Wałęsa – człowiek, który został kurwą (...)

Za: http://wzzw.wordpress.com/2013...

Dziś ‘światowa premiera’ filmu w reżyserii konfidenta, zdrajcy i renegata, o konfidencie, zdrajcy i renegacie.

Media trąbią, pokazując twarz sprzedajnej dziweczki, która zgodziła się w zamian za banknoty odegrać rolę zakłamaną całkowicie – twarz ‘aktora’ z doklejonymi wąsami.
Jest to towarzystwo już nie tylko wzajemnej adoracji, ale dziś przede wszystkim wspólnota strachu, gdyż dzisiejsi targowiczanie po prostu boją się Prawdy i zemsty narodu. W związku z tym zrobią wszystko, by kontrolę nad tymże narodem utrzymać, a jak wiemy w czasach dzisiejszych, najskuteczniejszym środkiem kontroli są media, oraz ten narkotyk, jakim jest popkultura, wstrzykiwana teraz już naprawdę każdemu człowiekowi – prosto w serce i prosto w mózg.

Jest to doświadczenie socjotechniczne, iście w stylu doktora Mengele, tyle że dużo, dużo bardziej szkodliwe.

Tak więc – swoje własne show i to od dawna, przeprowadzają Oderwani od Rzeczywistości, siedzący w "warszafskich" (1) studiach i kancelariach, typowi spoceni renegaci…

Jakie jest pytanie?

Takie: Czy naród poczuje się tym show zadowolony i rozbawiony, rozerwany w sensie rozrywkowym…?

Czy też może rozerwana zostanie wytrzymałość narodu i coś w nas w końcu pęknie…?

Nie wiem, mnie się wydaje że to pytanie retoryczne – ale ja jestem optymistą jednak. Sądzę więc, że czas lisich uśmieszków, zacierania śladów, kręcenia lodów i wciskania kurewstwa sprzedawanego jako sztuka, się kończy. Rozmawiam z tzw. normalnymi ludźmi ( bo ja jestem nienormalny ) i oni też mi mówią, iż mordy Tuska nie trawią i że widać po nim ogromną winę, stres, strach, nieautentyczność…

Wałęsa – człowiek który stał się kurwą. Tak powinien brzmieć tytuł produkcji o tym upadłym osobniku…No i kiedyś powstanie, ale to już w Polsce, a nie w ‘III RP’.

‘Światowa premiera’ jest premierą oczywiście tylko medialną i to głównie taką ‘tevauenowo – wyborczą’, ponieważ oczywiście ‘kto ma wiedzieć ten i tak wie’ kim jest i był ten żul. Wiedzą przecież szefowie prawdziwych państw i inni decydenci, a jedynie Polaków chce się ogłupić całkowitym kłamstwem, by ich tym łatwiej okraść i zniewolić.

Ten numerek już nie przejdzie.

Nie przejdzie już ( no bo po prostu fizycznie nie będą mieli na to czasu! ) ‘numer’ z OFE i ZUS – choć kręcą z ekranu jak mogą, niby to roztrząsając, z niby ekspertami, niby korzyści i niby plusy tej niby ekonomicznej rzeczywistości…Nie będą mieli czasu, bo za czas jakiś, będą musieli zająć się poważniejszymi problemami, jak chociażby ratowaniem własnych karków, poprzez wyprowadzenie  na ulicę bandytów w mundurach polskiej policji…albo i ( pod byle ‘faszystowskim’ pretekstem ) wezwanie na pomoc ‘społeczności międzynarodowej’.

Tak – to się za pierwszej komuny nazywała ‘bratnia pomoc’, a przeżyły ją poza Polską, także Węgry i Czechosłowacja na przykład. Teraz będzie ‘bratnia pomoc społeczności europejskiej’, czyli kolejna nowomowa, na określenie kolejnych zbrodni, wciąż tej samej komuny – tylko inaczej nazwanej i pokazywanej.

A Polaków się frapuje tematem OFE czy ZUS, matką Madzi, planem zakończenia kryzysu. No, są jeszcze seriale w telawizji, w których większość postaci to prawnicy, lekarze, dziennikarze. Bardzo to wymowne, jak skrajnie ograniczeni w swym chorym, postsowieckim światku, są odszczepieńcy z warszafki, próbujący sprzedać ludziom kalkę ich degeneracji, ich upadku moralnego, przedstawiając to jako pozytyw i wzorzec…

Ludzie nie chcą takich wzorców, ludzie chcą Prawdy i godności…ale tego akurat druga komuna dać im nie chce, gdyż sama ufundowana jest na kłamstwie i poniżeniu człowieka.
Pomijam fakt, iż oczywiście w serialach przedstawiony jest ‘rzeczywisty’ przekrój polskiego społeczeństwa i jego problemów.

Jest to groteska i nawet śmiać do rozpuku można by się było, gdyby nie pewne poważne wnioski, których ja nie umiem pominąć. Na przykład ten, bardzo logicznie oczywisty:http://wzzw.wordpress.com/2013...

Tak więc, kto nie kupuje krzywych historyjek o konfidencie i jego ‘bohaterskiej’ roli, oraz całego ‘etosu’ założycielskiego ‘III RP’, czyli wielkiego kłamstwa – ten jest faszystą, polskim bandytą, skrajnie prawicowym ekstremum…Baa – kibolem nawet…!
Co się robi z ‘polskimi bandytami’, pokazali swego czasu ‘ich ojcowie’. Co się czyni z kibolami, pokazali ostatnio i w ostatnią sobotę bandyci w mundurach, katując i poniżając polską młodzież za patriotyzm…Wzorców jest wiele, a natężenie ‘faszyzmu’, junta Tuska wytworzy sobie wedle uznania. Wszak oni władzy rzeczywiście oddać nie mogą, gdyż…Noo, właśnie…

To co? Spotykamy się na Marszu Niepodległości nie…?

P.S.
Skoro już scenariusz powiela się wedle dobrze znanych wzorców, powielę też i przypomnę stare hasło z czasów pierwszej unii europejskiej, czyli Trzeciej Rzeszy: ‘Tylko świnie siedzą w kinie!’. ‘Wałęsa – człowiek który został kurwą’.
Nie jego to jednak wina. Nie on jest autorem tej perfidii, jedynie tępym narzędziem – o tym też pamiętajmy.

Goły • ostatnia-kohorta.fuckpc.com

(1) Cudzysłów mój.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika dogard

09-09-2013 [21:23] - dogard | Link:

jednoczesnie ma miano alfonsa POlitycznego..

Obrazek użytkownika willys

10-09-2013 [06:03] - willys | Link:

nad łajdakami.

Obrazek użytkownika Temu Misiu

10-09-2013 [08:59] - Temu Misiu | Link:

Uncle z Detroit przysłał mi we Wrześniu `80 widokówką z wodospadem Niagara. Napisał otwartym tekstem, tak jak mówił:
"Ta wasza Walesa, to ona się zdradziła do razu. Ona sie zaraz zdradziła, ale nie ten dzipies, co miała w klapie suita.
Sie Walesa zdradziła ten big pencil, co podpisywała papier w TVi.
To taki duże pióro do podpisywania lojalki był, żeby sure signature był, że raz na całe życie, jak marriage."

Obrazek użytkownika Andrzej W.

10-09-2013 [10:33] - Andrzej W. | Link:

choć w zasadzie już to zdjęcie mówi wszystko

Obrazek użytkownika ba.a

10-09-2013 [13:03] - ba.a | Link:

kontynuatorzy nie zawodzą.

Obrazek użytkownika Freiherr

10-09-2013 [13:44] - Freiherr | Link:

Mocne. Prawdziwe. Wałęsa - z gnoju powstał, w gnój się obrócił.

Obrazek użytkownika Jęzory Pasiukowski

10-09-2013 [16:49] - Jęzory Pasiukowski | Link:

Film biograficzno-fantastyczny.