Dziś spotkanie z Leszkiem Żebrowskim - włącz o 19:00!

NiepoprawneRadio.PL - Audycja 462 (czwartkowa) - Zapraszamy Państwa do słuchania!

""

Premierowe bloki programowe emitujemy w czwartki i niedziele od godziny 19:00 (czasu polskiego). Naszym audycjom towarzyszy muzyka bardów.

Zapraszamy wszystkich nieznudzonych Polską do przysyłania nagrań swoich tekstów oraz relacji dźwiękowych i wideo z ciekawych spotkań. Szczegółowe informacje jak tworzyć i przekazywać swoje nagrania znajdują się na stronie JAK NAGRAĆ AUDYCJĘ?
Prosimy również o przesyłanie swoich opinii dotyczących treści i formy naszych audycji, propozycji nowych pozycji programowych oraz sugestii dotyczących zmian i usprawnień. Informacje można przekazywać z pomocą formularza kontaktowego na stronie KONTAKT lub bezpośrednio na nasz e-mail: kontakt@niepoprawnerado.pl

Premiera na antenie (w internecie) od godziny 19:00 czasu polskiego

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika MarkD

26-09-2013 [18:06] - MarkD | Link:

Drodzy słuchacze
W sobotę od godziny 11:00 będziemy przekazywać na żywo w Niepoprawnym Radiu PL, konferencję "Sposób na dobre państwo" zorganizowaną przez Ruch Obywatelski Jednomandatowe Okręgi Wyborcze. 
Program Konferencji Sposób na dobre państwo

11.00 Otwarcie Konferencji – Sesja I – wykłady
prof. Witold Kieżun – Projekt Dobre Państwo
prof. Antoni Kamiński – Ordynacja wyborcza a odpowiedzialność osób pełniących urzędy polityczne
dr Wojciech Błasiak – Wpływ systemu wyborczego na gospodarkę Kraju
prof. Jacek Raciborski – Wybory do Senatu 2011 a idea głosowania większościowego w okręgach jednomandatowych
Sędzia Jerzy Stępień – Wpływ ordynacji wyborczej na kształtowanie się większości rządowej
12.00 – Sesja II – Praktyka wyborów JOW dr John Pepall (Kanada) – Wyborcze doświadczenie Kanady /prelekcja video/
Konrad Rytel (WWS) – Wyborcze doświadczenie samorządowe
Paweł Kawarski (Ruch JOW) – Zasady jednomandatowej korekty Kodeksu Wyborczego i mapa podziału Polski na JOW w wyborach do Sejmu
Jan Malec, Remigiusz Zarzycki (Ruch JOW) – Jak przygotować wybory JOW (proces wyłaniania kandydatów)
Dyskusja, przerwa na kawę
13.45 – Sesja III – Panel partii politycznych
14.30 – Sesja IV – Panel publicystów i dziennikarzy: prof. K. Kik, dr K. Lachowski, red.Ł. Warzecha, red. R. Ziemkiewicz, red. J. Sanocki, mgr P. Hałaczkiewicz (Ruch Zmieleni), mgr Krzysztof Kowalczyk (Ruch JOW)
15.00 – Sesja V – Dyskusja ogólna
15.30 – podsumowanie i zamknięcie Konferencji

Obrazek użytkownika MarkD

26-09-2013 [18:07] - MarkD | Link:

Uznaliśmy, że rozmowa ze środowiskiem popierającym JOW, znajomość tematu, jest ważna niezależnie od tego czy popieramy czy też nie propozycje podobnych rozwiązań. Dla osób niechętnych JOW-om lub jeszcze bardziej krytycznych – proponujemy formułę : "trzeba poznać wroga". Pozostałych do słuchania relacji nie trzeba chyba zachęcać. Udział zapowiedzieli bowiem (poniżej pełen program) :

W sesji V, postaramy się by i pytania od słuchaczy radia pojawiły się na konferencji. Zapraszamy od 11:00 w sobotę do słuchania oraz do dyskusji o JOW na radiowym czacie. Tam też o 15:00 będzie można zadawać pytania panelistom.
(Strona organizatorów : http://zmieleni.pl/konferencja-sposob-na-dobre-panstwo-2/#more-2805 )