Korwin Mikke Kaczyński zwariował chce z Palikotem obalić rzą

Korwin Mikke „O p. Profesorze Piotrze Glińskim niedawno nikt nie słyszał. Gdy się nim zainteresowano, okazało się, że to typowy Różowy z Unii Wolności: lewicowy program gospodarczy, „państwo opiekuńcze”, popieranie związków partnerskich (i p. Krzysztofa Bęgowskiego vel „Anna Grodzka” na wicemarszałkinię…), a także popieranie „ekologów” z propozycją zakazu budowy autostrad włącznie.Wybranie go na kandydata na premiera przez Jarosława Kaczyńskiego świadczyłoby więc, że WCzc. Prezes PiS zwariował albo ma jakiś wyjątkowo chytry plan taktyczny – np. obalenie „Rządu” na czele koalicji z PSL i Ruchem Palikota łącznie. Dla Prezesa PiS to normalka.”.....” KNP ma stabilny elektorat. Musi ostro atakować PiS „....”Tak czy owak: gdy minie euforia z powodu wyżebranych z Brukseli pieniędzy, będziemy teraz pomalutku otrzymywali głosy od rozczarowanych wyborców PO. Oczywiście by to robić, musimy ostro atakować PiS – bo wyborca PO nie odda głosu na kogoś, kto podejrzewany jest o sympatie do partii Jarosława Kaczyńskiego! „.....” (źródło )
-----------
Mój komentarz

Kaczyński powinien jak najszybciej zakończyć projekt polityczny poda nazwą „rząd techniczny Glińskiego” . Gliński , o czym świadczą fragmenty jego wypowiedzi , które pod spodem umieściłem , świetnie diagnozuje sytuację polityczną i struktury polityczne w Polsce . Problem w tym , że ten projekt polityczny zaczyna żyć własnym życiem i nabiera niekorzystnej dla Obozu Patriotycznego dynamiki . W świadomości społecznej i nie tylko, Kaczyński jest żyrantem tego projektu. I wszystkich pomysłów i planów jakie w jego ramach padną. Powoli powstaje drugi, na razie słaby ośrodek władzy w Obozie Patriotycznym . W sytuacji politycznej wojny domowej opozycja antysystemowa musi mieć jedne ośrodek władzy ,a na czele opozycji musi stać jeden człowiek .O ryzyku jakie jest z tym związane najlepiej świadczy żarliwa obrona Lichockiej socjalistycznego pomysłu stypendium demograficznego Rybińskiego ., pomimo tego ,że Kaczyński tego pomysłu nie poparł. (link do video z Lichocką i Ziemkiewiczem ) . Żal było tylko Ziemkiewicza kulącego się i nie zdolnego wejść w polemikę z Lichocką .

Rybiński, , ekspert Glińskiego dostarcza w swoich tekstach ostrej , precyzyjnej diagnozy gospodarczej . Moje podejrzenia budzi socjalistyczna , lewacka recepta uzdrowienia sytuacji
.
Paranoiczny , skrajnie lewacki pomysł Rybińskiego ( Cała patologiczna Europa ruszy po stypendium Rybińskiego ) najlepiej ilustruje tytuł wywiadu z Pazio „ „ Każde dziecko w Polsce nawagę złota, nawet jeśli urodzi się w rodzinie patologicznej” . Co ciekawe Rybiński jak wynika z tego wywiadu chce dać stypendium tylko nowo narodzonym dzieciom, co ma znamiona lewicowej inżynierii społecznej , gdyż spowoduje pogłębienie nędzy już urodzonych dzieci .

Zupełnie inna , skuteczną prawicową strategię obrał Orban. O ile Rybiński chce wzmocnić w Polsce rodziny lumpenproletariatu socjalistycznego , co budzi obawy , bo rodziny patologiczne i kryminaliści są naturalnym elektoratem wyborczym socjalistów, czyli Tuska, Palikot i Millera ,o tyle Orban wsparł rodziny konserwatywne , czyli takie w których dzieci posiadają oboje rodziców, którzy utrzymują swoje dzieci z swojej pracy , a obciął zasiłki i świadczenia dla rodzin politycznej poprawności , rodzin lumpenproletariatu socjalistycznego . Orban „ Możemy to uznać za efekt naszych działań na rzecz ochrony oraz wspierania dzieci i rodziny, których socjaliści zaniechali, a myśmy do nich wrócili, a także za efekt naszego nowego systemu opodatkowania rodzin”......” Przez lata doświadczaliśmy tego, że od ludzi tylko zabierano, a ich samych też zachęcano do brania: do pobierania, do konsumowania na kredyt swojej przyszłości. Uczono ich tego, by nie pracować, lecz żyć z zasiłków, z których przez lata można było uzbierać więcej niż z pracy. Skończone szaleństwo! Wryto w nas pogląd, że założenie rodziny to beznadziejne, z góry skazane na niepowodzenie przedsięwzięcie, że nasza praca ma niewielki sens” ….”Otóż według ich szacunków, wśród zatrudnionych było 54.750 osób pochodzenia romskiego, które utrzymują swoje rodziny nie z zasiłków, lecz z uczciwej pracy.”

Im silniejszy będzie ośrodek Glińskiego tym śmielej będzie on sobie poczynał . Tym dziwniejsze pomysły będzie produkował , za które polityczna odpowiedzialność będzie spadała na Kaczyńskiego . Przykład renegata politycznego Marcinkiewicza powinien wzmóc ostrożność . Bo pewnego dnia spełni się sarkastyczna uwaga Korwina Mikke i Kaczyński , niczego nieświadomy obudzi się któregoś ranka w medialnej koalicji z Palikotem .

Ataki samego Palikota i reżimowych mediów spopularyzują i uwiarygodnią ośrodek Glińskiego. Jeśli Ziobro i Kurski zdradzili , to należy liczyć się ze zdradą „rządu technicznego” coraz bardziej nafaszerowanego dziwnymi ekspertami
------------
Ilustracja , co konserwować będą pomysły Rybińskiego ,szerzej „rządu technicznego Glińskiego” a z czym stara się walczć Orban .
Video Michalkiewicz „Państwo – Najgroźniejsza organizacja przestępcza „

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter

Palikot o Glińskim „-Trwa ofensywa katoprawicy, (...) odpowiedzią na tę ofensywę - zanim zaczną w Polsce mieć miejscerządy ajatollahów katolickich - jest rząd autorski Donalda Tuska - mówił Palikot. „....”to pan tam zobaczy, żeto jest ukryty talib, to jest normalny ukryty talib, piąta kolumna PiS-u, przebrana za Polską Akademię Nauk, gotowa po prostu rzucić się na wszystkie wartości, w które my wierzymy. „.....”Według niego kandydatura Glińskiego i jego wystąpienie było "śmieszne". - Zza tego opakowaniawystawały wyraźne PiS-owskie kły, były widoczne we wszystkim elementach tej wypowiedzi - ocenił Palikot „....(więcej )

Wywiad Anny Raczyńskiej z profesorem Glińskim „[AR.”O kandydaturach także? Profesor Rybiński powiedział jednak coś, od czego również pan się odciął. ]
Nie będę cenzurował wypowiedzi pracujących ze mną ekspertów. Zauważmy jednak, że ktoś wreszcie zaczął mówić o stypendium demograficznym. Dotknął dramatycznego w Polsce problemu, więc politycy, zamiast rzucać się na profesora Rybińskiego, powinni się uderzyć w piersi, bo nic w tej sprawie nie robią.”......”A pośrodku tych dwóch grup jest olbrzymia rzesza osób kulturowo i ekonomicznie wyłączonych z życia publicznego i jest też obszar różnorodnych patologii. Alkoholizm, wtórny analfabetyzm, agresja, przemoc w rodzinie. Prawie 30 proc. polskich dzieci żyje w rodzinach ekonomicznie i kulturowo dysfunkcyjnych.”.....”.[.AR”To dlaczego się pan od PiS-u dystansuje? Przecież to jest pańskie potencjalne zaplecze. ] Jeśli miałbym zostać premierem rządu technicznego, to muszę mieć pewną niezależność. Liczyć na wsparcie osób sympatyzujących także z innymi partiami lub neutralnych politycznie. Ja nie reprezentuję PiS w mediach. Inne partie wprowadzają do debaty osoby spoza parlamentu. PiS mi nigdy czegoś takiego nie zaproponował. Ale czy ja się dystansuję? Ja się nie ze wszystkim zgadzam, a ponieważ jestem w swoich poglądach szczery, mogę sprawiać takie wrażenie. PiS jest zresztą partią wielu nurtów. Sam Jarosław Kaczyński jest nurtem samym w sobie, a zarazem liderem, który musi ten potężny ruch utrzymać w ryzach. Ja mam ten komfort, że nie muszę myśleć w kategoriach partyjnych.”.....(źródło)

Wywiad Rafała Pazio z Krzystofem Rybińskim „ Każde dziecko w Polsce nawagę złota, nawet jeśli urodzi siew rodzinie patologicznej”...”Co ma Pan do zaproponowania rodzinom, które nie zostałyby objęte stypendium demograficznym, ale mają dużo dzieci?
W mojej propozycji nie ma dla nich nic. W Polsce nie ma pieniędzy na to, żeby podnieść standard życia wielodzietnych biednych rodzin. Nie oszukujmy się, że coś znajdziemy. Państwo jeszcze te rodziny dodatkowo niszczy, bo podatek VAT niweluje ulgi podatkowe, z których można by skorzystać. Moja propozycja dotyczy zwiększenia liczby urodzin. Nas nie stać dzisiaj, żeby wprowadzić politykę wspierania rodzin wielodzietnych i jednocześnie zwiększyć liczbę urodzin. Każde dziecko jest w Polsce na wagę złota, nawet jeśli urodzi się w rodzinie patologicznej. Państwo powinno przestać zajmować się polityką socjalną, bo robi to źle. Powinno nawiązać kontakt z organizacjami pozarządowymi zajmującymi się polityką społeczną. Wtedy można by lepiej wspierać rodziny. Będzie taniej i efektywniej. „.....”Dzisiaj polskiego państwa nie stać na wypłatę bardzo wysokich emerytur. Uważam, że kreskę trzeba postawić przy 4-5 tys. złotych. Jeżeli ktoś zasłużył sobie w przeszłości, będąc oficerem jakichś tam służb, i dziś bierze emeryturę 12 tys. złotych, to musimy sobie powiedzieć, że państwa polskiego na to nie stać.” …..(źródło )

Przemówienie Orbana .Doroczny raport o stanie państwa „Możemy to uznać za efekt naszych działań na rzecz ochrony oraz wspierania dzieci i rodziny, których socjaliści zaniechali, a myśmy do nich wrócili, a także za efekt naszego nowego systemu opodatkowania rodzin „.....”.”Przez lata doświadczaliśmy tego, że od ludzi tylko zabierano, a ich samych też zachęcano do brania: do pobierania, do konsumowania na kredyt swojej przyszłości. Uczono ich tego, by nie pracować, lecz żyć z zasiłków, z których przez lata można było uzbierać więcej niż z pracy. Skończone szaleństwo! Wryto w nas pogląd, że założenie rodziny to beznadziejne, z góry skazane na niepowodzenie przedsięwzięcie, że nasza praca ma niewielki sens, że na rynku nie ma zapotrzebowania na naszą fachową wiedzę i w ogóle nie jesteśmy zdolni nic do tego świata dodać „.....”Węgry mają też o wiele, wiele lepsze wyniki na polu konwergencji społecznej. W 2012 roku 261.000 ludzi pracowało w ramach rządowego programu zatrudnienia „Start dla Pracy”. Ponieważ nie można sporządzać urzędowych danych zawierających kryteria narodowościowe, musimy zdać się na Cyganów, którzy zajmują się organizacją pracy i najlepiej znają się na tym. Otóż według ich szacunków, wśród zatrudnionych było 54.750 osób pochodzenia romskiego, które utrzymują swoje rodziny nie z zasiłków, lecz z uczciwej pracy. To oni są naszym największym sukcesem. Jest też w programie „Start dla Pracy” 9.316 osób, które po raz pierwszy w życiu podjęły pracę, pierwszy raz znaleźli miejsce pracy. Mówię tu o ludziach dorosłych. Tysiąc kobiet, Cyganek, rozpoczęło kursy opiekunek do dzieci i starszych oraz kursy pracowników społecznych. „...(więcej )

Wywiad Anny Raczyńskiej z profesorem Glińskim „....”[Ale po raz pierwszy widzimy tak silną degenerację. Demokracja jest coraz słabsza, de facto zaczyna obumierać. Nie realizuje potrzeb ludzi, tylko potrzeby władzy. Jeśli nawet posłowie PO nie mogą zgłosić poprawek do ustaw bez zgody przedstawiciela rządu, a nie mogą, to znaczy, że jest ograniczana rola Sejmu i łamana konstytucja. Nie funkcjonuje też debata publiczna, nie ma wzajemnej kontroli różnych sił politycznych, nie ma społeczeństwa obywatelskiego. Jest za to świetnie realizujący się system III RP, w którym odbiera się opozycji należne jej prawa. Ona nie jest dla władzy uprawnionym partnerem. Wyrzuca się ją na ulicę i oskarża o antysystemowe działania.”.....”Zwłaszcza w sytuacji tak silnej kontroli władzy nad wszystkimi instytucjami, łącznie z całą urzędniczo-biurokratyczną machiną. Dziś poza taką kontrolą jest tylko NIK, ale i to niebawem się skończy, bo wkrótce wygaśnie kadencja prezesa Izby. „....[AR.”O kandydaturach także? Profesor Rybiński powiedział jednak coś, od czego również pan się odciął. ]
Nie będę cenzurował wypowiedzi pracujących ze mną ekspertów. Zauważmy jednak, że ktoś wreszcie zaczął mówić o stypendium demograficznym. Dotknął dramatycznego w Polsce problemu, więc politycy, zamiast rzucać się na profesora Rybińskiego, powinni się uderzyć w piersi, bo nic w tej sprawie nie robią.”......[AR”Jak głębokie są polskie podziały? ] One są bardzo głębokie. Silnie odbudowany podział postkomunistyczny został wzmocniony przez grupy, które wygrały na procesie transformacji. Jeśli dołączymy także tych, których wiążą z PRL resentymenty lub biografie, mamy mocny, antykonserwatywny i psujący demokrację obóz ludzi wpływających na polską politykę. Drugi natomiast stanowią ludzie związani trwale z ideałami „Solidarności", które po roku 1989 nie były w większości realizowane. A pośrodku tych dwóch grup jest olbrzymia rzesza osób kulturowo i ekonomicznie wyłączonych z życia publicznego i jest też obszar różnorodnych patologii. Alkoholizm, wtórny analfabetyzm, agresja, przemoc w rodzinie. Prawie 30 proc. polskich dzieci żyje w rodzinach ekonomicznie i kulturowo dysfunkcyjnych.”...”Sytuację w Polsce utrudnia z pewnością zniszczenie przez Hitlera i Stalina polskich elit z dobrymi tradycjami. Te zaś, które pojawiły się po roku 1989, nie poczuwają się do odpowiedzialności za społeczne przemiany „.....”Ta ocena odnosi się także do elit medialnych, które również podupadły. Nikt nie pomaga w kształtowaniu moralnego i pojęciowego ładu, bo przecież takim zagubionym i zdezorientowanym społeczeństwem łatwiej się manipuluje. „....[.AR”To dlaczego się pan od PiS-u dystansuje? Przecież to jest pańskie potencjalne zaplecze. ] Jeśli miałbym zostać premierem rządu technicznego, to muszę mieć pewną niezależność. Liczyć na wsparcie osób sympatyzujących także z innymi partiami lub neutralnych politycznie. Ja nie reprezentuję PiS w mediach. Inne partie wprowadzają do debaty osoby spoza parlamentu. PiS mi nigdy czegoś takiego nie zaproponował. Ale czy ja się dystansuję? Ja się nie ze wszystkim zgadzam, a ponieważ jestem w swoich poglądach szczery, mogę sprawiać takie wrażenie. PiS jest zresztą partią wielu nurtów. Sam Jarosław Kaczyński jest nurtem samym w sobie, a zarazem liderem, który musi ten potężny ruch utrzymać w ryzach. Ja mam ten komfort, że nie muszę myśleć w kategoriach partyjnych.”...(źródło )

Poglądy Glińskiego spisane przez Krzysztofa Bosaka „Przez jakie cechy najłatwiej byłoby mi opisać polskie współczesne elity, czyli elity III RP? Po pierwsza są to elity, które się doskonale wpisują w kontekst globalnych przemian kulturowych, społecznych i ekonomicznych. Po drugie są to elity antydemokratyczne. Po trzecie są to elity bardzo silnie związane z konkretnymi interesami. Po czwarte są to elity o charakterze postkolonialnym. Po piąte są to elity, które zdradziły szereg bardzo istotnych wartości i celów polskiej transformacji, między innymi to co ja badałem czyli zdradziły taki cel, którym była budowa  społeczeństwa obywatelskiego. Takiego społeczeństwa, które się samo organizuje.  „....” Ten kontekst to przede wszystkim dynamiczny kryzys kultury współczesnej, relatywizm wartości, dominacja wartości infantylnych w świecie.  „......”Następnym takim problemem, który jest bardzo istotny i co było szczególnie widoczne w ostatnim kryzysie ekonomicznym, jest przejście antywartości czy wartości ewidentnie niemoralnych ze sfery wartości realizowanych (bo to zawsze było realizowane) do uznawanych. „......” W tej chwili w świecie ekonomii, w polityce, w mediach to co kiedyś wydawało się nieprzyzwoite jest jak najbardziej akceptowane. „......”Nieprzypadkowo nasze elity są w dużej mierze „spsiałe”, ponieważ elity światowe są także „spsiałe „......” W tym kontekście wyrosła elita III RP i ona się do tych zjawisk doskonale przystosowała. W tym także widziałbym – o czym wspominałem – charakter postkolonialny tych polskich elit, które dostosowują się doskonale do interesów tych elit, które „zarządzają” kryzysem kultury światowej czy kryzysem gospodarki światowej. W Polsce elita III RP doskonale żyje z realizacji interesów Unii Europejskiej i przekłada to na swoje własne interesy. Warto wspomnieć o bardzo silnym związku elit politycznych, z elitami, które nazwałbym elitą klasy urzędniczej.”.....”Gdy spojrzymy na elitę III RP to ona składa się z kilku grup, ale generalnie dominuje klasa czy grupa postkomunistów instytucjonalnych. Polska socjologia już na początku lat 90-tych w wielu różnych pracach to udowodniła. Uwłaszczenie nomenklatury czy kapitalizm polityczny to było normalne zjawisko, które w Polsce powstało. „......”Ale także mamy do czynienia z pewnym postkomunizmem mentalnym, z takim lewicowym nihilizmem czy elastycznością ideologiczną. Gdy spojrzymy na ideologie dominujących elit, to w zasadzie tam mamy wszystko: Leszek Miller staje się nagle zawziętym liberałem ekonomicznym wywodząc się z partii komunistycznej, opierając się zresztą na tego rodzaju klientelizmie. Do tego wszystkiego wchodzi to co jest elementem przemian kulturowych na świecie, czyli ten wielki liberalizm obyczajowy. „......”To wszystko ma charakter bardzo silnej i częściowo niejawnej koalicji, u podstaw której leżą wspólne interesy, jak mi się wydaje. Sieć interesów, która na górze i na dole społeczeństwa splata te struktury realnej elity III RP, przy czym dużą rolę w tym wszystkim odgrywa także klasa urzędnicza. Możliwość utrzymywania tego stanu jest związana także z kontaktami z Unią Europejską i z olbrzymimi środkami jakie stamtąd płyną. Bardzo silne jest wzmocnienie przez pieniądze europejskie i fundusze publiczne. Dług Polski nie jest przypadkowo tak duży, ponieważ on umacnia te struktury władzy.”......”Z takiego społeczeństwa, które nie jest aktywne, obywatelskie i kontrolujące władzę, powstają zdegenerowane czy spetryfikowane elity i w tym sensie w Polsce oczywiście w większej mierze działa żelazne prawo oligarchii Michelsa (czyli tworzenie się tych właśnie skorup, one mogą być sieciowe, niesieciowe, ale różnego typu elit które powiązane są interesami), niż teoria krążenia elit Vilfredo Pareto (która zakładała, że jednak te elity będą mogły się wymieniać), bo one kontrolują własną słabość na tyle silnie, że najprawdopodobniej nie podlegają tej wymianie. „...(więcej )

Video profesor Gliński ” skąd się biorą elity III RP '….(więcej )

Po raz pierwszy w historii regulacji światowych finansów zdecydowano się ograniczyć gigantyczne premie dla bankowców, które w powszechnej opinii są niezrozumiałe i niemoralne, zwłaszcza w czasach kryzysu. Celem tych przepisów, oprócz kwestii etycznych, jeśli można o nich mówić w świecie finansów, jest zniechęcenie bankierów do ryzykownych transakcji - podkreślił komisarz do spraw rynku wewnętrznego. Nowe przepisy mają obowiązywać od przyszłego roku i będą obejmować ponad 8 tysięcy europejskich banków. „...(źródło )

„Niemieccy zboczeńcy protestują przeciwko delegalizacji zoofilii „ ...”– Zoofile zostali złożeni na ołtarzu leniwego kompromisu – tymi słowami Michael Kiok, znany niemiecki aktywista na rzecz „wolnej miłości międzygatunkowej”, skomentował w „The Guardian” delegalizację zoofilii przez niemiecki parlament. Zdaniem 52-latka, który otwarcie deklaruje, że utrzymuje stosunki seksualne z owczarkiem alzackim o imieniu Cessie, zoofile „nie mają nic wspólnego z ludźmi, którzy wykorzystują zwierzęta”, ponieważ chcą „dla nich tego, co najlepsze”. Zdaniem bibliotekarza z Monachium, delegalizacja zoofilii, która w Niemczech jest legalna od 1969 roku, to ucieczka od prawdziwych problemów, „.....”Zdaniem Kioka, zmiana prawa oznacza delegalizację związków, w których żyje „około 100 tysięcy” niemieckich obywateli wraz ze swoimi zwierzętami. Jako „prześladowana mniejszość” muszą się oni ukrywać. Jak podał portal lewica.pl: „społeczna dezaprobata sprawia, że do grupy Zaangażowania Zoofilów na rzecz Tolerancji i Informacji (ZETA), którego prezesem jest Kiok, należy jedynie około stu z nich”. …..(źródło)

Finansowo-gospodarcze załamanie eurosocjalistycznej Grecji, Hiszpanii, a w końcu systemu UE jest jedynie kwestią czasu. Ale eurolewica nie chce odejść od tego chorego systemu i od ub. roku gorączkowo wynajduje zastępcze cele propagandowo-polityczne, w tym „walkę” z wszelaką, najczęściej urojoną „dyskryminacją” czy z „prawicowym ekstremizmem”.
Np. wg lutowych doniesień brytyjskiej „Daily Mail”, już niedługo specjalna agencja brukselskich władz ma otrzymać dostęp do wszelkich informacji osobistych o obywatelach państw UE, w tym danych o ich zdrowiu, przeszłości prawnej, a nawet do ich e-maili i odwiedzanych stron internetowych. Wg brytyjskiej gazety, Komisja Europejska już przygotowuje odpowiednią dyrektywę. Z kolei wg doniesień dziennika „The Daily Telegraph”, Parlament Unii Europejskiej już od lipca ub. roku planuje przeznaczyć na „monitorowanie” internetowych dyskusji i polemik – pod kątem ich eurokrytycyzmu – ok. 2 mln euro.”...(źródło )

Rybiński „Komisja Europejska opublikowała zimowe prognozy dla Unii Europejskiej na lata 2013-2014. Przewiduje recesję w strefie euro, -0,3 procent w 2013 roku i znaczną poprawę w 2014 roku. Powtarza się ta sama historia, jak już dalej nie można zaklinać rzecywistości, to pokazuje się realistyczną prognozę na najbliższy rok i znaczną poprawę w kolejnym. Warto zwrócić uwagę na kilka dziwnych prognoz. N.p. komisja przewiuje we Francji zero wzrostu w 2013 roku, podcza gdy tylko w pierwszym kartale PKB skurczy się o około 1 procent w ciągu kwartału, wskazują na to miary PMI. Czyli że potem będzie wzrost który te straty odrobi. Niby skąd? Ciekawy jest też spadek inflacji w strefie euro w2013 roku do 1,8 procent w 2013 i 1,5 procent w 2014, w takich warunkach niskiej inflacji trudno będzie sobie poradzić z długami, a te będą szybko rosnąć.
Inne ciekawostki można znaleźć w prognozach deficytu i długu publicznego. W Hiszpanii deficyt ponownie wzrośnie do ponad 7 procent w 2014 roku a dług publiczny przekroczy 100 procent PKB. W Grecji dług publiczny przekroczy 175 procent PKB, w Portugalii będzie około 125 procent, a we Włoszech 128 procent. We Francji, chorym człowieku Europy, dług skoczy z 90 procent w zeszłym roku do 95 procent w 2014,”...(źródło )

Ilustracja , co konserwować będą pomysły Rybińskiego ,szerzej „rządu technicznego Glińskiego” a z czym stara się walczć Orban .
Video Michalkiewicz „Państwo – Najgroźniejsza organizacja przestępcza „

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika dogard

01-03-2013 [13:34] - dogard | Link:

czy michalkiewiczami--maja swoje wydawnictwa i tam niech sie produkuja.Tu reklamy lotrzykow absolutnie nie potrzeba.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

01-03-2013 [13:50] - NASZ_HENRY | Link:

Korwin-Mikke napisał: "KNP ma stabilny elektorat! Musi ostro atakować PIS!"
Wprowadza takie POlszewickie zwyczaje aby oPOzycja atakowała opozycję ;-)

Obrazek użytkownika fritz

01-03-2013 [14:06] - fritz | Link:

Odlot w kierunku pozadanym przez antypolskie srodowiska: napietnowanie przelamanie przez JK impasu emocjonalnego dzieki prof. Glinskiemu.

Nonsensowna demagogia (o patologii z calej europy ruszajacej po stypendium) w poloczeniu z totalnie doktrynalnym zrozumieniem liberalizmu.

A pod kreska zostaje calkowity paraliz, trwanie w obecnym agonalnym stanie, co wlasnie celem likwidujacych Polske jest.

Obrazek użytkownika js

01-03-2013 [18:01] - js | Link:

między kolejnymi turniejami brydżowymi i pokerowymi muszka przymocowana do korpusu z uzębieniem nutrii znowu nadaje.

Obrazek użytkownika nemo1

01-03-2013 [19:03] - nemo1 | Link:

Dzisiejsze poglądy i działalnosc tych dwóch starych nieudaczników[JKM,Michalkiewicza],najlepiej opisują słowa:"pewien baca łod Zakopca wedle seksu poczuł bryndze i powiedzioł "jo juz nie dupca ino glyndze".Ech Panie Mojsiewicz,idze,idze.

Obrazek użytkownika nieprzekupny

01-03-2013 [19:39] - nieprzekupny | Link:

Tak Korwin-Mikke ma stabilny elektorat,ale na szczęście na poziomie jednego procenta.I proszę nie obrażać wszystkich ludzi biednych nazywając ich lumpenproletariatem.W Polsce ludzie biedni często pochodzą z rodzin o patriotycznych korzeniach i mają poglądy katolicko-narodowo-prawicowe,ale bez układów i koneksji ciężko jest o godziwą pracę.Zmniejszając zasiłki i świadczenia na pewno PIS nie zdobyłby władzy.Korwin-Mikke od lat głosi potrzebę zabrania biednym wszystkiego co się da i nie przyniosło mu to nigdy dużego poparcia.PIS bazuje na elektoracie ludzi biednych i wykluczonych,których niestety w Polsce jest teraz większość.I tylko broniąc ich interesu PIS może zdobyć władzę.Syci i bogaci mają swoją Platformę.I niech Korwin-Mikke nie łudzi się,że przejmie z PO wyborców,bo dla elektoratu PO jest on po prostu zwykłym wariatem.

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz

01-03-2013 [20:45] - Marek Mojsiewicz | Link:

Nie uważam ,że ludzi biedni są socjalistycznym lumpenproletariatem , bo Polaków II Komuna podatkami z ludzi pracujących zrobiła żebraków ,  ale lumpenproliatem   ludzie żyjący na cudzy koszt . Zacytuję opinię Orbana "Przez lata doświadczaliśmy tego, że od ludzi tylko zabierano, a ich samych też zachęcano do brania: do pobierania, do konsumowania na kredyt swojej przyszłości. Uczono ich tego, by nie pracować, lecz żyć z zasiłków, z których przez lata można było uzbierać więcej niż z pracy. Skończone szaleństwo. "

Gwiazdowski  proponuje dokładnie to samo  co Orban , czyli nie okradać pracujących rodzin podatkami . A niepracującemu socjalistycznemu   lumpenproletariatowi obciąć zasiłki . Wiem ,że tekst jest długi m ale proszę go dokładnie  przeczytać . Tam jest dokładnie wszystko wyjaśnione.      

Szaleństwem jest myślenie ,że Polska odbuduje się systemem socjalistycznym.To socjalizm  Tuska, Millera , generalnie II  Komuny zniszczył Polskę i doprowadził Polaków do nędzy  i biedy .  Kaczyński nie bez powodu powiedział ,że przywróci "ustawy Wilczka "     

Obrazek użytkownika Marek1taki

06-03-2013 [09:14] - Marek1taki | Link:

To styl Onet i TVN24