Gowin oskarża Niemcy o eksperymenty medyczne na Polakach

Jarosław Gowin”Wszystko wskazuje na to, że życie ludzkie straciły dziesiątki, oby nie tysiące ludzkich istnień „....”Jesienią 2011 Europejski Trybunał Sprawiedliwości w Strasburgu wydał orzeczenie, w którym głosi, że zarodki ludzkie jeszcze przed wszczepieniem do organizmu kobiety są nosicielami godności osoby ludzkiej i w związku z tym zakazane są eksperymenty i handel nim– pisze „Gość Niedzielny”......(źródło )

Gowin „Niemcy eksperymentują na polskich embrionach „..... „Komentując w TVN24 doniesienia o odnalezieniu w jednej z klinik w Poznaniu pojemnika służącego do przechowywania embrionów Jarosław Gowin powiedział, że "możemy być pewni" że dochodzi do handlu ludzkimi zarodkami. "Możemy z dużym prawdopodobieństwem powiedzieć, że na embrionach dokonuje się rozmaitych eksperymentów naukowych." - dodał minister. „....”Gowin wskazuje, że w Niemczech nie wolno przeprowadzać eksperymentów naukowych na embrionach, "ale na embrionach niemieckich" stąd też, zdaniem ministra niemieccy naukowcy importują embriony z innych krajów, "w tym prawdopodobnie z Polski".Pojemnik do przechowywania ludzkich zarodków znaleziono w budynku, w którym wcześniej znajdowała się klinika zajmująca się zapłodnieniami in vitro.”.....(źródło )

video Grzegorz Braun „ Eugenika – w imię postępu . Film dokumentalny
.---
Mój komentarz

Jak widzimy w Niemczech Niemcy są pod ochroną a Polacy i inni już nie. Powstaje na naszych oczach nowy przemysł . Handel , badania i eksperymenty zarodkami ludzkimi. Później zapewne ludzkim płodami . A ponieważ lewactwu aborcja już wystarcza , to socjaliści zaczęli domagać się wprowadzeni atak zwanej aborcji po urodzeniu, czyli zabijaniu na życzenie dzieci do 18 miesiąca życia .

„„Lekarze powinni mieć prawo do zabijania noworodka- takie szokujące stanowisko opublikowało dwoje naukowców ze znanych na świecie uczelni. Według nich pozbawić dziecka życia możnanie tylko wtedy, gdy urodzi się ono np. niepełnosprawne. Również wtedy, gdy rodzice nie są w stanie zapewnić dziecku opieki lub prostu go nie chcą.Nazwali to aborcją po urodzeniu„ „...(więcej )

Gowin, który swoim zgniłym konserwatyzmem ułatwia lewicy budowę Nowego Wspaniałego Świata być może przejrzał na oczy . Przynajmniej nie używa nowomowy i mówi o zabijaniu ludzi , istnień ludzkich .

video Grzegorz Braun „ Rozmowy niedokończone - Od Układu Wrocławskiego po dzisiejszą premierę Eugeniki „

Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter

Dr hab. Andrzej Lewandowicz „ ...kluczowy element inżynierii reprodukcyjnej zgodnie z klasyczną wizją heroldów kontroli urodzeń. Według niej, rozwój populacji (preferencyjnie poza małżeństwem) zależeć ma od woli i potrzeb totalitarnego państwa. Promowanie przez rząd sztucznej reprodukcji opartej na eugenice i oderwaniu prokreacji od małżeństwa, „.....”Wsparcie in vitro, i to za cudze pieniądze podatników, to jednak nie „wsparcie polityki prorodzinnej” „....”Manipulacje ludzką prokreacją poprzez procedurę in vitro, która leczeniem nie jest, tylko hodowlą, z samej definicji trudno zaliczyć do działań prorodzinnych. „...(więcej )

Wywiad Ewelina Pietryga z profesorem.Stanisławem Cebratem, kierownikiem Zakładu Genomiki Uniwersytetu WrocławskiegoNarażamy życie całej populacji”
 
„Narażamy życie całej populacji. Wyniki analiz komputerowych są przerażające. Pokazują, że metody zwiększające częstość mutacji, takie jak in vitro, mogą zabić całą populację, nawet jeśli stosuje się je u jednego czy dwóch procent osobników. Załóżmy, że z in vitro rodzi się kobieta z wieloma defektami recesywnymi, których nie widać. W życiu spotyka mężczyznę poczętego co prawda naturalnie, ale też nie bez wadliwych genów, bo każdy z nas ma ich kilka. W jej przypadku jednak prawdopodobieństwo, że któryś z nich zetknie się z innym z pary również uszkodzonym i ujawni się defekt, jest większe. Bo ich więcej ma. Zwiększanie częstości mutacji prowadzi w końcu do osiągnięcia wartości krytycznej. A wówczas populacja ginie. To tak jak z podgrzewaniem wody. Jest coraz cieplejsza, aż zaczyna wrzeć... i znika. „....”
Zarodki można przecież poddać badaniom przedimplantacyjnym i pozbyć się wadliwych...
To zależy, czy chcemy pozbyć się genów letalnych czy tych, które się nam mniej podobają. To już jest metoda eugeniczna. Chcielibyśmy zająć się doborem genów do naszej przyszłej puli genetycznej. Taka dyskryminacja niepokoi mnie także jako człowieka...
W takim razie niektórzy po prostu nie powinni mieć dzieci?
Tak uważam. Jeśli natura postawiła takie bariery, nie powinniśmy ich łamać. Nasza wiedza ciągle jest skromna i nie jesteśmy w stanie przewidzieć skutków zmian w naturalnych regułach gry. W naszym zakładzie badamy ewolucję populacji, używając czasem do obliczeń tysięcy procesorów. Wydaje się, że naturalne populacje balansują blisko warunków krytycznych i jeśli choć odrobinę zwiększymy częstość mutacji w genach, nawet te olbrzymie giną. W przypadku in vitro zwiększamy ją dziesięciokrotnie.
Motylek w Chinach powoduje tornado w Teksasie?
Owszem. Drobna zmiana powiela się, amplifikuje. Mówi o tym olbrzymia dziedzina fizyki – teoria chaosu. Chaos nie jest bałaganem. Jego prawa rządzą wieloma dziedzinami naszego życia.  
Pan myśli o ... Historii. Czy wie pani, że w procesie norymberskim lekarz Hitlera powoływał się na zalecenia Alexisa Carella, Amerykanina francuskiego pochodzenia, laureata medycznej Nagrody Nobla? Carell uważał, że należy pozbyć się „gorszych" nie tylko w komorach gazowych, ale i przez sterylizację.
Komórka jajowa widać jest dziś w cenie...
To najdroższy element w in vitro. Choćby dlatego, że stymulacja hormonalna i pobieranie komórek bardzo obciąża zdrowie kobiety. Wolno ją temu poddać tylko kilka razy w życiu. Najtańszym źródłem komórek byłyby jajniki żeńskich płodów po aborcji. Komórki jajowe są tam już prawie dojrzałe.
To jakiś szatański pomysł, kto by to robił?
Jeśli komórka jajowa kosztuje 
5 tysięcy dolarów? Już kilkanaście lat temu informowano o tego typu pracach. Lepiej cieszmy się, że nie wpadli na ten pomysł naziści. Proszę sobie wyobrazić, jak wyglądałyby wtedy obozy dla kobiet. Aborcji poddawane byłyby Niemki zapłodnione przez rasowych Niemców. Potem z żeńskich płodów pozyskiwano by komórki jajowe, zapładniano by je plemnikami rasy panów, a zarodki można by już wszczepiać Żydówkom czy Cygankom. Ot, produkcja czystej rasy na wysoką skalę, stosowana czasem w hodowli bydła.
Może komórka jajowa też wybiera losowo...
Widzi pani, nawet słynny francuski pionier sztucznego zapłodnienia Jacques Testart wycofał się z procedury ICSI,  twierdząc, że losowość jest tu absolutnie niemożliwa. Istnieje na to wiele dowodów. Ale to tylko początek różnic, bo jeśli cały proces poczęcia przeniesiemy w warunki sztuczne, to wszystko zaczyna inaczej działać. Począwszy od intensywnego podawania hormonów kobiecie, aby wywołać dojrzewanie wielu jajeczek równocześnie.
Mówi pan o hormonalnej stymulacji jajników?
Tak. Proszę sobie wyobrazić, że cykle menstruacyjne kobiety z dwóch, trzech lat ściskamy nagle do jednego cyklu. W jakich warunkach dojrzewają wtedy komórki jajowe? W świetle najnowszych badań oznacza to, że ich informacja genetyczna może zostać zaburzona. Niedawno na konferencji oglądałem prezentację hodowli komórek jajowych w różnych warunkach. Zaskoczony, zapytałem badaczkę, czy wyobraża sobie, jak wpłynie to na piętnowanie rodzicielskie. Nie miała pojęcia, o czym mówię...
Ja też nie mam.
Pyta pani, czym jest piętnowanie rodzicielskie? Wbrew groźnemu brzmieniu, to po prostu znakowanie informacji pochodzącej od rodziców. Człowiek, jak wiadomo, otrzymuje dwa, niemal identyczne zestawy genów; jeden od matki, drugi od ojca. Posiadamy zatem parę każdego z genów. Niektóre z nich są jednak aktywne, jeżeli pochodzą od matki, inne – gdy od ojca. Geny „pamiętają" swoje pochodzenie przez całe nasze życie. To zapobiega na przykład stworzeniu człowieka z dwóch plemników czy dwóch komórek jajowych. Jeśli jednak pamięć o pochodzeniu zostanie zaburzona, mogą pojawić się poważne wady genetyczne. Szacuje się, że po in vitro wadliwe piętnowanie zdarza się około 10 razy częściej niż przy naturalnym poczęciu. I przyczyną może nie być bezpłodność rodziców, ale sama procedura. Przy sztucznym zapłodnieniu myszy i bydła częstość defektów związanych z piętnowaniem jest podobna. A nikt nie wykonuje go u myszy z powodu bezpłodności.
Jakie defekty obserwuje się u dzieci po in vitro?
Zacytuję badania dużego amerykańskiego instytutu: ciężkie wrodzone wady serca stwierdza się 2,1 razy częściej niż u poczętych naturalnie, rozszczepienie wargi 2,4 razy częściej. Cztery i pół razy częściej dzieci te chorują na zrośnięcie przełyku. To dane z ciąż pojedynczych. Defekty w ciążach mnogich są o wiele częstsze, a takich jest po in vitro 20 razy więcej. Wady te niekoniecznie są warunkowane genetycznie. Ale już w 2003 r. Brytyjczycy wykazali, że po zapłodnieniu w szkle zespół Beckwitha i Wiedemanna, związany z piętnowaniem rodzicielskim, występuje aż dziesięciokrotnie częściej.
Co składa się na ten zespół? nadwaga, deformacja twarzy, przerost języka, asymetria i skłonność do nowotworów?
Niestety, tak. Podobna skala zagrożenia wiąże się z zespołem Russela i Silvera. A to z kolei asymetria, niski wzrost i waga, duży obwód głowy i trójkątna twarz. Dzieci po in vitro częściej chorują też na nowotwory.
Paradoksalnie – tak. Bo okazuje się, że niszcząc zarodki będące nosicielami na przykład genu mukowizscydozy czy anemii sierpowatej, eliminujemy hetero- zygoty. Heterozygota to osoba, która jeden gen ma dobry, a drugi defektywny. Natychmiastowy skutek usuwania heterozygot jest oczywiście pozytywny, bo mamy coraz „zdrowszą" populację, która może w pewnym momencie... zginąć. Bo jest nieprzystosowana do zmian środowiska.
Jak to?
Na przykład pewne heterozygoty są odporne na malarię, a to chyba drugi w rankingu światowy zabójca. Inne łatwiej przeżywają cholerę, czerwonkę czy inne infekcje przewodu pokarmowego, które dziesiątkowały do niedawna rów- nież kraje europejskie. Niektórzy twierdzą, że jeden defektywny gen w specyficznej parze genów podnosi inteligencję. Tylko w układzie heterozygotycznym ludzie mają szansę przeżyć.”...(więcej )

video Grzegorz Braun „ Rozmowy niedokończone - Od Układu Wrocławskiego po dzisiejszą premierę Eugeniki „
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika rob2004

21-04-2013 [21:14] - rob2004 | Link:

Kłania się doktor Mengel

Obrazek użytkownika z Niemiec

21-04-2013 [21:27] - z Niemiec (niezweryfikowany) | Link:

Cytat:

" W sprawie poznańskiej wszystko wskazuje na to, że życie ludzkie straciły dziesiątki, oby nie tysiące ludzkich istnień. Jest niemal pewne, że zarodki wywożono do Niemiec, gdzie przeprowadzano na nich eksperyment "
--------------------------
--------------------------
Wspanialy wstep, a jaka emocjonalna waga uzytych slow:

" życie ludzkie straciły dziesiątki, oby nie tysiące ludzkich istnień "
oraz:
" zarodki wywożono do Niemiec, gdzie przeprowadzano na nich eksperyment "

Po takim ladunku emocji, wniosek nasuwa sie tylko jeden: " powolac
nastepny Trybunal norynberski ", przeciez zbrodniazy nalezy ukarac!!!

Po takim eksplozywnym ladunku, podana w bardzo enigmatycznej formie
informacja,

Cytuje:

" Sprawa dotyczy ludzkich embrionów, których brak wykryto po tym, jak do budynku, w którym do niedawna mieściła się poznańska klinika zapłodnienia in vitro Intermedica wprowadził się nowy właściciel - klinika okulistyczna Lexum. Pracownicy Lexum znaleźli pusty pojemnik z ciekłym azotem do przechowywania zarodków, przy którym nie było żadnych dokumentów. Zarząd firmy Lexum poinformował prokuraturę o podejrzeniu, że ktoś wcześniej nielegalnie pozbył się nienarodzonych ludzi.

W okresie, gdy funkcjonowała klinika zapłodnienia in vitro Intermedica, w ciekłym azocie przechowywano nadliczbowe zarodki. W 2005 r. firma zlikwidowała dział in vitro. O bulwersującej sprawie pierwszy poinformował „Dziennik Gazeta Prawna”. Były szef kliniki powiedział „DzGP”, że do 2008 r. zarodki były przechowywane, później wezwano rodziców po ich odbiór, ale niewielu się stawiło. Teraz prokuratura bada, co stało się z tymi embrionami."

przechodzi praktycznie nie zauwazona.

Zreszta po co, mialby ja ktos zauwazyc, przeciez tu nie chodzi
o prawde, a jedynie o tania sensacje i dokopanie Niemcom.

Gratuluje " niezaleznej.pl ", patrzac po tresci napisanych komentarzy:
cel zostal osiagniety, ludzie pluja na Niemcow az " po ekranie scieka ".

Pytam: " po co to wszystko " ???
Czy chcecie w ten sposon odwrocic uwage od podlosci swoich rodakow,
od ich zadzy pieniedzy, od panujacego u Was balaganu ???

Obrazek użytkownika Daf

22-04-2013 [00:05] - Daf (niezweryfikowany) | Link:

" Stad tez zdaniem ministra niemieccy naukowcy importuja embriony z innych krajow, w tym prawdopodobnie z Polski."
____________
____________

Minister Gowin wyraza swoja opinie opierajac sie na przypuszczeniach. Inspiracja tych przypuszczen jest znalezienie pustego zbiornika do przechowywania cieklego azotu.
Czy to kolejna propagandowa proba odwrocenia uwagi zmanipulowanego spoleczenstwa od dramatycznej sytuacji w Polsce, balaganu i nieudolnych rzadow ?

Obrazek użytkownika violana

22-04-2013 [00:11] - violana | Link:

In vitro - w końcu trudno powiedziec , czy jest to błogosławieństwo czy tez przekleństwo.
Ile po drodze dylematow ?! I te ciągoty do eksperymentowania naukowego !
Czy lansowanie metod hodowlanych w ludzkiej prokreacji - to aby droga właściwa ? Wychodzi na to , że nie.