Gowin prze do homo rozłamu w Platformie ?

Rostowski „Jestem porażony i zszokowany pomysłem towarzystw emerytalnych, żeby pieniądze z OFE były wypłacane tylko przez 10 lat po przejściu na emeryturę. To, co proponują towarzystwa emerytalne, to nie emerytury. Otwarte Fundusze Emerytalne powinny zmienić nazwę na Otwarte Fundusze Wypłat Kontrolowanych - mówi wicepremier i minister finansów Jacek Rostowski w Kontrwywiadzie RMF FM. - Jeśli odkładamy gdzieś pieniądze, to musimy mieć zaufanie, że będzie się grało wobec nas fair. Trzeba zastanowić się, czy OFE dalej będą miały nasze zaufanie”...(źródło)

Wałęsa „ Oni muszą wiedzieć, że są mniejszością i muszą się do mniejszych rzeczy przystosować. A nie wchodzić na największe szczyty, na największe godziny, największe prowokacje, żeby psuć tych innych, albo wybierać z tej większości - wyjaśnił prezydent. - Nie zgadzam się z tym i nigdy się nie zgodzę - zapowiedział.Jego zdaniem w polskim Sejmie homoseksualiści powinni siedzieć w ostatniej ławie sali plenarnej, a nie gdzieś na przodzie. - A nawet jeszcze za murem - twierdzi Wałęsa.Dodał też, że nie zagłosowałby na Annę Grodzką w wyścigu o stanowisko wicemarszałka Sejmu.”...(źródło )

Gowin „Jeśli pytacie mnie o mój osobisty stosunek do "paramałżeństw" homoseksualnych, to trzeba rozróżnić dwie rzeczy: tolerancję, na którą zasługuje każdy z nas, niezależnie od orientacji seksualnej. Orientacja seksualna jest osobistą sprawą każdego człowieka „....”Natomiast zupełnie czym innym jest próba uczynienia z tej sprawy prywatnej, jaką jest orientacja seksualna, sztandaru walki politycznej pod hasłami jakiejś ideologii gejowskiej. Takiej ideologii jestem przeciwny, tutaj całkowicie zgadzam się z prezydentem Wałęsą „....”Jako minister sprawiedliwości stoję na gruncie konstytucji, a konstytucja jednoznacznie stwierdza, że małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny. W związku z tym niezależnie od tego, co sam uważam na temat "paramałżeństw" homoseksualnych, miałem obowiązek stwierdzić, że wszystkie projekty omawiane w Sejmie były sprzeczne z konstytucją „....”Dzisiaj - zwłaszcza po wypowiedzi prezydenta Bronisława Komorowskiego już prawie nikt nie kwestionuje, że miałem rację „....(źródło)

Gowin „Związki partnerskie...”To ideologiczny postulat, wzięty na sztandary przez część bardziej radykalnych działaczy gejowskich. „....”dlatego bardzo się cieszę, że ci, którzy tak lansowali wprowadzeniemałżeństw paraseksulanych,teraz się z tego wycofują. „....”Brytyjski konserwatyzm, któremu nadaje ton David Cameron, popiera małżeństwa homoseksualne. „...”Poglądy Davida Camerona nazwałbym zgniłym konserwatyzmem. „...(więcej )
------
Mój komentarz

Na początek mil wiadomość . Upadek finansowy II Komuna zaowocuje likwidacją kuriozalnego lewicowego wynalazku jakim są OFE . OFE są najlepszym przykładem bandytyzmu państwa nomenklaturowego . Tylko w takim państwie możliwe jest zmuszanie ludzi do płacenia przymusowych podatków firmie ...prywatnej . O tym ,że pieniądze zagrabione Polakom zostaną rozkradzione nikt z osób biorących udział w tej antypolskiej zmowie nie miał żadnych wątpliwości .

Teraz Rostowski doszedł do wniosku ,że owoce grabieży ,że przymusowa praca polskich proli należy się bezpośrednio Układowi . Oligarchii politycznej Koncesja nie stać już na dzielenie się rabunkiem i muszą cofną koncesję na „ wyzysk „ jaki dostały OFE . Generalnie należy zlikwidować absurdalny socjalistyczny wynalazek przymusu ubezpieczeń społecznych. W tym absurdalny przymusowy system emerytalny . Od złodziejstwa OFE czy ZUS lepszy jest już system proponowany przez Kaczyńskiego .

„„Chcesz płacić do ZUS tylko 120 zł? Jeżeli się zgodzisz, będziesz miał niską emeryturę, ale będziesz więcej zarabiał. Takie pytanie w referendum chce zadać Polakom wicepremier Waldemar Pawlak”…Pawlak chce, żeby wszyscy płacili jednakową, niewielką składkę, i to tylko do ZUS. - W zamian na starość każdy dostałby emeryturę wystarczającą na przeżycie bez pomocy opieki społecznej. Ta emerytura dla wszystkich byłaby jednakowa- mówi wicepremier. Ile mogłaby wynosić? - Powinna pozwolić godnie żyć. Na dzisiejsze warunki mogłoby to być 1200 zł.”…” Pawlak chce o referendum rozmawiać z innymi członkami rządu. Emerytury to teraz wśród członków gabinetu jeden z najgorętszych tematów. Co roku państwo dopłaca do nich ponad 40 mld zł. Na dłuższą metę budżet tego nie wytrzyma.”… „( więcej )

Kaczyński, PiS proponuje „System kanadyjski, zwany też emeryturą obywatelską, polega na zagwarantowaniu przez państwo jednakowego świadczenia dla wszystkich obywateli, którzy płaciliby jednakową niską składkę. „....”Dwa lata temu pomysł wprowadzenia systemu kanadyjskiego rzucił lider PSL Waldemar Pawlak. Według jego szacunków składka miała wynosić 120 zł miesięcznie, co w przyszłości miało przynieść ok. 1000 zł emerytury. PSL chętnie wróciłoby do niego. – Niestety nasz liberalny koalicjant nie chce poprzeć liberalnego pomysłu – mówi rzecznik PSL Krzysztof Kosiński. „.....”System kanadyjski był też postulowany przez Centrum im. Adama Smitha. Według projektu Centrum miałby być finansowany z podatków ogólnych, a nie składek płaconych do ZUS. Szacunkowa emerytura obywatelska miałaby wynosić 900 zł.
To uczciwy i realistyczny system. Obecnie obowiązujący upadnie, co widzimy np. w Grecji. A sytuacja demograficzna i gospodarcza powoduje, że przez najbliższe pół wieku nie ma szans na wzrost emerytur– uważa wiceszef Centrum Andrzej Sadowski. ..( więcej)
 
Wracając do Gowina , który coraz śmielej sobie poczynia i ostentacyjnie prowokuje lobby homoseksualne . Takie terminy jak paramałżeństwa, paraseksualne małżeństwa jednoznacznie odmawiający związkom homoseksualnym normalności , kwestionujące normalność ich zachowań seksualnych , bo do tego się sprowadza termin Gowina paraseksualne małżeństwa nie pozwalają Tuskowi wyjść z twarzą z konfliktu. Gowin Używając terminu paraseksualne w ogóle odmawia zachowaniom erotycznym homoseksualistom bycia prawdziwymi aktami seksualnymi . Zmuszają też coraz bardziej lewackiego premiera do jakiś działań , pokazujących socjalistom politycznej poprawność i Niemcom ,że ideologiczny zamach stanu , kulturowy przewrót , ustanowienie politycznej poprawności „religią państwową „ jest niezagrożone .

Czy jest to działanie sterowane, celowe budowanie pozycji Gowina . Zobaczenie jakie poparcie społeczne uzyska i ile odbierze Kaczyńskiemu. Stawiałbym na budowę kontrolowanej opozycji „obyczajowej „ która pozwoliłaby stanąć na drodze Kaczyńskiego do władzy , a w końcu i tak jak w sprawie in vitro wykrętnie wesprze lewaków .

video „Tusk kontra Gowin - debata związki partnerskie „
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter

Duda o Wałęsie „W 1995 roku byłem w jego sztabie wyborczym. Jakoś nie przypominam sobie, żeby w tym trudnym dla niego okresie ktoś poza "Solidarnością" podał mu rękę. Przeciwnie, politycy z dzisiejszej PO, ci sami, którzy dziś tak za nim stają, wówczas go krytykowali i obrażali. A teraz co? Poprawność polityczna wymaga, żeby tak się za nim wstawiać? „...(źródło)

Lenin, Stalin., Wałesa na metalowym znaczku w klapie .Tusk wybrał Wałęsę . Metody szerzenia  kultu są takie same. Nie ważne. Rosja sowiecka, Niemcy hitlerowskie , czy Polska Tuska „..(więcej )

„Mniejszości seksualne chcą, by w książkach dla szkół pojawiły się „różne wzorce rodziny”. MEN ulega „...”Z podręczników biologii, wiedzy o społeczeństwie i wychowania do życia w rodzinie mogą zniknąć fragmenty odwołujące się do tradycyjnych wartości.
– Zależy nam, by w książkach dla uczniów znalazły się treści odzwierciedlające to, co faktycznie dzieje się w społeczeństwie, czyli nie tylko obraz rodziny jako mamy, taty i dzieci, ale także inne rodzaje rodzin – tłumaczy Mirosława Makuchowska, wiceprezes Kampanii Przeciw Homofobii. – Chcielibyśmy też, by nie było tam treści zabarwionych światopoglądowo, ale aby były one oparte tylko na naukowych faktach.'.....”Prof. Bogdan Chazan, wybitny położnik i ginekolog oraz recenzent podręczników, był dwa lata temu uczestnikiem szkolenia, którego jeden z modułów był poświęcony teorii gender. – Wykładowca przekonywał nas m.in., że płeć jest zjawiskiem przejściowym – mówi „Rz" Chazan. „.....”„Rz" dotarła do dwóch recenzji podręczników wychowania do życia w rodzinie, które zostały przygotowane według nowych standardów. Mnożą się w nich zarzuty o „nachalną narrację doktryny katolickiej". Recenzenci, m.in. prof. Maciej Kurpisz i dr hab. Jadwiga Bednarek, zalecają, by w książce „Wędrując ku dorosłości" nie używać sformułowań, że „rodzina jest absolutnie nie do zastąpienia". „....(źródło )

Ekonomista i publicysta "New York Timesa" Paul Krugman ostro krytykuje polski rząd w sprawie euro."Jeszcze Polska nie zginęła, ale jej liderzy są zdeterminowani, aby dać szansę katastrofie" - tak zaczyna swój komentarz na stronach New York Timesa jedna z czołowych ikon amerykańskiego liberalnego (liberalnego w rozumieniu amerykańskim) establishmentu, ekonomista Paul Krugman. Choć Krugman to typowy keynesista, od początku zdecydowanie krytykował projekt wspólnej waluty. Teraz krytykuje polskich polityków, którzy pomimo coraz większych kłopotów strefy euro chcą bohatersko wprowadzić nasz kraj do mitycznego eurolandu.”...(źródło )

Domink Zdort „o opowieść jak z „Roku 1984" George'a Orwella. Tak absurdalna, że trudno uwierzyć, iż dotyczy nie lat głębokiego stalinizmu, ale 2013 roku. Otóż – jak piszemy dziś w „Rzeczpospolitej" 
– działa w dzisiejszej Polsce organ w rodzaju orwellowskiego Ministerstwa Prawdy. Jego funkcjonariusze zajmują się tropieniem w podręcznikach szkolnych sformułowań 
i poglądów niezgodnych 
z wizją świata, jaką lansują środowiska skrajnie lewackie, feministyczne, homoseksualne. Za swoje zadanie uważają przede wszystkim eliminację opinii bliskich Kościołowi katolickiemu. „...(źródło )

Rostowski „Nie wyobrażam sobie, żeby jakikolwiek rząd nie tylko chciał, ale też mógł wprowadzić Polskę do strefy euro bez akceptacji tego ruchu przez Polaków „....”Z drugiej strony uważam, że byłoby nieroztropne zorganizować referendum, w którym musiałoby się osiągnąć 50 proc. frekwencji i większość wśród tych 50 procent, by móc przystąpić. Chodzi o to, by przystąpić bez sprzeciwu Polaków. (...) Dobrze by było, żeby ten wymóg minimalnej frekwencji był w tym przypadku zniesiony „...(źródło)

T”erapia genowa białaczki i „Nowa metoda leczenia pozwala pokonać groźną chorobę w zaledwie kilka tygodni. Niekiedy wystarczy kilka dni. „....”Na czym polega pomysł naukowców? Wcześniej udało im się ustalić, że na powierzchni limfocytów B (to nieprawidłowe komórki tego typu powodują tę chorobę nowotworową) znajduje się charakterystyczne białko CD19. Takie białko nadaje się doskonale na cel dla własnego układu odpornościowego pacjenta. Ale jak nauczyć go rozpoznawać „wroga"?
Tu z pomocą przyszła genetyka. Naukowcy pobrali od pacjentów limfocyty T. Przy użyciu nieszkodliwego wirusa wprowadzili do tych komórek nowy materiał genetyczny — pozwalający atakować komórki posiadające na powierzchni CD19. Gdy wstrzyknęli przerobione komórki pacjentom, błyskawicznie zabiły limfocyty B (zarówno te zdrowe, jak i zdegenerowane). Efektem było wyleczenie ludzi.”....(źródło)

Prowadzący w sondażach wyborczych od 80. miesięcy Fidesz, wygrał uzupełniające wybory samorządowe na Węgrzech. To dla partii Viktora Orbana dobry prognostyk przed wyborami parlamentarnymi. W ostatnią niedzielę na Węgrzech w czterech okręgach odbyły się samorządowe wybory uzupełniające. We wszystkich tych miejscach zwycięstwo odnieśli kandydaci rządzącej koalicji Fidesz-KDNP. W dwóch okręgach (Tiszabő i Tiszasziget) wybrani zostali na burmistrzów, a w dwóch kolejnych (Szentendre i Dunakeszi) zdobyli mandaty radnych.”...(źródło)

video „Tusk kontra Gowin - debata związki partnerskie „

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika dogard

28-03-2013 [14:23] - dogard | Link:

on o glowe nizszy, chudy wyploch...

Obrazek użytkownika dogard

28-03-2013 [14:34] - dogard | Link:

to nich wypije zsiadle mleko zakaszajac kiszonymi ogorkami--na zdrowko, gowinowa makowko...