Blogerzy dla Polski

Zastanawiam się co oprócz pisania , głosowania na PiS i dyskusji ze znajomymi  można jeszcze zrobić dla Polski. Wielu z nas staję przed pytaniem CO ROBIĆ? Co musimy zrobić aby wygrać?  Wkoło nas tyle niesprawiedliwości , kłamstwa, oszustw i przemysłu nienawiści rozpętanego przez platformę, że trzeba by nam codziennie lać po pyskach gnoi . Ale my nie możemy codziennie protestować  , my musimy mieć realną władzę i musimy pociągnąć modernizację Polski . Przed nami rocznica stulecia wymarszu Kadrówki , 114 wariatów i oszołomów polskich czujących wiatr zmian . I ja tak samo jak w 1979 roku czuję że ten 2014 rok będzie początkiem zmian . Czuję , że nasz czas nadchodzi , czas zwycięstwa . Niewielu z nas piszę pod własnym nazwiskiem ale wszyscy myślimy i czujemy po polsku. Uważam, że musimy podjąć realizacji trzech zadań :
1.Kolportować bibułę.
Małonakładowym sposobem na docieranie do ludu była i jest bibuła. Bibuła winna być wrzucana w skrzynki na listy. Wypada tylko zorganizować możliwość umieszczania tekstów blogerskich w PDF , ściągnięcie na kompa i wydruk . Oprócz skrzynek na listy możemy zostawiać je także w kościołach na niedzielnych mszach . Do akcji mogłyby się przyłączyć kluby GP gdzie możnaby wysyłać płatne  sms-y na pokrycie zakupów papieru i kosztów wydruku .
2.Pilnować wyborów.
Musimy przypilnować wyborów . każdy z nas może się zgłosić do PIS i popracować w komisjach wyborczych lub zostać mężem zaufania . Uważam że NB może w dniach wyborczych zorganizować przyjmowanie informacji od Glogerów o naruszeniach wyborów i wyników ze zdjęciami z każdej komisji obwodowej . Jeśli nie weźmiemy w tym udziału to znowu nas oszukaja!!!
3.Nagłaśniać program naprawy Polski.
Program naprawy Polski musimy kolportować do obywateli , żeby zatrzymać POpagandę Platformy ,SLD , TR-pów i PSL-u. Nie musimy już ludzi przekonywać że platforma to złodzieje i oszuści lecz musimy przekonać ich do programu PIS. Ludzie muszą uwierzyć , że zmiany są możliwe i muszą tych zmian chcieć.
To uważam są najważniejsze zadania dla nas Glogerów i czytelników na rok 2014 i 2015. Teraz albo nigdy !!! Wiatr wieje nam w żagle . Pan Jarosław w wyśmienitej formie . Niech te dwa lata będą dla nas zwycięskie , dla nas i dla Polski . Dla Polski i naszych rodzin . 3MAJCIE SIĘ CIEPŁO i do jasnej cholery ODWAŻMY SIĘ ZWYCIĘŻYĆ !!!

a poniżej człowieczek chonoru.......

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Deidara

16-02-2014 [20:01] - Deidara | Link:

Ja np. otwieram ją, kiedy idę wyrzucić śmieci, odkładam listy, a całą resztę - ulotki reklamowe, gazetki z marketów itd. wyrzucam od razu do worka. Jest tego tyle, że nie sądzę, by ludzie chcieli więcej.
Dziwi mnie, że żadna partia nie stosuje amerykańskich metod, gdzie przedstawiciele partii chodzą od domu do domu, rozmawiają z wyborcami, pytają o problemy. To więcej mogłoby pomóc niż kilogramy makulatury, której nikt nie przeczyta - bo poziom czytelnictwa mamy najniższy w Europie.

Obrazek użytkownika kat

16-02-2014 [20:07] - kat | Link:

pomysł z pukaniem do drzwi bardzo dobry a ulotki może w drzwi?Pozdrówka

Obrazek użytkownika Teresa Bochwic

17-02-2014 [10:45] - Teresa Bochwic | Link:

Mieszkam na parterze, gdzie bez przerwy łażą jakieś męty, a spóldzielnia wywiesza ostrzeżenia. Nie wpuszczę za Chiny obcej osoby do domu, podobnie jak nikt z moich sąsiadów. Może to dobre na wsi, gdzie furtka jest otwarta i można w ogrodzie czy na podwórku przekonać się, kto wszedł.
Więc hcyba dalej trzeba szukać pomysłów. Osobne liczenie - perspektywiczne.

Obrazek użytkownika kat

16-02-2014 [20:40] - kat | Link:

dzięki za link....pozdrówka

Obrazek użytkownika zz top

16-02-2014 [21:19] - zz top | Link:

http://i.iplsc.com/-/0002TLVAR...

i co tu komentowac,nawet sliny zal.

Obrazek użytkownika kat

16-02-2014 [22:18] - kat | Link:

dzieki za link.... już go widac....pozdrówka

Obrazek użytkownika goY

16-02-2014 [21:33] - goY | Link:

to odpwiedz na pytanie Szanownej "Sokole Oko" - gdzie te chłopy...???

1.Przypilnujemy liczenia głosów - PIERWSZE PRIMO!
2.Wystarczy, że ludzie pójdą do wyborów - można ich zawiezć

Działamy Kat, a nie jątrzymy jak EWErysty.

Najlepszego,

PS.
PiS prosimy tylko o przypilnowanie "serwerów" ...!!!!

Obrazek użytkownika kat

16-02-2014 [22:19] - kat | Link:

Sokole oko bardzo lubię..... a defetystom mówie NIE....pozdrówka

Obrazek użytkownika gorylisko

16-02-2014 [23:31] - gorylisko | Link:

 co z p. Jadwiga Chmielowską ? co zrobiono w tej sprawie ? bo walczy ona samotnie z hucpą która uzurpuje sobie znaki PiS...
jeżeli prezes Kaczyński nic nie zrobi... no niekoniecznie sam Kaczyński ale ktoś kompetentny to ja nie zamierzam palcem kiwnąć...
rzeczywistość skrzeczy a szefostwo co ?
nic się nie stało...rodacy, medale mamy...
 

Obrazek użytkownika goral

17-02-2014 [01:23] - goral | Link:

Mozna mnozyc dobre rady i pobozne zyczenia..
Niemniej tylko dobrze zorganizowana i uzbrojona Polska Gwardia Republkanska zlozona z Polskich Obywateli swiadomych swoich obowiazkow wobec Panstwa Polskiego i Narodu oraz stojaca na Strazy Polskiej Konstytucji moze temu zadaniu podolac..niezaleznie czy sie to rzadowi danego Dnia ,podoba czy nie..

Obrazek użytkownika Lech Zborowski

17-02-2014 [01:29] - Lech Zborowski | Link:

Cieszy niewatpliwie zapal i calkowicie popieram. Wroce jednak do jeszcze jednej formy propagowania tematu, o ktora upominam sie juz od dlugiego czasu. Chodzi o to co pozornie mamy we wlasnych rekach, a w rzeczywistosci z powodow czesto niezrozumialych zupelnie nie mozemy wykorzystac. Chodzi o sile prawicowych mediow. Niestety nie chca one pamietac, ze nie mamy jeszcze w temacie mediow wolnego rynku i nieprzemyslane ambicjonalne przepychanki nie pozwalaja wykorzystac prawdziwych mozliwosci internetu. Wiele doskonalych tekstow czy stosownych apeli grzeznie gdzies i nie dociera do szerokiego kregu odbiorcow tylko dlatego, ze jesli wstawi to jeden znany portal to drugi juz tego nie ruszy. Wszystko wiec konczy sie na kilku tysiacach podczas gdy temat majtek jakiejs celebrytki przerabiaja miliony. Dziwne i niepotrzebne na ten moment ambicje nie pozwalaja wykorzystac tak niprawdopodobnego narzedzia jakim jest internet. Powinnismy naciskac na tzw. nasze media aby w temacie odzyskania Polski zechcialy laskawie wspolpracowac. Potrafia to robic kiedy porzebni im jestesmy w protestach o ich czyli mediow wolnosc.
Pozdrawiam
Lech Zborowski

Obrazek użytkownika gorylisko

17-02-2014 [10:32] - gorylisko | Link:

j.w.

Obrazek użytkownika Celarent

17-02-2014 [01:32] - Celarent | Link:choć dwie rzeczy warte  uwzględnienia - jedna z tymi ulotkami w skrzynkach: nikt tego nie czyta a każdy wkurza się na tych, co wrzucają a my chyba nie chcemy się negatywnie kojarzyć. Dwa, kontrola w komisjach. Nikt nie bierze pod uwagę tego, że do tych komisji w małych miejscowościach zwłaszcza, idą sami swoi, nawet sami swoi z PiS, którzy nagle w kontakcie z kolegami tracą zainteresowanie sprawą. Bo życiu liczą się dobre relacje i znajomości. U nas w komisjach siedzieli "sami swoi" i gdybym np. chciała zostać obserwatorem czy mężem zaufania nie miałabym też szans. To przykre, ale interesownych karierowiczów jest pełno a jest ich jeszcze więcej jeśli czują, że dana opcja wygra wybory. Nagle staja się PiSowscy. Tak jak ostatnio u nas wielu PiSowców kandydowała z list PSL i PO. Nie weszli, bo zszokowali wyborców nieco. Tacy gotowi znów się przechrzcić jak trzeba. A jak nie oni - ich znajomi, którzy później zadbają o ich interesy. Przed ostatnimi wyborami doły partyjne u nas ogranizowały wyjazdy na miesięcznice, protesty, rocznice, marsz niepodległości a potem... Do dziś nic. Tak działają doły partyjne i okołopartyjne. Niestety.
Ja na początek zrobiłabym rwetes wokół tych ruskich serwerów - odpowiednio przed wyborami. To najważniejsze jak dla mnie. Bez tego co byś nie zrobił może być na nic a najwyżej na zawieruchę. A reszta jak mówisz. Może maile agitacyjne... A jeszcze lepiej wrzucać artykuły na Facebooku i Naszej klasie. Niech przynajmniej rzucają się w oczy.

Obrazek użytkownika marco.kon

17-02-2014 [07:05] - marco.kon | Link:

Już mi się nie chce pisać na NB. Ważne wydarzenie jakim było przedstawienie programu PiS w sobotę tak naprawdę przeminęło na NB bez echa. Co do samego programu to obejrzałem całe wystąpienie Kaczyńskiego i przebrnąłem przez sto kilkadziesiąt jego stron w PDF (mam na dysku) i co ? Ano NIC. Z programem zapoznało się niewielu. PiS MUSI ten program przedstawić w skrótowej formie przystępnej dla wszystkich, mniej lub więcej zainteresowanych, co najwyżej dwie strony A4 punktując najważniejsze dla Polaków sprawy. Czekałem na ten program jak kania na deszcz i czego się doczekałem ? Programu bardzo zbliżonego do PO. Wygląda na to że PiS chce znów zastosować grubą kreskę. Ani słowa o restytucji mienia państwowego ukradzionego w czasie "prywatyzacji" i ukarania winnych upadku Polski. Z takim programem PiS nie ma szans na zdecydowane zwycięstwo. Ja sam, od dłuższego już czasu mam wątpliwości czy głosować na PiS, mimo że od 2005 roku poświęciłem dużo czasu aby o niego walczyć na szmONECIE. Na pewno nie zagłosuję na PO,PSL,SLD czy TR a nawet Goowina. Co mi pozostaje ? Ruch Narodowy który jest bardziej wyrazisty w stosunku do UE i III RP.

Obrazek użytkownika gorylisko

17-02-2014 [10:31] - gorylisko | Link:

w aspekcie zdobywania ciepłych posadek w Brukseli... ciekawe jak rosja padnie, to będziecie mieć problem, komu włazić bez wazeliny, wiadomo gdzie...
a dlaczego, nawet gowina ? to tak trudno zauważyć, ze to oszust ?

Obrazek użytkownika marco.kon

17-02-2014 [16:59] - marco.kon | Link:

czyżby kandydaci PiS do jewroparlamentu zadeklarowali oddanie swoich uposażeń na cele statutowe PiS ? Nic o tym nie słyszałem. Kandydaci Ruchu Narodowego zadeklarowali przekazanie 50 % swoich uposażeń na rzecz Ruchu Narodowego? Widzi Pan różnicę ?

Obrazek użytkownika goral

17-02-2014 [19:14] - goral | Link:

Czy pan naprawde bierze na powaznie te ich deklaracje?
Jezeli tak to deklaruja rowniez "zblizenie ze Slowianskim Narodem Rosyjskim"..
Panie Marco..pan ma guziki na oczach..

Obrazek użytkownika gorylisko

17-02-2014 [23:39] - gorylisko | Link:

deklaracje o oddawaniu 50 % uposażenia... ;-) i to ma świadczyć o... własnie o czym ?
nie wiem, co zadeklerowali kandydaci PiS... i szczerze mówiąc lata mi to...
przyklady kandydatów są różne a nawet jewroposłów także, wystarczy przypomnieć kasus migalskiego...
deklaracje sobie, życie sobie a człowiek żyć musi... ;-)
ciekawe co jeszcze zadeklarują pańscy ulubieńcy ? działki na księżycu...pardon, że połowe dochodów ze sprzedaży działek na księżycu
przeznaczą na cele statutowe ruchu narodowego...
różnicę widzę... pomiędzy moim realizmem a pańską naiwnością... póki co, wolę mówić o naiwności a nie złej woli...
że niby co ? kandydaci PiS mają deklarować oddawanie kasy ??  a to dlaczego ?  bo pan tak uważa ? i to ma kryterium...no własnnie...czego ? uczciwości, czystych intencji czy jak ?

Obrazek użytkownika goral

17-02-2014 [10:48] - goral | Link:

Ja tez przeczytalem..
Jest w nim wszystko czego oczekuje.Nie trudno zauwazyc ze skromny Pragmatyzm jest tym na co mozemy sobie na dzisiaj pozwolic w Polsce..
Premier Kaczynski mogl oczywiscie naobiecywac Zlotych Gor i Totalnie Zielonej Wyspy Szczesliwosci w zamian za glosy wyborcow.
Nie zrobil tego.Dlaczego ? Bo kuzwa jest UCZCIWY wobec Polakow..Mowi wyraznie co mozna zrobic w sytuacji w ktorej jestesmy..
A jestesmy w d...e na wiele dziesiecioleci.Kazdy inny ktory mowi i obiecuje co innego to szarlatan i oszolom,obiecujacy "gruszki na wierzbie" za dopuszczenie go do koryta.
Dziwie sie mocno ,ze tak rozsadny czlowiek jak pan tego nie rozumie.
Chcesz pan glosowac na Moskiewskich Generalow z PRL pociagajacych za sznurki w RN ? To glosuj pan..
Moze wlasnie ten glos ktory pan na nich odda, bedzie tym glosem ktorego nam Patriotycznej i Chrzescijanskiej Polsce bedzie brakowac..
I po paru latach kiedy juz kurtyna opadnie obudzi sie pan w rzeczywistosci,jak kiedys rzesze Lemingow z palcem w d...e

Obrazek użytkownika marco.kon

17-02-2014 [11:57] - marco.kon | Link:

>>>>Chcesz pan glosowac na Moskiewskich Generalow z PRL pociagajacych za sznurki w RN ? <<<
Jakieś dowody ?

Obrazek użytkownika goral

17-02-2014 [12:45] - goral | Link:

Wroble o tym spiewaja od samego rana ..:-))
Tak jak o Morderstwie Prezydenta Kaczynskiego i Polskich Elit w Smolensku...i innych niewyjasnionych "seryjnych samobojstwach"..etc..
Dowody bezposrednie sa w Moskwie..
My w Polsce mamy wlasne rozumy i zdrowy rozsadek ,ktory potrafi pozbierac do kupy fakty ,ktore tworza wyrazny obraz kto stoi za Aktywem Partyjnym RN..
Mialem wrazenie,ze posiada pan tak analityczny i zdrowo-rozsadkowy umysl..Czyzbym sie mylil ?

Obrazek użytkownika marco.kon

17-02-2014 [16:57] - marco.kon | Link:

>>>Mialem wrazenie,ze posiada pan tak analityczny i zdrowo-rozsadkowy umysl.<<<
Nie mylił się Pan. Dzięki zdrowemu rozsądkowi analizuję postępowanie PiS a wnioski nasuwają się same. Zbyt dużo jewropejskości w PiS a zbyt mało dbania o interesy Polaków. Mam nadzieję że rozumie Pan o czym piszę. Napisałbym otwartym tekstem z podaniem dowodów ale tym portalu nie przejdzie.
>>>Dowody bezposrednie sa w Moskwie..<<< czego dowody ? Że Ruch Narodowy idzie na pasku Moskwy?

Obrazek użytkownika gorylisko

17-02-2014 [14:19] - gorylisko | Link:

przedstawia krasnoludka i młodego człowieka...
młody człowiek do krasnoludka w ten deseń...dowody, dowody... każdy może powiedzieć, że jest krasnoludkiem... ;-)
wystarczy trochę spostrzegawczości...

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

17-02-2014 [12:43] - Krzysztof Pasie... | Link:

W uzupełnieniu tej bardzo na obecną chwilę potrzebnej notki proszę o odsłuchanie w wolnej chwili mojego komentarza:

http://www.youtube.com/watch?v...

Pozdrawiam serdecznie,
Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika siermięga

17-02-2014 [19:52] - siermięga | Link:

śledzę co pisuje się na innych blogach nazwijmy to prawicowymi tam generalnie lansują się sami blogerzy ,generalnie i każdy ma rady jakby cuś zrobić aby wyszło,to nie wyjdzie bo nie może poza blogi!Lepiej to zrobić samemu ,kupić paczkę papieru ,odpalić drukarkę ,wydrukować to co każdy uważa ,ze może pomóc wygrać wybory,przejść się po przystankach,parkach porozkładać na ławkach>koszt taki ,że każdego tu piszącego na to stać i do głodu nie doprowadzi.Jedna zasada obowiązuje niech każdy napisze uczciwie na kogo z prawej strony ma zamiar głosować,nie ściemniać,nie podszywać się i nie stroić w cudze piórka czy nie fałszywie doradzać "w trosce".Prosty jasny przekaz bez używania dziwnych słów,bo czytający mogą się poczuć obrażeni,była akcja pozostawiania książek ,można to samo zrobić z prasą codzienną czy prawicowymi tygodnikami,przeczytanych nie wywalać ale właśnie zostawić na przystanku

Obrazek użytkownika Hurys

17-02-2014 [21:37] - Hurys | Link:

Prosze sprawdzic poczte wewnetrzna. Najpierw trzeba zrozumiec przeciwnika.

Obrazek użytkownika Hurys

17-02-2014 [21:38] - Hurys | Link:

Szanowni Panstwo, 7 lutego zostala uchwalona Ustawa o Bratniej Pomocy FSB i swobodnym dostepie do plastiku i innych materialow wybuchowych. Wchodzi po 30dniach liczac od dn. podpisu Namiestnika ktoremu to ustawe przekazano 10 LUTEGO. Art 4ust1 pkt 3 lit b) w zw. z art.4ust1 pkt 2 d) umozliwia Radzie Ministrow: 1) WPROWADZENIE NIEOGRANICZONEJ ILOSCI "BRATNICH FUNKCJONARIUSZY" 2) NA OKRES CALKOWICIE DOWOLNY 3) Z DOWOLNEGO KRAJU. Sluzby specjalne Tuamotu, Wysp Salomona i Wysp Kokosowych mam na mysli Dokladnie w ten sam sposob ustawa udaje ze chodzi o kraje Schengen, ograniczony czas i ograniczona liczbe. Ustawa w oczywisty sposob dotyczy Sowietow. Art4ust1pkt3b jednoznacznie rozwiewa te watpliwosci UCHYLAJAC sens artykulow wczesniejszych. Technika legislacyjna pisania malym druczkiem, celowo w niejasny sposob, z wielopietrowymi odwolaniami do innych przepisow. Art. 14 tejze Ustawy o bratniej pomocy i swobodnym dostepie do plastiku i innych materialow wybuchowych (druk sejmowy 1066) przewiduje expressis verbis, ze funkcjonariusze bioracy udzial w takich operacjach moga przebywac na terytorium Polski powyzej 182dni Art. 22 Ustawy o bratniej pomocy FSB i swobodnym dostepie do plastiku i innych materialow wybuchowych mowi wprost: Przepisów ustawy nie stosuje się do materiałów wybuchowych nabywanych, przechowywanych, przemieszczanych i używanych przez zagranicznych funkcjonariuszy biorących udział we wspólnej operacji Oznacza to zniesienie rygorow przewidzianych ustawa o materialach wybuchowych do uzytku cywilnego i PELNA SWOBODE ICH NABYWANIA, PRZECHOWYWANIA,PRZEMIESZCZANIA I UZYWANIA PRZEZ FUNKCJONARIUSZY FSB BADZ INNEJ SOWIECKIEJ SLUZBY ODDELEGOWANEJ PRZEZ PUTINA. Oznacza to ze owi "funkcjonariusze panstw bratnich" moga do Polski wjezdzac z plastikiem i semteksem. Chodzi wiec o bloki mieszkalne, metro, lotniska i inne wybuchowe obiekty ktore okazaly sie pomocne w doprowadzeniu Putina do wladzy i z ktorych nie zrezygnuje tylko dlatego ze PKW nie spelni oczekiwan "rosyjskich partnerow".Ta ustawa DOPUSZCZA W POLSCE TERRORYZM OBCYCH SLUZB NA OBYWATELACH POLSKICH NA ZAPROSZENIE Rady Ministrow badz Ministra Spraw Wewnetrznych.

Obrazek użytkownika kat

17-02-2014 [22:05] - kat | Link:

odniosę się do nich w następnym wpisie.... pozdrówka

Obrazek użytkownika KOCHAM POLSKE

17-02-2014 [23:09] - KOCHAM POLSKE | Link:

Gratuluję ;))