Panie Antoni , niech Pan się nie uśmiecha!!!

Wielkim szacunkiem darze Pana Antoniego Macierewicza , WIELKIM!!! Ale Panie Antoni , niech Pan się nie uśmiecha . Niech Oblicze szanownego Pana , będzie jak oblicze kata dla zaprzańców . Uwielbiam twoje chłodne oczy w których można chłodzić cole i pepsi!!! Niech im Pan nie daje szansy na POkutę. Panie Antku, a tak na poważnie to masz Pan mój szacun za pracę dla Polski !!!Jesteś I Husarzem Rzeczypospolitej , więc nie śmiej się Pan  przy przygważdżaniu wroga . Niech Twe obliczę sieje POpłoch wśród wrogów……. I nic więcej …. ONI są już cali POsrani…… więc spraw pan aby dalej ze strachu przed Tobą , srali w gacie ze strachu…. A ZA CAŁOKSZTAŁT …. Serdeczne Bóg zapłać …. I szczęścia dla Twojej rodziny…. 3MAJ SIĘ CIEPŁO PANIE ANTONI!!!!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika jazgdyni

19-01-2014 [22:40] - jazgdyni | Link:

A ja uwielbiam jego uśmiech ogromnie. Jest tak złowieszczy, że aż ciarki przechodzą po grzbiecie i jestem szczęśliwy, że akurat nie mam nic z panem Antonim na pieńku.

Niech twój uśmiech panie Antoni będzie ostatnią rzeczą, którą nasi wrogowie zobaczą w życiu.

Ps. A przedtem niech się on śni im codziennie w koszmarach sennych.

Obrazek użytkownika marsie

19-01-2014 [23:06] - marsie | Link:

To może w ogóle powinien się schować? Panie Macierewicz, uśmiechaj się Pan do oporu!

Obrazek użytkownika Magdalena

19-01-2014 [23:35] - Magdalena | Link:

Postawa i determinacja czekisty u tego Pana bardzo mnie ekscytuje :)

Obrazek użytkownika xena2012

20-01-2014 [13:42] - xena2012 | Link:

byłam kilkakrotnie na spotkaniach z panem Macierewiczem.Wbrew opinii niechętnych mu osób ,polityków czy internautów uważam ,ze to człowiek wielkiej kultury i erudycji.Mówi zrozumiale ,merytorycznie i piękną polszczyzną.Widać ,że ida wybory stąd nagonka.

Obrazek użytkownika Szamanka

20-01-2014 [14:50] - Szamanka | Link:

Z satysfakcją, Panie Pośle! Do pięt nie dorastają wszelkiej maści palikocięta! Oni albo kłamstwem, albo skandalem na powierzchni szamba pływają! Wiadomo, bufony nadęte, na dno pójdą, gdy wyjdzie z nich powietrze!
Dlatego proszę się ciągle uśmiechać, Panie Pośle!

Obrazek użytkownika kat

20-01-2014 [21:05] - kat | Link:

wszystkich komentatorów i muszę się przyznać do małej prowokacji.... otóż , cieszy mnie usmiech Pana Antoniego..... ja też lubię wrogowi "dopiec" mówiąc z usmiechem przed podniesieniem TOPORA....." głowa do góry"....hahahahahahahahahaha.....pozdrówka dla wszystkich