Lewandowicz o polityce reprodukcyjnej totalitarnej II Komuny

Dr hab. Andrzej Lewandowicz „ ...kluczowy element inżynierii reprodukcyjnej zgodnie z klasyczną wizją heroldów kontroli urodzeń. Według niej, rozwój populacji (preferencyjnie poza małżeństwem) zależeć ma od woli i potrzeb totalitarnego państwa. Promowanie przez rząd sztucznej reprodukcji opartej na eugenice i oderwaniu prokreacji od małżeństwa, „.....”Wsparcie in vitro, i to za cudze pieniądze podatników, to jednak nie „wsparcie polityki prorodzinnej” „....”Manipulacje ludzką prokreacją poprzez procedurę in vitro, która leczeniem nie jest, tylko hodowlą, z samej definicji trudno zaliczyć do działań prorodzinnych. „.....(źródło )

Krótki, ale interesujący fragment tekstu Lewandowicza. Poruszony w nim jest problem systemu totalitarnego , systemu, który steruje również reprodukcją ludzi . Nazwa hodowla w odniesieniu do klas niższych jest właściwa . W Europie panuje socjalizm, który powoli , pełzając staje się coraz bardziej totalitarny .

II Komuna pokazała Polakom ,że bandyckimi podatkami jest w stanie zmusić ich do nie posiadania dzieci . Celowa depopulacja pokazuje ,że inżynieria społeczna socjalizmu jest bardzo skuteczna. Lewandowski bardzo trafnie ujął istotę demografii totalitarnego państwa „ rozwój populacji (preferencyjnie poza małżeństwem) zależeć ma od woli i potrzeb totalitarnego państwa. „

Mechanizm inżynierii społecznej reżimu jest bardzo prosty . Fundamentem robiącym z Polaków bezwolną masę , którą można poddać socjalistycznej „hodowli „ jest system podatkowy . II Komuna według obliczeń Centrum Adama Smitha rabuje pracujących Polaków z 83 procent wartości ich pracy . Resztki jakie socjaliści zostawiają do dyspozycji Polaków nie pozwalają na utrzymanie rodziny. I teraz tylko do totalitarnego państwa , od woli nomenklatury socjalistycznej , od ich kaprysu , od tego , czy rzucą Polakom ochłapy w postaci zasiłków rodzinnych zależy posiadanie potomstwa .

Aborcja , aborcja po urodzeniu , eutanazja to kolejne narzędzia zarządzania prokreacją , hodowli Polaków .

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stroniefacebooka Marek Mojsiewicz

Video profesor Jaroszyński „inżynieria społeczna „

YouTube: