Koncesjonowani dziennikarze Nazi Polszy pouczają Ukrainę


Piotr Zaremba (za: wsieci.rp.pl)

W sobotnim Salonie Dziennikarskim kolejna dysputa między panem, wójtem a plebanem (relacja tutaj: http://wpolityce.pl/artykuly/68419-swietlik-w-salonie-dziennikarskim-o-powodach-prob-wciagniecia-ukrainy-w-orbite-europy-chodzilo-o-danie-cywilizacyjnego-kopniaka  ) Ludzie ci oddalali się od rzeczywistości stopniowo i choć czasem warto jeszcze przejrzeć relacje – to już nie słuchać w całości. W porywach bowiem więcej świata, a nie swych urojeń, widzi już nawet Gazeta Wyborcza.  W Salonie wystąpił Piotr Zaremba, dla którego ostatnia książka prof. Cenckiewicza o TW „Bolek” to publikacja hejterska… A oto fragment opisujący najnowsze facecje Piotra Zaremby:

"Red. Zaremba podkreślił z naciskiem, że trzeba bardzo naciskać na wypuszczenie z więzienia Julii Tymoszenko. Powinniśmy domagać się jej zwolnienia w celu podwyższenia standardów. Jeżeli nie będzie presji na wypuszczenie Tymoszenko, to jutro lub pojutrze zaczną się w Polsce przypadki osadzania w więzieniach z przyczyn politycznych." Podkreślenia ode mnie.

Jutro lub pojutrze???

Zaczną się???

"Przypadki"???

A kiedy po 1989 się skończyły „przypadki osadzania w więzieniach z przyczyn politycznych”?

I przy okazji: tym co chcieliby wywierać „presję” na niepodległą Ukrainę, największe i najludniejsze państwo Rzplitej, warto przypomnieć że - mimo wszystkich doń zastrzeżeń - prezydent Janukowycz zapowiedział dojście do skazywalności w wysokości 85%[1], podczas gdy w totalitarnej Nazi Polszy wynosi on 98,25-98,4%.

Zapędy do pouczania lepszych od siebie winny mieć jakieś granice. I jeśli koncesjonowani publicyści Nazi Polszy chcą wywrzeć na kimś „presję”, to adresatów mają lepszych. I jakby bliżej położonych.

Tylko że to grozi utratą koncesji...
 

Mariusz Cysewski

 
Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com
https://sites.google.com/site/wolnyczyn
http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn
http://mariuszcysewski.blogspot.com  

  [1] Janukowycz zauważył, że w międzynarodowej praktyce uznaną liczbą jest co najmniej 15% (in international practice the percentage of acquittals was usually at least 15%). Dodał że nie wie, kiedy Ukraina osiągnie ten wynik, lecz prawa człowieka na Ukrainie „z pewnością będą chronione” (Kyiv Post - http://www.kyivpost.com/content/ukraine/yanukovych-wants-more-acquittals-313794.html  ).
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika GAMA

30-11-2013 [18:51] - GAMA | Link:

Złodzieje, czy to polscy, czy ukraińscy powinni siedzieć w kryminale. To byłby przykład dla polityków-złodziei, ze nie należy kraść. Wielki komisarz Lewandowski uciekł do UE, nie rozliczywszy się z Polską za "złodziejską prywatyzację". A czy Bielecki nie powinien się rozliczyć z prywatyzacji banku? Możnaby złodziei mnożyć. Co się złapie złodzieja polityka, to wrzeszczy, ja jestem niewinny, łapcie prawdziwych złodziei. I łąpią - dziadków, którzy po piwie wsiadają na rower; karają ich więzieniem, a złodzieje śmieją się nam w twarz.
Takie są normy etyczne w UE, taka jest odpowiedzialność polityków w UE. I tacy idioci dziennikarze będą wzywali Ukrainę, aby wypuściła złodziejkę "na leczenie". Chora psychika pana Zaremby.