TR-upy na Kutzu i POrnogrubasie jadą do EUROPY…

Nieźle się bawię oglądając upadek palikota i jego ferajny, która winna być obwożona po jarmarkach jako dziwum nad dziwami . Czekam na koniec tego ludzkiego śmiecia i najmitę propagandowego . Czekam aż mu się do dupy dobiorą wszystkie służby podatkowe , celne , finansowe i kryminalne . To samo dotyczy całej tej POpierdolonej  ferajny będącej przedłużeniem platformy , dyndającej pomiędzy jej lewa i prawą nogą . Za niesamowite schamienie , za zepsucie kultury dyskusji , za niebywale zbydlęcenie tych ludzi i za całokształt . Cieszy mnie to że ten dureń i ćwierćgłówek kuc co nie potrafi złożyć składnie dwóch zdań jest numerem 1 na Śląsku . Bo ten kuc to żaden ślązak ale jakiś hakenkreuz i V kolumna rzeszy . Cieszy mnie też upadek ziobrystów i ich kłamliwych tez jakoby zostali wyrzuceni z PIS . Już tylko to mówi o was wszystko i waszej zdradzie  i waszej chęci zdobycia władzy w PIS i obaleniu Jarka . Czeka was przy urnach nagroda za ukradzione PIS-owi mandaty….. skończycie jak PJoNki i kluzikowa ….. u wroga na służbie…… i urna wypełniona waszymi ambicjami politycznymi. W ogóle to mam wiele powodów do radości ostatnio . Resortowcy i ich dzieci zioną mową nienawiści do faktów a co raz więcej ludzi dostrzega związki pomiędzy tatusiem zabijającym Polaków na zlecenie Moskwy a ich dziećmi, które zawłaszczyły Polskę . Tak, to cieszy, ze prawda wychodzi na jaw i jeszcze przynosi zyski finansowe . Autorom resortowych dzieci gratuluje i czekam na kolejne wydania ze sfer sadowych , wojskowych , milicyjnych , aktorskich itd…….. . Uwielbiam ten kwik towarzyszy z KGB….. Czekam też na odbrązowienie tzw. LWP … ludowego Wojska …..niech wrzeszczą w niebogłosy , że tajemnice zostały ujawnione . I VON z Powązek z tymi zdrajcami i zaprzańcami . Niech ich sobie Miler z Oleksym wykopie to może zwiększy im się ilość członków w SLD . Upada też arbuz peselowski , podpora PZPR z Pawlakami i Piechocińskimi . Już knują z resztkami samoobrony i niech skończą tak jak oni .Tak że jeszcze trochę i kolesie z komuny i neokomuny sami się pozagryzają a afery finansowe przygotują im w celach miejsce , gdzie będą zajadać chlebek ze łzami . Cieszy mnie tez nerwowość człowieczka co to od czterech lat twierdzi że jest prezydentem Polski . Mam też dla niego info…. Niebawem ukaże się aneks do raportu WSI i koleżka Bronek , w świetle dziennym dowie się o swoich dokonaniach na rzecz WSI i całej tej sowieckiej ferajny…… no to miłej zabawy życzę i lektury

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Magdalena

18-01-2014 [23:25] - Magdalena | Link:

nie mogę się doczekać lektury ...

Obrazek użytkownika kat

19-01-2014 [11:59] - kat | Link:

trzeba dla pana pRęzydęta zakupić specjalny pakiet papieru toaletowego..... pozdrówka

Obrazek użytkownika bolesław

18-01-2014 [23:37] - bolesław | Link:

Kacie dobrze przewidujesz. Ja też oczekuję "miłej zabawy i lektury".
Pozdrówka przesyłam,
bolesław

Obrazek użytkownika kat

19-01-2014 [12:00] - kat | Link:

to będzie ciekawe doswiadczenie dla WSI-oka...... prawda wylazła na wierzch i robi kęsim.....hahahahahaha....pozdrówka

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

19-01-2014 [10:57] - NASZ_HENRY | Link:

przed wojną występowała w cyrku obecnie w sejmie ;-)

Obrazek użytkownika kat

19-01-2014 [12:01] - kat | Link:

moze i z brodą ???? Ja bym to okreslił jako " babę z ciu.em" taki fenomen obojnaka .....pozdrówka

Obrazek użytkownika Wiewiórskiinzynier

19-01-2014 [12:02] - Wiewiórskiinzynier | Link:

Obrazek użytkownika kat

19-01-2014 [21:45] - kat | Link:

dzieki , wykorzystam i pozdrówka

Obrazek użytkownika Narcyz Zgryźliwy

19-01-2014 [15:28] - Narcyz Zgryźliwy | Link:

Od długiego już czasu zastanawiam się, kto i kiedy odważy się zdekonspirować Bronka. - O tym, że podjął współpracę z peerlowskimi bezpieczniakami jestem przekonany od chwili, gdy w jednej z publikacji przeczytałem fragment jego wypowiedzi, w której chwali się on, iż w czasie pobytu w celi, po jednym z kolejnych przesłuchań, przyniesiono mu do celi obiad z baru, czy kantyny milicyjnej. - Tak się składa, ze w owym czasie zdarzało się mi również bywać "goszczonym" w bezpieczniackich celach. I na sto dwa procent wiem - i przysięgnę to przed każdym sądem, pod groźbą najwyższej kary i nie tylko ja - że takie sytuacje - zmiana żarcia na ichnie - miały zawsze, bez wyjątku, miejsce, gdy przesłuchującym zbójom, udało się złamać przesłuchiwanego. Wszyscy "bywalcy" bezpieczniackich kazamatów doskonale o tym wiedzieli. I zawsze był to już ostateczny dowód na wpis, na listę konfidentów takiego delikwenta. I nie było od tej reguły żadnego wyjątku. - Jeżeli takie dostarczenie, tzw. "psiej" strawy, byłoby ubecką prowokacją, to jedynym ratunkiem (jednakże mało kiedy skutecznym ze względu na liczne wątpliwości) było drastyczne, agresywne odrzucenie takich przynoszonych posiłków, aż do głodówki protestacyjnej włącznie. - Komoruski nie mógł o tym wiedzieć, ponieważ znalazł się w określonej sytuacji incydentalnie.

P.S. Natomiast ludzie niezłomni byli "nagradzani" kilku-, kilkunastogodzinnym przykuciem kajdanami do kaloryfera, w "oczekiwaniu" na przesłuchanie. Bez posiłku i picia. Po powrocie do celi okazywało się, że oczekują na wycieńczonego aresztanta trzy zimne, więzienne posiłki. Gratuluję wpisu!

Obrazek użytkownika kat

19-01-2014 [21:54] - kat | Link:

potwierdzam wpis kolegi.... przyjęci w POczet agentów dostawali lepsze żarcie.....żarcie po przesłuchaniach odwracane o 180 stopni na trwałe przylegało do aluminiowej michy z sosem, kaszą ...... a dodatkowymi atrakcjami były " sympatyczne'  rozmowy z bezpieczniakami we fioletowych garniakach rozkładajacymi kałacha na części z informacja że jedziemy na " białe niedzwiedzie".....pozdrówka