Pikieta protestu pod Belwederem - FILM

12 grudnia 2013 r. KPN Niezłomni, Solidarność Walcząca, FMW, Solidarni 2010 i inne organizacje środowisk patriotycznych zorganizowały przed siedzibą Bronisława Komorowskiego protest przeciw praktykom popierania zbrodniarzy komunistycznych, w tym Wojciecha Jaruzelskiego i Czesława Kiszczaka. Zgromadzeniu przewodził Adam Słomka (Przewodniczący KPN-Niezłomni). Przemawiali m.in. A. Słomka, legendarny przywódca Solidarności Walczącej Kornel Morawiecki, Zygmunt Miernik (rozsławiony protestem "tortowym") i inne osoby
 
Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com  
https://sites.google.com/site/wolnyczyn  
http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn  
http://mariuszcysewski.blogspot.com
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Janko Walski

16-12-2013 [11:10] - Janko Walski | Link:

było skandalem podobnie jak liczne jawne i tajne polityczne k...wy PRLu oraz ich ideologiczne bękarty w kancelarii Komorowskiego. Szkoda, że pomysł nie został nagłośniony choćby w takim zakresie w jakim było to możliwe. Polacy nie wiedzą kim otoczył się Komorowski i co robi. Zgadzam się z Aleksandrem Ściosem, gdy mówi o jego wyjątkowo szkodliwej dla Polski roli przykrytej wizerunkiem takiego patrioty z Cepelii, w dodatku  rubasznego idioty, swojaka-hrabiego. Gry prowadzone przez Komorowskiego wspólnie z  funkcjonariuszami WSI oraz, jak można się domyślać na podstawie tajnych spotkań, z ich rosyjskimi przełożonymi, gdyby były znane szerzej, uzmysłowiłyby wszystkim jak wielkim zagrożeniem jest dla Polski ta kremlowska kukła na najwyższym urzędzie państwa.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

16-12-2013 [11:34] - NASZ_HENRY | Link:

jako lokator prawdziwego Pałacu Namiestnikowskiego POpiera POkomune ;-)