Unia na razie nie będzie wysyłała Polek do burdeli

Niemiecki i urząd pracy zaproponował dziewiętnastolatce pracę w domu publicznym....” Do zdumiewającego działaniaurzędników państwowychdoszło w niemieckim Augsburgu. Dziewiętnastoletnia dziewczyna otrzymała list z państwowego urzędu pracy,w którym zaproponowano jejprace w domu publicznym.....”Domy publicznesą legalne w Niemczech od 2002 roku, dlatego urzędów pracy mogą oferować posadyw tak zwanych dzielnicach czerwonych latarni. Oferuje się zresztą nie tylko oferty pracy kelnerek czy barmanek. Bild przypomina, że w 2005 roku doszło do podobnego skandalu, gdybezrobotnej programistce z Berlina zaproponowano jej prace ko prostytutka.Gdy dziewczyna kategorycznie odmówiła zmniejszono jej wysokość zasiłku motywując to odmową podjęcia zatrudnienia. ….(więcej )

W środę 12 marca Parlament Europejski odrzucił raport Edit Bauer, przyjmując stosunkiem głosów 566 do 92 alternatywną rezolucję legislacyjną.Oznacza to, że w PE politykom inspirowanym przez ideologię Nowej Lewicy nie udało się tym razem przeforsować rozwiązań godzących  w naturę małżeństwa i wzywających do uznania prostytucji za równoprawną aktywność zawodową. Ich powodzenie w tym wypadku miałoby szczególnie poważne następstwa, znalazłoby bowiem wyraz w tekście, wiążącej kraje członkowskie, dyrektywy. „...(źródło )

Palikot „Jeśli już mówimy o legalizacji, to czy nie za bardzo Ruch Palikota odleciał chcąc zalegalizować sutenerstwo?- O legalizacji sutenerstwa mówiłrzecznik Ruchu Palikota Andrzej Rozenek. Ale ja się z nim zgadzam. „......” nie można zwalczyć tego sektora rynku” „..”jak i dla dobra państwa, które może na tym zarabiać. .(więcej )

Tomasz Terlikowski „Prostytucja okazuje się „fajną zabawą" i sposobem na wyzwalanie Polski z okowów zacofania i konserwatyzmu. „....(więcej )

Palikot „Inicjacja seksualna jest w 13-tym roku życia. To jest typowa katolicka obłuda, że jest niedozwolona. Zmieńmy prawo. „. ...(więcej )

Michał Polak „Inicjacja seksualna w Polsce jest od 13 roku życia – zakomunikował Janusz Palikot w rozmowie z Moniką Olejnik. - Takie są dzisiaj fakty. - Ale w Polsce prawo jest inne. - Ale to Tusk jest w Polsce specjalistą od zamykania oczu – uznał Palikot, sugerując, że prawo obowiązujące w Polsce jest zbyt konserwatywne. - A ile lat miała (królowa) Jadwiga, jak została królową Polski? - ripostował pytanie prowadzącej dotyczące możliwości inicjacji seksualnej, ale również zalegalizowania narkotyków czy dopalaczy. „...”Zmieńmy prawo. Austria (inicjację seksualną) wprowadziła od 16 roku życia, Izrael (…) wie pani, że już prawie połowa państw europejskich odbyła tego typu debatę? „. ...(więcej )

Filip Memches „I tak nadchodzi koniec lewicowo-liberalnych rojeń o wolności jednostki. Dziecko nie jest dorosłą osobą, która ma prawo swoje życie osobiste układać według własnych wyobrażeń o szczęściu (byleby nie szkodzić innym ludziom). Ale apetyt kulturowych inżynierów rośnie w miarę jedzenia. Kiedy przekroczą jedną granicę, ruszają na kolejną. 
I bardzo ważnym elementem ich działalności jest pozyskiwanie poparcia takich instytucji jak WHO. „....”Wszystko zaczyna się w chwili narodzin. W przedziale wiekowym od zera do czterech lat dzieci mają się uczyć masturbacji. A dalej jest przekraczanie kolejnych barier, jakie postawiła dorastającemu człowiekowi represyjna kultura. „..”To tylko część podstawowych zaleceń, jakie Biuro Regionalne Światowej Organizacji Zdrowia w Europie oraz niemieckie Federalne Biuro do spraw Edukacji Zdrowotnej w Kolonii skierowały do decydentów i specjalistów zajmujących się edukacją i zdrowiem. Takie mają być standardy edukacji seksualnej na Starym Kontynencie. „ ...(więcej )

„Przedstawiciele urzędów pracy chcieli, by urzędy przestały opłacać bezrobotnym świadczenia społeczne, co - ich zdaniem - sprawiłoby, że liczba fałszywych bezrobotnych znacznie by się zmniejszyła. Resort pracy nie zdecydował się na takie rozwiązanie - wprowadził natomiast zmianę w prawie, zgodnie z którą od połowy 2014 roku każdy bezrobotny, który odrzuci pierwszą ofertę pracy znalezionej mu przez urząd, zostanie wykreślony z rejestru bezrobotnych na dziewięć miesięcy i straci prawo do korzystania z darmowej służby zdrowia. Obecnie status bezrobotnego traci się dopiero po odrzuceniu trzeciej oferty pracy - w 2012 roku w ten sposób wykreślono z rejestru bezrobotnych 52,5 tys. osób. „ ...(więcej )
-------
Mój komentarz

W środę 12 marca Parlament Europejski odrzucił raport Edit Bauer, przyjmując stosunkiem głosów 566 do 92 alternatywną rezolucję legislacyjną.Oznacza to, że w PE politykom inspirowanym przez ideologię Nowej Lewicy nie udało się tym razem przeforsować rozwiązań godzących  w naturę małżeństwa i wzywających do uznania prostytucji za równoprawną aktywność zawodową. Ich powodzenie w tym wypadku miałoby szczególnie poważne następstwa, znalazłoby bowiem wyraz w tekście, wiążącej kraje członkowskie, dyrektywy. „...(źródło )

Praca dla tancerki w nocnym klubie – taką ofertę zamieścił na stronie internetowej Powiatowy Urząd Pracy w Warszawie. Od kandydatek wymaga się trzyletniego doświadczenia, zaawansowanej znajomości gimnastyki i angielskiego „...”praca na etat za 1,5 tys. zł ma polegać nie tylko na tańcu, ale także na „konwersacji z klientami klubu", „promowaniu usług pracodawcy" i „towarzyszeniu gościom podczas wieczoru" ...(więcej )
….............................
Unia Europejska to obłąkana totalitarna organizacja . Nikt nie zwrócił uwagi na to na czym naprawdę zależało socjalistycznym popaprańcom spod znaku gender w uchwaleniu nowego prawa w Europie traktującego prostytucje jako normalną działalność zawodową .

Polskie urzędy już zaczęły wysyłać bezrobotne Polki do pracy w burdelach jako” tancerki „ czyli prostytutki . Co by się stało , gdyby lobby homoseksualne , pedofilskie i sutenerskie przepchnęło to prawo w Parlamencie Europejskim .

Urzędy Pracy musiałyby z mocy prawa wysyłać bezrobotne dziewczyny , młode Polki do pracy w burdelach .Odmowa zostania prostytutką oznaczałaby utratę zasiłku i ubezpieczenia .

A co z polskimi dziećmi , które już w wieku 16 lat byłyby namawiane do pracy „ dorywczej „ w zawodzie takim jak inny , czyli prostytutki .

Co z dziećmi w wieku 13 lat , które jak chce Palikot maja być legalnie w świetle prawa gwałcone prze pedofilów .

W Polsce istnieje partia reprezentująca interesy pedofilów i sutenerów. Jest nim partia Palikota. Twój Ruch .

W zasadzie w związku z nawoływaniem Palikota i Twojego Ruchu do legalizacji pedofilii , do przemocy seksualnej w stosunku do dzieci należałoby złożyć wniosek o jej delegalizację .

video Andrzej Rozenek Zalegalizujmy sutenerstwo - Wiadomości - Newsweek.pl2.flv
video video Handel ludźmi

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz  i Twitte

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jan Własnowolny

19-03-2014 [13:48] - Jan Własnowolny | Link:

Czym może się w XXI wieku poszczycić naród polski? Czyją zasługą jest 30-to milionowa Polonia?
Emigracja, która często za chlebem błąka się po całym świecie.
Nie stać nas na produkcję polskiego zegarka, motocykla, nie mówiąc już o samochodzie.

NIE MAMY Z CZEGO DUMNI BYĆ
Czy słyszałeś czytelniku żeby rodowity Niemiec, Francuz, Anglik uciekał ze swojego kraju za chlebem ???

Na kryzys są tylko dwa rozsądne sposoby. Ciąć koszty, lub zwiększyć dochody.
Jeśli można opodatkować prostytucję w takim np. Amsterdamie,to dlaczego nie można u nas, w Polsce ?
Chyba tylko daleko posunięte stadium paranoi każe godzić się na wizję przydrożnych kwiatuszków tzw. "tirówek" ?
Bo komu zależy na tym, żeby szerzyły się choroby weneryczne ? Jako że jest to podobno najstarszy zawód, tego procederu nie wytępimy.
A skoro tak, to dlaczego nie zwiększyć dochodów państwa przez zalegalizowanie tego co istniało, istnieje i będzie do końca świata ?
Kto tak usilnie broni fałszu, obłudy i zacofania w Polsce ?
-------------------------------------

Kiedy i czy w ogóle ŚWIADOMOŚĆ zacznie w Polsce KSZTAŁTOWAĆ BYT ?
Bo jak do tej pory, to nie tylko Lenin, ale i Marks wiecznie tutaj jest żywy.
Od razu zastrzegam przewidując "burzę z piorunami", że w przedłużeniu pleców mam
(na równi z komunistami) ideologię Palikota. I nie jestem wrogiem kościoła – żeby była jasność.

Kościół zrobił bardzo dużo dobrego dając często nadzieję, azyl i schronienie prześladowanym
przez różnych agresorów - okupantów faszystów, komunistów i krwawych dyktatorów.
--------------CHWAŁA MU ZA TO !
Ale Bóg ma tyle wspólnego z kościołem, co goryl z aniołem, czy jego sobowtór z diabłem.
I na ten temat konsekwentnie nie będę tutaj prowadził polemiki. Nie odpowiem na żadne oszczercze insynuacje.
Chodzi po prostu o mądrość racjonalnego, praktycznego i ekonomicznego myślenia narodu.
Przede wszystkim GOSPODARKA powinna być priorytetem mądrych ludzi.
Bo dopiero wtedy Polak będzie mądry przed szkodą.