Portrety numerologiczne polskich polityków

Istnieje taka dziedzina wiedzy tajemnej jak numerologia. Twierdzi ona, że życie człowieka jest zdeterminowane przez liczby. Spójrzmy na portrety numerologiczne naszych najważniejszych polityków. Jako narzędzie posłużą nam dwa portale, które portret taki obliczają w ułamkach sekundy. Dodam, że na jednym z nich już za 2 zł. można zakupić pełną charakterystykę numerologiczna wybranej osoby.

1. Prezydent Bronisław Maria Komorowski ur. 4 czerwca 1952 - Bezinteresowny Altruista
droga życia (data urodzenia) 9
Liczba ekspresji (pełne nazwisko) 7
Liczba osobowości (spółgłoski) 7
Liczba duszy (samogłoski) 9

Dziewiątki to osoby spełniające się w bezinteresownej pomocy innym. To uniwersalni idealiści, żyjące altruistycznymi ideałami. Ich celem jest sprawiedliwość, niezależność oraz poświęcanie się dla innych. Dziewiątki nie lubią ograniczeń, szanują swoją przestrzeń życiową i wolność osobistą. Dziewiątki służą, nie oczekując nic w zamian. Wierzą, że im więcej dadzą, tym więcej otrzymają. Pomimo swgo poświęcenia dla innych w uczuciach są zdystansowane i powściągliwe w ich okazywaniu. Dążą do spełnienia w swoich misjach i marzeniach, nie zwracając uwagi na własne związki i życie uczuciowe.
Dziewięć jest to ostatnia liczba w cyklu liczb prostych. Jej wibracja wiąże się z wszelkiego rodzaju domknięciem i zakończeniem, stanowiącym spełnienie, zwieńczenie wysiłków i dotarcie do celu. Jej żywiołem jest ogień. Dziewiątki to osoby otwarte zarówno na miłość bliźniego, jak i na miłość uniwersalną - ukochanie świata i pragnienie jego poprawiania. Dziewiątka - jako ostatnia w szeregu liczb prostych - przerobiła już wszystkie wibracje, więc jej zadaniem życiowym jest służba ludzkości - albo przynajmniej jakiejś większej grupie ludzi. Stworzona jest do realizowania misji dla dobra innych i wcielania w życie ideałów pomagających ludzkości wznieść się na wyższy poziom rozwoju. Dziewiątka jest idealistą i wielkodusznym altruistą, zdolnym do bezinteresownego poświęcenia. Cierpi widząc, że ktoś jest źle traktowany lub potrzebuje pomocy. Spieszy wtedy z odsieczą, nie bacząc na własne potrzeby. Dziewiątka odznacza się prawością, jest zwiastunem pokoju i wolności. Dziewiątka ma skłonność do mistycyzmu, posiada zdolność głębokiej medytacji. Obdarzona jest także niezwykłą intuicją (spośród dziewiątek wywodzi się wielu terapeutów i uzdrowicieli). Posiada wiele pozytywnych cech, a wśród nich: tolerancję, cierpliwość, oszczędność, skromność, zdolność koncentracji uwagi, wewnętrzny spokój, głębię, uważność, determinację, ostrożność. Dziewiątka często sięga po rozgłos, a nawet sławę. Spełnia się niekiedy w działalności politycznej, życiu publicznym, na arenie międzynarodowej.

Dziewiątka wibrująca negatywnie może być impulsywna, uparta, skąpa, kłótliwa, złośliwa, nietowarzyska, podejrzliwa i skryta. Może towarzyszyć jej cierpienie, smutek, samotność, lęk, strach, złe emocje, samochwalstwo i rezygnacja. Może popaść w pychę, wysługiwać się innymi, ograniczać i prowokować ekstremalne sytuacje. Jeśli nie nauczy się przekraczać granic własnego ego, nie otworzy się na drugiego człowieka, nie pokocha bezwarunkowo, to może doświadczać wielu zawodów uczuciowych. Negatywna wibracja dziewiątki może spowodować u niej utratę pieniędzy, statusu społecznego, a nawet przyjaciół.

Donald Franciszek Tusk 22 kwietnia 1957 Wesoły Przedsiębiorca
Droga życia (data urodzenia) 3
Liczba ekspresji (pełne nazwisko) 8
Liczba osobowości (spółgłoski) 1
Liczba duszy (samogłoski) 7

Trójki to osoby ekspresyjne i kreatywne, posiadają oryginalne talenty, bogatą wyobraźnię i kolorowe wnętrze. To osoby towarzyskie, komunikatywne i wesołe. Twójka kieruje się w życiu materializmem i spełnieniem zawodowym. Trójki są bardzo przedsiębiorcze i pomysłowe. Są obdarzone olbrzymim urokiem osobistym i są pełne inspiracji. Jeśli brakuje jej motywacji i ukierunkowania, może czuć się zagubiona. Trójki to osoby skazane na sukces.

Liczba 3 to energia ognia. Patronuje jej Jowisz, planeta kojarzona jest z obfitością. Trójka to człowiek "w czepku urodzony", który bierze życie z całym dobrodziejstwem inwentarza, cieszy się nim i do końca pozostaje młody duchem. Nie traci jednak umiaru - potrafi zachować równowagę i działa według zasad logiki. Trójkę cechuje szczerość (szczególnie w związkach z ludźmi), uprzejmość i wysoka kultura. Trójka potrzebuje i potrafi wyrażać siebie słowem - w mowie lub piśmie, komunikując się z innymi (trójka znaczy komunikacja). Posiada talent literacki i/lub oratorski. Dlatego też często pojawia się na scenie czy estradzie lub ekranie. Posiada bystry umysł i łatwość uczenia się. Zazwyczaj lubi się uczyć i zdobywać wykształcenie. Jest błyskotliwa, kreatywna, aktywna, wesoła, towarzyska, optymistycznie nastawiona do świata i ma niesłychanie bujną wyobraźnię. Wśród trójek wielu jest podróżników i obieżyświatów. Trójka ma talent do uszczęśliwiania innych. Ma tak wiele talentów i możliwości samorealizacji, że powinna uważać, aby "nie rozmienić się na drobne".

Wibrująca negatywnie trójka staje się prowokacyjna i konfliktowa, bywa agresywna, złośliwa, zawistna, zazdrosna, kapryśna, ostentacyjnie manifestująca niezależność, pozbawiona skrupułów, krytyczna, nieposłuszna i nietolerancyjna. Niepohamowana ekspresja może zmęczyć otoczenie, a wtedy trójka obraża się i zamyka w sobie, w samotności przeżywając nerwicowe konflikty wewnętrzne. Negatywna wibracja trójki może z niej czynić nałogowego plotkarza, wiecznie spragnionego akceptacji, wiecznego kokieta o rozbuchanej zmysłowości. Posunięte zbyt daleko, cechy te mogą prowadzić do sytuacji osamotnienia - otoczenie nie może już znieść gaduły i intryganta, narastają wokół niego napięcia, a przyjaciele odchodzą. Trójka powinna uczyć się powściągliwości i znajdowania satysfakcji w działaniach, którym nie towarzyszy uwaga i akceptacja innych.

Jarosław Aleksander Kaczyński 18 czerwca 1949 Przenikliwy Inteligent

Droga życia (data urodzenia) 11
Liczba ekspresji (pełne nazwisko) 11
Liczba osobowości (spółgłoski) 8
Liczba duszy (samogłoski) 3

Liczba 11 w numerologii jest liczbą mistrzowską. Oznacza to, że osoby obdarzone tą wibracją uważa się za wyjątkowe, silne, inteligentne, przed którymi postawione są specjalne zadania, związane z pokazywaniem drogi innym. Stąd też jedenastka kojarzona jest z altruizmem, poświęceniem, doskonałą intuicją, kreatywnością i uduchowieniem. Numerologiczne jedenastki są skazane na sukces, los sprzyja im w każdych dziedzinach oprócz tej finansowej. Poza tym obdarzone są uzdolnieniami artystycznymi i zmysłem estetycznym. Jedenastki to osoby wielkoduszne serdeczne i charyzmatyczne. Cenią sobie stabilizację emocjonalną i stałe związki, potrafią być wierne, kochające i czułe. Wibracja 11 charakteryzuje się idealizowaniem rzeczywistości, trzyma się swoich zasad i rzadko ustępuje. Mają wiele talentów, moc i możliwości, ale nie w każdym przypadku zostają one dobrze wykorzystane.
Liczba ta zwana jest posłańcem bogów. Jej planetą jest Uran. Jedenaście to idealiści, marzyciele, mistycy, ludzie bardzo uduchowieni, wiarygodni, słowni i humanitarni. Jedenastki obdarzone są szeroką wizją, mogą być inspiracją dla innych i pomagać im w osiąganiu wzniosłych celów. Mają dużą intuicję (powinny za nią podążać) oraz talent do intuicyjnego odczuwania ludzi (np. odczuwam to, co ty odczuwasz, jestem obok ciebie). Ponieważ ludzie chętnie ich słuchają, powinny zajmować miejsce na mównicy. Liczba ta jest niesprzyjająca w sferze materialnej, ale we wszystkich innych zapewnia siłę, odwagę, moc duchową, sukces, uznanie, sławę i często władzę. Jedenastki są bardzo wrażliwe (wszystko przeżywają) i oryginalne - często nas czymś zaskakują. Jedenaście oznacza służbę dla innych. Jedenastki miewają problemy z życiem - "byciem" w związkach. Chociaż bardzo potrzebują drugiej osoby, to do końca nie dopuszczają jej do siebie - nie otwierają się na nią, zachowują pewnego rodzaju dystans i "kawałek terenu" tylko dla siebie. Jedenastki to często artyści, muzycy (muzycy, którzy odczuwają muzykę bez uczenia się jej), bajkopisarze, reżyserzy. Negatywna realizacja jedenastki może przynieść drogę dwójki, obciążoną biedą, goryczą, rozpaczą, napięciem nerwowym i melancholią. Wibrując negatywnie może popaść w egocentryzm i narcyzm. Jedenastka koncentrując się wyłącznie na swoich sprawach, korzyściach pieniądzach i ego może zmarnować szanse na spełnienie i ponieść klęskę. Jedenastka musi nauczyć się praktycyzmu i doprowadzania planów do końca, bo inaczej będzie wiecznie żyła w chmurach i niczego nie osiągnie. Jedenastka powinna dzielić się wiedzą, pomagać innym, być inspiracją, nieść oświecenie i nie handlować swoimi talentami.

Leszek Miller 3 lipca 1946 Wesoły Przedsiębiorca

Droga życia (data urodzenia) 3
Liczba ekspresji (pełne nazwisko) 3
Liczba osobowości (spółgłoski) 6
Liczba duszy (samogłoski) 6

Opis taki sam jak u Donalda Tuska

Janusz Marian Palikot 26 października 1964 Przenikliwy Inteligent

Droga życia (data urodzenia) 11
Liczba ekspresji (pełne nazwisko) 6
Liczba osobowości (spółgłoski) 11
Liczba duszy (samogłoski) 4

Opis taki sam jak u Jarosława Kaczyńskiego

Janusz Piechociński 15 marca 1960 Inteligentny analityk

Droga życia (data urodzenia) 7
Liczba ekspresji (pełne nazwisko) 5
Liczba osobowości (spółgłoski) 8
Liczba duszy (samogłoski) 6

Siódemki to wrażliwi indywidualiści. Cechuje je umiejętność analizowania, inteligencja i poszukiwanie głębszej prawdy. Siódemki skierowane są ku sprawom ducha, często uciekają w samotność i zamykają się w sobie, dystansując się do otoczenia. Przychylność ludzi zapewniają im liczne talenty lub zdobyte umiejętności i specjalizacje. Siódemki to perfekcjoniści dążąący do doskonałości i niezależności. Mają głęboką potrzebę zrozumienia świata i zrozumienia jego logicznej struktury. Siódemki to osoby stawiające na rozsądek i przemyślane idee. Zbyt silna wibracja siódemki może powodować nadmierne przywiązanie się do świata materialnego lub izolowania się.

Żywiołem siódemki jest Woda. Jest to liczba filozofii i duchowości. Siódemka posiada analityczny umysł, mam zacięcie myśliciela i badacza. Obdarzona jest także rozsądkiem, co wiąże się z głęboką refleksyjnością i potencjałem intelektualnym. Siódemka ceni sobie każde źródło wiedzy, nie przyjmuje jednak informacji bezkrytycznie. Analizuje je i wyciąga własne wnioski. Wszystkie te tendencje kierują siódemkę na drogę wewnętrznego rozwoju poprzez medytację. Siódemka nie zamyka się w ścisłym racjonalizmie - jest otwarta na świat transcendencji. Ma umiejętność posługiwania się intuicją a nawet jasnowidzeniem (siódemka bywa świetnym medium). Jej inteligencja, odwaga i zdolność współodczuwania czynią z niej nierzadko powszechnie szanowany autorytet. Siódemka ma głębokie poczucie harmonii i jest bardzo wyczulona na niesprawiedliwość. Nie jest jednak aktywistą - realizuje się w ciszy, spokoju i delikatności. Stroni od hałasu i tłumów, nie lubi pracować w zespole. Szuka odosobnienia, które najlepiej służy jej rozwojowi.

Negatywna wibracja siódemki to bujanie w obłokach, egocentryzm, wygórowane ambicje, zarozumiałość, przemądrzałość, pragnienie dominacji, tyranizowanie otoczenia lub izolowanie się (zarówno fizyczne, jak i psychiczne), a przy tym skłonność do pracoholizmu i innych uzależnień. Negatywnej siódemce trudno pogodzić się z faktem, że nie wszyscy chcą uznać ją za autorytet w każdej dziedzinie. Często wybiera więc dystans i chłód jako dominujące cechy swoich kontaktów z otoczeniem. Siódemka musi znaleźć równowagę między swoimi skłonnościami do izolacji a pragnieniem akceptacji ze strony otoczenia.

 

Któż przypuszczałby, że Leszek Miller i Donald Tusk oraz Jarosław Kaczyński i Janusz Palikot to niemal bliźniacze osobowości? Numerologia pozwala nam więc widzieć świat z odmiennej perspektywy.
Dodam tylko, że moje liczby to
Droga życia (data urodzenia) 11
Liczba ekspresji (pełne nazwisko) 11
Liczba osobowości (spółgłoski) 8
Liczba duszy (samogłoski) 3

Wychodzi więc, że mam osobowość niemal identyczną z prezesem Jarosławem Aleksandrem Kaczyńskim. Gdyby więc Pan Prezes poszukiwał następcy to cóż,...
Poniżej linki jeśli ktoś chciałby się pobawić
http://www.astrohoroskop.net.p...
http://www.twojaliczba.ugu.pl/...

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika wiechu29

30-12-2013 [15:07] - wiechu29 | Link:

Jeżeli według tych liczb porównam moją córkę z tymi liczbami to jest ona zastępcą Kaczyńskiego i Komorowskiego.
Dobrze że o tym nie wie.Politykoprostytutka w moim domu jest niemile widziana.

Obrazek użytkownika tadeusz.K

30-12-2013 [16:02] - tadeusz.K | Link:

To w takim razie zabierzcie nam niebiosa altruistów, poświęcających się dla innych, z bardzo bogatą wyobraźnią i kolorowymi wnętrzami wraz z ich urokiem osobistym, a ześlijcie nam chamów i pazernych.

Obrazek użytkownika Magdalena

30-12-2013 [17:02] - Magdalena | Link:

wróżki, runistki Pani Weroniki :)
Terapia umysłu :)