Leming na surowo.

Młodego dorodnego leminga łapiemy już w gimnazjum. Przez trzy lata moczymy w zaprawie słodko-kwaśnej z odpowiednio dobranym stężeniem przekonania, że świat jest po to by z niego korzystać i jak będzie umiał dobrze ściemniać i zakładać gumę nic nie stanie mu na drodze do szczęścia. W liceum do roztworu dodajemy stopniowo wyostrzający węch konformizm i zdolność do wyrolowania frajera. Jeśli trafi na studia podsuwamy miskę z wymienionymi składnikami by sam sobie dosypywał do zaprawy ile chce.
Tak przygotowany leming jest kruchy i lekkostrawny. Możemy bez problemu go zjeść w całości nawet na surowo. Może też być porąbany.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Janko Walski

12-02-2014 [12:54] - Janko Walski | Link:

Ani na F ani na G ani na T.
Dziwne...
Przejadł się?

Obrazek użytkownika zdzichu z Polski

13-02-2014 [01:28] - zdzichu z Polski | Link:

Obrazek, który zamieścił Pan nie ma nic wspólnego z lemingiem. Fota przedstawia afrykański gatunek gryzonia żyjący głównie pod ziemią - golca. Zakładając swoistą przenośnię utożsamiającą MWZWM z golcem, popada Pan w naiwność.
Oto - stosując parabolę -bez tych lemingów, Polska, autentycznie jest zjawiskiem opisanym przez Rymkiewicza - niewielkim narodem - dającym się wyrzynać na cudzych ołtarzach. Oczywiście słów następujących po myślniku, Wieszcz Nowy Narodowy, nie napisał.
Te lwy, do których, się zapewne Pan zaliczasz, bez lemingów niczym większym niż golcami nie będą, a raczej w hieny i szakale się zamienią.

Obrazek użytkownika Janko Walski

13-02-2014 [11:06] - Janko Walski | Link:

Leming, który wyskoczył z zaprawy nim skruszał.

Co do obrazka, to ukłon w stronę tych co nie znoszą szurania futra po podniebieniu.

Obrazek użytkownika gośćXXI

13-02-2014 [17:00] - gośćXXI | Link:

Oj, wyrafinowany z Pana amator lemingów :)

Obrazek użytkownika Janko Walski

14-02-2014 [17:51] - Janko Walski | Link:

Odezwać się nie można!