Terlikowski o powstaniu lewackiej inkwizycji

Tomasz Terlikowski „Prostytucja okazuje się „fajną zabawą" i sposobem na wyzwalanie Polski z okowów zacofania i konserwatyzmu. „....”najwięcej o zagrożeniu „nową inkwizycją" mówią ci, którzy dzielnie – i to niekiedy od lat – funkcje inkwizytorskie pełnią. Współcześnie bowiem to właśnie lewica i obóz postępowy wykształciły w sobie umiejętności konieczne do odkrywania i denuncjowania „herezji" i publicznego palenia (a może trzeba powiedzieć łagodniej grillowania) heretyków na medialnych stosach, a także pozbawiania ich możliwości pracy czy publicznego wypowiadania się. „.....”Oni też wykształcili w sobie zdolność wykrywania bezobjawowych myślo-zbrodni, które prowadzić powinny wszystkich je popełniających w polityczno-medialny niebyt. „......”Tym zaś, którym współczesna liberalna inkwizycja pozwoli się wypowiadać, zakreśli ona ściśle określone granice i sposoby wypowiadania się, tak by przypadkiem forma i treść wypowiedzi nie podważały niezwykle twardo postawionych dogmatów liberalnego państwa. „.....”Ciężkim przewinieniem jest choćby próba zarażania studentów swoim światopoglądemzwłaszcza gdy ten światopogląd wymyka się regułom uznawanej powszechnie wiedzy, dotychczasowym ustaleniom naukowym i rzetelnej metodologii. A nieraz nawet przeczy regułom zdrowego rozsądku" – napisała ostatnio do naukowców minister Barbara Kudrycka, ujawniając zresztą przy okazji kompletne niezrozumienie terminu światopogląd (ten ostatni bowiem z zasady wymyka się metodologii). „.....(źródło )

Dariusz Rosiak „ W ten sposób ortodoksi wspólnej idei czyszczą sobie teren do zawłaszczenia całą debatą na dany temat, a wszelka krytyka odbierana jest jako zamach na coś w rodzaju transcendentnej prawdy moralnej, o której prawdziwości nie ma nawet sensu rozmawiać. „.....” W ubiegłym roku 25-letnia matka trojga dzieci w ciąży z czwartym, Toni McLeod z angielskiego miasta Durham, została poinformowana przez pracowników socjalnych, że jej mające się urodzić dziecko zostanie jej zabrane, ponieważ sympatyzuje ona ze skrajnie prawicową organizacją o nazwie Angielska Liga Obrony (EDL). „.....”W innym przypadku parze z Rotherham zabrano adoptowane przez nich dzieci za to, że rodzice są zwolennikami Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa (UKIP). „......”Weźmy sprawę osławionego „kłamstwa oświęcimskiego". Dziś zaprzeczanie, jakoby Holokaust miał miejsce, jest w wielu krajach przestępstwem. Przyczyny tego są złożone i nie będę tutaj o nich pisał, warto tylko zwrócić uwagę, że w żadnym kraju nie jest przestępstwem zaprzeczanie, że król Leopold II wymordował 10 milionów mieszkańców Kongo, Niemcy wymordowali 65 tysięcy członków narodu Herero (ponad 80 proc. narodu), w żadnym, poza Rwandą, nie jest przestępstwem zaprzeczanie ludobójstwu Tutsi, a tylko w trzech – Francji, Słowenii i Szwajcarii – zakazane prawem jest zaprzeczanie ludobójstwu Ormian. „....”Sfera idei i słów, których nie wolno wypowiadać z roku na rok, poszerza się. Obok „kłamstwa oświęcimskiego" (Holocaust denial) mamy kłamstwo na temat zmian klimatycznych (global warming denial) .W wielu zachodnich krajach istnieją poważne grupy społeczne domagające się karania prawem za tego typu poglądy. „....”Barack Obama mówił: „Nasza podróż nie będzie spełniona, dopóki nasi bracia i siostry geje nie będą traktowani przez prawo tak jak każdy inny człowiek. Bo jeśli naprawdę zostaliśmy stworzeni jako równi, to przecież miłość, którą ofiarujemy sobie nawzajem, także musi być równa". …..(źródło )

Wolniewicz „ Dzisiaj, mnie polityczna poprawność jawi się jako ideologia nowego państwa policyjnego, wręcz Orwellowskiego. „.....”Nowy zestaw zasad moralności, zastępujący ten dany na Górze Synaj. Bo laicki humanizm to jest mutacja komunizmu. „.....”„Nowe chrześcijaństwo”. Komunizm się zawalił, głównie ze względu na swą niesłychaną niewydolność ekonomiczną, ale aspiracje, by wyprzeć stare chrześcijaństwo i zastąpić je nowym pozostały. „...(więcej )

Z tych kilku tekstów wyłania nam się państwo totalitarne . Socjalistyczne państwo fanatyczne. Profesor Ferguson pisał ,że polityczna poprawność stała się „religią państwowa „ państw Zachodu . Opisy zabierania dzieci „heretykom „ , wyrzucania ich z pracy , niszczenia heretyków , „palenie ksiąg” przez fanatyków politycznej poprawności jest najlepszą ilustracją, jest dowodem że Ferguson miał rację.

Opis łamania wolności słowa, terroryzowania za poglądy to cechy opisanego tak trafnie przez Wolniewicza represyjnego państwa policyjnego politycznej poprawności .

Warto się zastanowić co dalej . Bo przecież to dopiero świt Neobolszewii . Eutanazja, aborcja, aborcja po urodzeniu , eutanazja na narządy. Jest tylko kwestią czasu , kiedy lewactwo wymyśli eutanazję za poglądy . Na razie lewica zabija z powodu choroby, starości , ale już niedługo do grupy chorób , w których zalecają eutanazję dołączy choroba „ poglądów konserwatywnych „

Lewaccy Inkwizytorzy śledzący i niszczący każdy przejaw wolności, każdy cień nieprawomyślności . Jeśli już teraz religijni fanatycy politycznej poprawności bezkarnie odbierają dzieci „ heretykom „ , których jedyna zbrodnią jest nieprawomyślność , to kiedy socjaliści na nowo uruchomią obozy koncentracyjne .

Wstępny pomysł takich paraobozów już padł

Memches „Wilders zgłosił postulat izolowania recydywistów w „wioskach dla szumowin" …..”Niedawno media donosiły o inicjatywie władz miejskich Amsterdamu mającej na celu resocjalizację osób, które są uciążliwe dla otoczenia. „....”Do kontenerów w przemysłowych rewirach holenderskiej stolicy mają być eksmitowani ludzie, którym zostanie dowiedzione, iż są szczególnie agresywni albo że prześladują homoseksualistów „.....(więcej )

Video profesor Marek Chodakiewicz -” od komunizmu do postkomunizmu... „ Przewodnim tematem prelekcji jest transformacja komunizmu, który w różnych częściach świata i pod różnymi hasłami zmierza do zniszczenia tradycyjnych podstaw życia społecznego. Działalność komunistów w świecie zachodnim odwołuje się do ideologii tzw. gays („wesołków"), która wykorzystuje modne hasła ochrony środowiska, równości oraz obrony praw mniejszości i imigrantów.

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter

Rybiński „Polska gwałtownie się starzeje, a w okolicach 2030 roku zacznie wymierać. „....”Gdyby ktoś ostrzegł Polaków, że za dwie dekady jakaś choroba lub obcy najeźdźca wymorduje wszystkich mieszkańców jednego z wymienionych miast, na pewno już dzisiaj podjęto by działania antykryzysowe. Dramatycznie zwiększono by wydatki na uzbrojenie armii albo na badania nad lekami. Gdyby brakowało pieniędzy, obcięto by inne wydatki: po co budować aquapark lub zatrudniać tuziny urzędników, jeżeli miasto i tak ma zostać zmiecione z powierzchni ziemi? Tymczasem już dzisiaj wiemy, że po 2030 roku co roku będzie ginęło jedno miasto i nie podjęto żadnych działań. Niełatwo to zrozumieć. „.....”Polskie państwo prowadzi wobec wielodzietnych rodzin politykę opresyjną: podatki płacone przez te rodziny są o wiele większe niż płacone przez singli. Singiel wydaje bowiem tylko część swojego dochodu, i od niej płaci podatek VAT. Tymczasem rodzina wielodzietna często wydaje na dzieci wszystkie pieniądze, więc płaci znacznie większy podatek VAT. „.....(źródło)

Tomasz Terlikowski ” Ten sam mechanizm, który opisany został powyżej w życiu politycznym czy społecznym, działa również w świecie nauki (szczególnie mocno dotyczy to nauk społecznych, a także tych gałęzi medycyny, które mają coś wspólnego z kwestiami obyczajowymi czy moralnymi). W ich przestrzeni także działają bojówki dzielnych liberalnych inkwizytorów, którzy tylko czyhają na uczonego czy badanie, które będzie niewystarczająco politycznie poprawne. Karą w takiej sytuacji jest albo donosik do instytucji (szczególnie jeśli jest ona europejska) przyznającej granty, albo ostracyzm środowiskowy, albo próby uniemożliwienia prezentowania swoich poglądów na uczelniach. „....”Nie inaczej jest z „dogmatem" (bo etiologii homoseksualizmu wciąż nie znamy) o genetycznym podłożu homoseksualizmu, który – niemal z miesiąca na miesiąc, co nie zawsze jeszcze dostrzegli polscy działacze gejowscy – został zastąpiony teorią o epigenetycznym pochodzeniu tej skłonności. Zmiana ta – zdaniem wielu obserwatorów – związana jest z rozwojem genetyki.Ale wcale nie chodzi o to, że nie sposób genu znaleźć (na to zawsze znalazłby się jakiś sposób, bo przecież fakty nie mogą być przeszkodą w urzeczywistnianiu nowego wspaniałego świata), ale o to, że gdyby rzeczywiście go wynaleziono lub przynajmniej by to zasugerowano, to łatwo mogłoby się okazać (przed czym przestrzegał już Francis Fuku- yama), że rodzice nakazywaliby badania prenatalne i usuwali swoje dzieci. „Jeśli 90 procent dzieci, u których w łonach matek zdiagnozowano zespół Downa, nigdy nie łapie pierwszego oddechu, to jakie są szanse, że rodzice, którym zaproponuje się aborcję, nie skorzystają z tej samej możliwości w przypadku genu homoseksualizmu?" – pokazywał źródła nagłej zmiany postawy liberalnych inkwizytorów Bryan Fischer z American Family Association.”.....(źródło)

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter

Video profesor Marek Chodakiewicz -” od komunizmu do postkomunizmu... „ Przewodnim tematem prelekcji jest transformacja komunizmu, który w różnych częściach świata i pod różnymi hasłami zmierza do zniszczenia tradycyjnych podstaw życia społecznego. Działalność komunistów w świecie zachodnim odwołuje się do ideologii tzw. gays („wesołków"), która wykorzystuje modne hasła ochrony środowiska, równości oraz obrony praw mniejszości i imigrantów.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NSZ-ZJ

09-02-2013 [23:06] - NSZ-ZJ | Link:

plemienia zwanego żmijowym czy w innym miejscu POBIELANYMI GROBAMI,a w jeszcze innym SYNAGOGĄ SZATANA.
Polit-poprawność to arcydelikatno-przebiegła tarcza-zasłona przed atakami gniewu i poznania autorów i producentów samozniszczenia rodzaju ludzkiego.A kiedy ustanie jakikolwiek najmniejszy'' ucisk''PRZYJDZIE ON OCZEKIWANY,i odbuduje,a jak bedzie kończył BÓG UPOMNI SIE O SWOJE i o kazda krzywdę.
Odwieczne pytanie skąd oni biora te nieprzeliczone zastepy wykonawców swoich planów na przestrzeni dziejów i aż do dziś-co jeszcze oprócz pieniedzy czy tylko same pieniądze/
POLECAM GORĄCO dzieła ks.dra.STANISŁAWA TRZECIAKA
np.''Talmud o gojach ,a kwestia żydowska w Polsce''-WYD.''OSTOJA''KRAKÓW