"Kumple" Z. Baumana działają aktywnie w UK i UE.

Kilka dni temu mogliśmy przeczytać następujący news z UK
  Dwójka amerykańskich blogerów z zakazem wjazdu do Wielkiej Brytanii [1]

Dwójka prominentnych amerykańskich blogerów ma zakaz wjazdu do Wielkiej Brytanii. Pamela Geller i Robert Spencer to założyciele antymuzułmańskiej organizacji "Stop Islamizacji Ameryki" i organizatorzy kilku akcji, podczas których otwarcie występowano przeciwko islamowi. Taką decyzję podjęło brytyjskie Home Office.
Oboje mieli wziąć udział i przemawiać podczas marszu skrajnie prawicowej Ligi Obrony Anglii w Woolwich w najbliższą sobotę 29 czerwca, w miejscu brutalnego mordu dokonanego na brytyjskim żołnierzu Lee Rigby. Liga planuje marsz w Dniu Sił Zbrojnych. 
 
(...) W Wielkiej Brytanii od kilku miesięcy trwała intensywna kampania mająca na celu zakazanie tej dwójce wjazdu do kraju, prowadzona między innymi przez antyfaszystowską organizację Hope Not Hate.(...)

 
Jak widać z koncówki tekstu za decyzją brytyjskiego rządu stała organizacja "Hope not Hate". Kierowany podejrzliwościa sprawdziłem  kto i w jaki sposób "walczy z faszyzmem" w Wielkiej Brytanii. Moje podejrzenia okazały się słuszne.

Organizacja "Hope Not Hate" kierowana jest przez Nicka Lowles. Informacje dotyczące tej osoby są kluczowe do ustalenia motywacji działania tej organizacji.

Jak się okazuje Nick Lowles jest...jednym z najbardziej aktywnych komunistów w Wielkiej Brytanii. [2]. Stara się on walczyć z wszelkimi patriotycznymi ruchami w wielkiej Brytani ale także w Europie.

Co ciekawe w przeszłości (być może również teraz) działania Nicka Lowles były finansowane przez komunistów pochodzenia żydowskiego. Czy wśród sponsorów Nicka Lowlasa był również żydowski komunista Zygmunt Bauman?

Tak więc gdy pewego dnia zawita do Polski na zaproszenie władz PO aby walczyć z faszyzmem miejcie świadomość, kim jest, po co przyjechał i kto za nim stoi.

[1] http://fakty.interia.pl/swiat/news-dwojka-amerykanskich-blogerow-z-zakazem-wjazdu-do-wielkiej-b,nId,987612
[2] http://en.metapedia.org/wiki/Nick_Lowles

P.S

Aby zrozumieć dlaczego Brytyjczycy boją się islamizacji trzeba mieć świadomość, że obecnie w Wielkiej Brytanii w wielu miastach toczą się procesy tzw "Child sex abuse ring". W kilkunastu miastach Wielkiej Brytanii powstały kilkunastoosobowe grupy muzułmanów, które przez kilka lat wykorzystywały seksualnie setki, tysiące białych, angielskich, nieislamskich dziewczynek w wieku 9-16 lat. Były one wielokrotnie gwałcone i "sprzedawane na kilka godzin" innym "islamskim braciom". Były także torturowane, bite i "szprycowane narkotykami". Policja i opieka społeczna przez wiele lat bała się zareagować z obawy o oskarżenie o rasizm czyli faszyzm.

(...)In recent years police forces and social work departments across Britain have generally failed to tackle it for fear of being seen as racist(...)
 
Poniżej kilka linków.

Oxford
http://www.guardian.co.uk/society/2013/jun/26/oxford-child-sex-abuse-ring

Telford
http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/crime/8575632/Nine-go-on-trial-for-grooming-and-abusing-young-girls.html

Derby
http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-derbyshire-11799797

Rochdale
http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/crime/9253016/Rochdale-grooming-trial-Asian-grooming-gangs-the-uncomfortable-issue.html

Strategia komunistów zawsze jest taka sama: walczyć z patriotyzmem pod pozorem walki z faszyzmem, osłabić naród aby zaprowadzić terror.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Janko Walski

03-07-2013 [15:40] - Janko Walski | Link:

I tam bowiem zwyciężył postępowy kołtun a la Żakowski-Wojewódzki i całkowicie media zdominował. To postępowy kołtun medialny broni wstępu Amerykanom, to postępowy kołtun w mediach sprawił, że nawet prawica jest lewicowa światopoglądowo: przywilejami  rodziny promuje dogadzających sobie osobników tej samej płci i niszczy rodziny normalne, w których rodzą się dzieci.