Pamięci Tomka-Seawolfa-Mierzwińskiego

"A jeśli Komu droga otwarta do nieba, Tym co służą Ojczyźnie… – pisał przed blisko pięciuset laty Jan Kochanowski.

Drogi Tomaszu,

Czuje, że te słowa dziś odnoszą się do Ciebie.

Z wielkim smutkiem przyjąłem wiadomość, że wczoraj nas opuściłeś. Choć nie znaliśmy się osobiscie to z naszych kontaktów e-mailowych, dyskusji w komentarzach a głównie z Twoich tekstów przejawiał się obraz odważnego, ogromnie rozumnego patrioty i człowieka.

TO TY WYMYŚLIŁEŚ HASŁA, KTÓRE JUŻ SĄ CZĘŚCIĄ HISTORII. PONIŻEJ TYLKO DWA Z WIELU, KTÓRYCH JESTEŚ AUTOREM.

- JAŚ FLANELKA (określenie dziennikarza TVN, Jana O., który swoimi obrzydliwymi antypolskimi kłamstwami zapracował sobie na określenie „SZMATA”. Niestety salon24 cenzurował wszystkie określenia promowanego przez nich funkcjonariusza TVN (drugi raz słowo dziennikarz nie użyje). Ty, Tomku wymyśliłeś, że można obejść tą cenzurę używając słowa „Flanela” czyli materiału z którego robione są „szmaty”. Od tej pory Jan Osiecki ma określenie na jakie zasługuje.

- SEKTA PANCERNEJ BRZOZY - Ty również jesteś autorem określenia mniejszości, które bezmyślnie wbrew faktom wierzy raportom komisji Millera i MAK w sprawie tragedii smolenskiej. Wbrew temu co mówią funkcjonariusze medialni zwolennicy raportów Millera i raportu MAK stanowią mniejszość, która odizolowała się od społeczeństwa, prawdy i rozumu.

Ty również Tomku napisałeś setki tekstów, które wykształtowały tysiące osób.

Dziś składam Ci podziękowania i mam nadzieję, że spotkamy się na tym samym pokładzie. Ja muszę jeszcze trochę powalczyć o miejsce. Ty, jesteś już w drodze.

Do zobaczenia. Będzie mi Ciebie bardzo brakowało.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

02-05-2013 [15:19] - krzysztofjaw | Link:

"Seryjny Samobójca" czy też "Pan Prezydęt"... i wiele innych. Mówimy seawolfem i będziemy mówić. To  jego ślady zostawione, zostawione tu na ziemi...

Cześć Jego pamięci