wielokrotnie powazal teze wybuchu w samolocie ,wyjasni w prosty sposob ,jak samolot uderzając o lesisty -miękki grunt z niewielką szybkościa moze się rozpaśc na kilkanascie tysiecy częsci.Gdyby w tym polityczno -medialnym swiatku więcej osob tak postepowalo ,jak A.Macierewicz ,to by tego szamba w tym gronie bylo mniej

Obrazek użytkownika marjanjeden

22-03-2014 [20:05] - marjanjeden | Link:

dal dupy i przyłączył się do sowietów. Lenin mając Krupską za żonę tegosił się z Zinowiewem i Trockim. Pisał o tym prof.Dakowski na swojej stronie w artykule -rozkoszna dupa.

Obrazek użytkownika Teresa Bochwic

23-03-2014 [11:37] - Teresa Bochwic | Link:

Czy chodzi panu o Witkacego, który jak powszechnie wiadomo 18 września 1939 po wejściu do Polski Sowietów popełnił z rozpaczy samobójstwo?  Czy naprawde prof. Dakowski wygaduje podobne brednie, czy tylko pan wymysla banialuki?

Obrazek użytkownika krzych311

22-03-2014 [22:30] - krzych311 | Link:

Pisze Pan chyba o rewolucji październikowej i plotce uznanej za nieprawdopodobną o przyłączeniu się Witkacego do rewolucji.

Obrazek użytkownika Miriam

22-03-2014 [20:27] - Miriam | Link:

I tyle.

Obrazek użytkownika marekagryppa

22-03-2014 [21:13] - marekagryppa | Link:

Jaki jest każdy widzi!!!!!!!!

Obrazek użytkownika sąsiad

22-03-2014 [23:27] - sąsiad | Link:

Ziemkiewiczowi sie coś chyba albo na pewno poprzestawiało pod czerepem.Panie Ziemkiewicz udowodnij pan tu i teraz w jaki to sposób ważący 80 ton samolot rozleciał, sie w 60-70 tys kawałków (abstrakcyjnie mówiąc)zderzając się skrzydłem z brzozą o średnicy 30 cm. w drobne kawałki w ilości j/w. Wystarczy podać jeden przykład na 9 tys metrów zdetonował terrorysta Kadafiego bombę, samolot spadł z tej wysokości i jakoś się nie rozpadł w drobny pył jak ten w Smoleńsku. TVP niedawno pokazywała jak TU 154 po awarii silników w Rosji lądował w lasku i co? , a no nic ludzie wysiedli poszli na grzyby. Takich przypadków i tragiczniej wyglądających można było zobaczyć wiele więcej w TVP i w necie.Najlepszym przykładem jest Warszawskie zderzenie samolociku ( z tektury) ze słupem praktycznie nikomu sie nic nie stalo prócz poobijania,a słup został ścięty skrzydłem tej kartonowej konstrukcji. Wytłumacz pan wreszcie w jaki sposób nikt nie zginął , a konstrukcja tektury wytrzymała spotkanie ze stalą!

Obrazek użytkownika RobertJerzy

23-03-2014 [00:38] - RobertJerzy | Link:

to podstępna choroba. Atakuje różne narządy. Chory nie zdaje sobie sprawy z rozmiaru i charakteru spustoszeń, dokonanych w organizmie. Lubię Rafała Ziemkiewicza i jego publicystykę, dlatego jego bieżącą "działalność" zrzucam na karb schorzenia, z którym się boryka. Tyle mogę dla niego zrobić. Do czasu...

Obrazek użytkownika willys

23-03-2014 [04:56] - willys | Link:

Od dluzszego czasu uwazam iz Ziemkiewicz ,Warzecha i Lisicki to wyjatkowo perfidne krety.U Ziemkiewicza mozna bez trudu wylowic jego niechec do Polakow.Kiedys tego nie zauwazalem bylem nim zachwycony niczym Ziobrem.Nie moge wybaczyc Pietrzakowi ze on wciaz go toleruje zamiast kopnac go w dupe i wyrzucic judasza za drzwi.Ziemkiewicz i Warzecha powstrzymuja mnie(sadze ze wielu innych) przed wykupieniem abonamentu TV Rebublika,NIESTETY!

Obrazek użytkownika jasimalgosia

23-03-2014 [10:08] - jasimalgosia | Link:

co sie w 2002 nad Überlingen zderzyl w powietrzu z Boeingiem i spadl z 10000m strazacy wypompowali jeszcze 4 tony paliwa.

Obrazek użytkownika Andrzej-emeryt

23-03-2014 [10:55] - Andrzej-emeryt | Link:

Po ukończeniu studenckiego przeszkolenia wojskowego w latach 1980-ych to żaden pan Ziemkiewicz. To co najmniej dzisiaj "PODCHORĄŻY LUDOWEGO WOJSKA POLSKIEGO". Więcej szacunku Panowie.

Niemałym argumentem jest też fakt, że żaden z nas nie może się zalogować do "NASZEJ KLASY". Klasy do ktorej uczęszczała Monika Jaruzelska. A Rafalski może.

Powinien więc wiele nie zwlękając pocałować MINISTRA ANTONIEGO MACIEREWICZA W DUPĘ.

P.S. Co znaleziono pod stertą przedmiotową desek (pniak brzozy). Czy ustalono wiek tych desek itp. Czy pobrano Linie papilarne pozostawione przez osobę/osoby je układające itp.