Kaczyński Platforma chroni mafię , dostarcza taniego polaka

Kaczyński „”Gdy Platforma przejęła władzę, korupcja na szczytach władzy ruszyła z kopyta, a w końcu musiała wybuchnąć, skoro z ludzi, którzy byli przekupni, na co wskazują nawet wyroki sądowe, robiono bohaterów. A gdzie jest korupcja? Tam, gdzie jest najwięcej pieniędzy. A gdzie jest najwięcej pieniędzy? Tam, gdzie są fundusze europejskie. Cała reszta jest prosta jak konstrukcja cepa. Nieuczciwi ludzi uznali, że im znów wolno i poczuli się pewni siebie Platforma Obywatelska wzięła na siebie rolę ochrony tego fatalnego i w ogromnej mierze skorumpowanego systemu. „”Chociaż lepiej już nie zastanawiać się, czy to sukces czy porażka, tylko nad tym, żeby te pieniądze zostały wydane, na miejsca pracy nowoczesną służbę zdrowia i taką zmianę gospodarki gdzie Polacy nie będą tanią siłą roboczą „.....”Chodzi m.in. o gigantyczne ceny za budowę dróg. Fakt to opisywał – w Polsce płacimy aż 16,5 mln euro za budowę kilometra autostrady. To drożej niż w alpejskiej Austrii. W Danii, która jeśli chodzi o ukształtowanie terenu jest bardziej do nas zbliżona, cena wynosi raptem 5 mln euro za kilometr. „.....”Gdy w 2011 r. Tusk ponownie wygrał wybory, z Europy przyszła wiadomość, że Unia się cieszy. Ale już nikt nie dodał drugiej części wiadomości, w której określono go mianem „miękkiego polityka”, z którym wszystko da się załatwić. „....Byłby pan gotowy współpracować Jarosławem Gowinem ? Jestem gotów współpracować z każdym. Oczywiście poza tymi, którzy podważają już najbardziej elementarne wartości. Z panem Gowinem w pewnych sprawach mam poglądy dosyć bliskie, w innych – na przykład w sprawach prawa karnego – radykalnie odmienne. Nie będę wspomagał Kodeksu karnego, który w istocie czyni z przestępcy partnera państwa. Często piszecie o tym, że brutalni przestępcy nie zostają nawet aresztowani, a sprawcy okrutnego zabójstwa , jak tragedia studenta z Radomia, dostają po trzy lata więzienia. I na sali sądowej jeszcze poszturchują czy wręcz biją rodzinę tego zamordowanego chłopca. To jest niesłychane. Oni powinni odpowiadać za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem i dostać wysokie wyroki, w zasadzie dożywocie. Gdybym ja był sędzią, do tych 25 lat, które muszą odsiedzieć przy dożywociu, dorzuciłbym im jeszcze po 10. A tutaj sędzia zapewnia o ich niewinności. „.....( źródło )

Wybory 2007 rok „76,2 proc. osadzonych w aresztach i zakładach karnych w całym kraju zagłosowało na PO, a 7,6 proc. na LiD; PiS z wynikiem 2,8 proc. znalazło się pod progiem wyborczym - podała rzeczniczka Centralnego Zarządu Służby Więziennej Luiza Sałapa. „..(więcej)

Wybory prezydenckie „W aresztach i zakładach karnych Bronisław Komorowski zdobył 91,9 proc. poparcia. Jego rywal z drugiej tury wyborów prezydenckich, Jarosław Kaczyński, uzyskał 8,1 proc. głosów - podał w poniedziałek Centralny Zarząd Służby Więziennej. „ „...(więcej )

Wybory 2011 „Wybory w więzieniach wygrała PO z wynikiem 35,6 proc. Drugi rezultat osiągnął Ruch Palikota - 32,2 proc. głosujących. Trzeci wynik miał PiS - 7,5 proc. - to zbiorcze wyniki niedzielnego głosowania w zakładach karnych i aresztach śledczych „......(więcej )

„W okresie wczesnego średniowiecza niewolnicy eksportowani z obszarów Europy Wschodniej stanowili ważny element gospodarki tego regionu. Istnieją teorie łączące używaną w wielu zachodnich językach nazwę Słowianina (np. ang. Slav, niem. Slawe, fr. Slave, duń. Slave) z określeniem niewolnika (odpowiednio: Slave, Sklave, Esklave Slave), co ma mieć związek z faktem, iż większość niewolników w ówczesnej Europie Zachodniej było słowiańskiego pochodzenia. „....(źródło )

Twarde fakty pokazują , że OSE ( Establishment Okrągłego Stołu ) jak nazwała elity II Komuny Fedyszak Radziejowska opierają swoje panowanie w Polsce między innymi na zorganizowanych grupach przestępczych skupionych wokół rabowanych Polakom pieniędzy ( budżet ) i dotacji unijnych . W sytuacji gdy cena kilometra drogi jest w Polsce trzy krotnie wyższa niż w Alpach Austriackich świadczy to że rządząca klasa polityczna składa się albo z kompletnych „debili „ albo z politycznych przestępców . Kaczyński ma więc rację .” Gdy Platforma przejęła władzę, korupcja na szczytach władzy ruszyła z kopyta”.....” Platforma Obywatelska wzięła na siebie rolę ochrony tego fatalnego i w ogromnej mierze skorumpowanego systemu. „

Kaczyński poruszył również drugi problem. Oparcie się elity politycznej II Komuny na mniejszościach. Tusk razem z cyrkiem Palikota dąży do narzucenia Polakom ideologi politycznej poprawności jako religii państwowej . Widzimy to w nienawiści z jaka obaj forsują euro socjalistyczny , homoseksualny model społeczny. Drugą mniejszością są bandyci .Istnieje ewidentna korelacja pomiędzy polityką , kodeksem karnym Tuska , Komorowskiego i Palikota która o czym mówi Kaczyński i „... w istocie czyni z przestępcy partnera państwa.
W Polsce według danych podanych przez głównego ekonomistę SKOK u Janusz Szewczaka „Idzie Bieda!” „Blisko 10 mln Polaków jest zagrożonych bieda i wykluczeniem, 70 proc. młodych Polaków nie ma etatu, 2,5 mln rodaków żyje na poziomie minimum socjalnego ok. 997 zł, a bezrobocie wśród młodych wynosi już 30 proc. „..(więcej )
Prymitywne elity II Komuny zaadaptowały w tej sytuacji jeszcze inną typowe dla państw represyjnych narzędzie gospodarcze . Eksport taniej siły roboczej na masowa skalę, co zapewnia gospodarce reżimu wyniszczającej podatkami ludność utrzymanie rodzin polskich , dzięki przesyłom pieniędzy. Bez „wyeksportowania” ponad dwóch milinów Polaków do fabryk zachodu przez reżim Tuska nędza objęłaby prawie cały naród ., a nie „tylko „ 10 milionów Polaków
Słowa tani przymusowy robotnik , niewolnik w czasach średniowiecza językach państw zachodnich pochodzi od słowa Słowianin . Dzięki polityce Tuska słowo Polak w XXI wieku staje się synonimem taniego przymusowego ekonomicznie , taniego , masowego robotnika fabrycznego.

Kaczyński „W żadnym normalnym kraju tacy ludzie jakdzisiejsza elita PO nie mogliby przetrwać na szczycie państwa dłużej niż trzy dni.Tylko oligarchiczny charakter naszego systemu politycznego pozwala jej nadal istnieć....”Ujawnione taśmy PSL-u pokazują system tych rządów.To już nie kapitalizm polityczny, tylko korupcjamówi prezes PiS Jarosław Kaczyński w rozmowie z Joanną Lichocką i Tomaszem Sakiewiczem, redaktorem naczelnym „Gazety Polskiej”.”.....”To pokazuje degenerację systemu.. wynikają zwściekłej nienawiści postkomunistycznego establishmentu,że nas się nie udało anihilować. Wiedzą, żecały system się trzęsie,że są tacy, którzy mogą go zmienić.”....”Warto jednak pamiętać, że kilka tygodni temu JanuszPalikot pisał wiernopoddańczy list do ambasadora Rosji w Polsce z donosem na opozycję. „...”Trzeba też wspomnieć o chyba nieprzypadkowych słowach Bronisława Komorowskiego przed kamerami : „Jak dużo zawdzięczam Januszowi”.Każdy, kto orientuje się w polityce, musi też dostrzegać tu w tle Rosję. „....”W polskim typie kultury, jeśli chcemy się szybko rozwijać, musimy okiełznać korupcję, a to oznacza konieczność przeprowadzenia daleko idących zmian w establishmencie i to od szczebla powiatowego po najwyższy „.....(więcej )

video nagrana z ukrycia rozmowa lidera Platformy „ Koniec senatora Ludwiczuka „

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter

Gmyz w tekście „Podatek korupcyjny zagraża bezpieczeństwu państwa„ „Niestety, w połowie rządów Tuska pojawiło się przyzwolenie na korupcję. „.....”  Centralne Biuro Antykorupcyjne zostało powołane przede wszystkim do zwalczania korupcji na najwyższym szczeblu. Dziś niestety walka z łapownictwem dotyczy głównie urzędników średniego szczebla. Korupcja na szczytach władzy nie zniknęła, a płacimy za nią wszyscy „....”.Zyski z korupcji zasilają budżety wąskiej grupy ludzi – polityków, byłych i obecnych oficerów służb specjalnych i bandytów. „...”Dziś korupcja to gra ludzi o często nienagannych manierach. Łapówkę wpisują po prostu w wartość zawieranego z państwem kontraktu „...(więcej )

oskarżenia kolejnego samobójcy II komuny Leppera po d adresem Tuska i Schetyny „ „... Wam nie trzeba pieniędzy (...) No po co wam? Te billboardy to wam z nieba spadają. Aniołki płacą za to, tak? (...) A czy jest prawdą, że również, no, niestety posłowie Sojuszu Lewicy... Też zapytam prokuratora. Pan minister Cimoszewicz w hotelu Victoria 4 marca 2001 r.(...) 120 tys. dolarów. Następnie pan minister Szmajdziński. Carringtona pan zna. 50 tys. Ja pytam: Czy tak było? Do sądu, do prokuratury te dokumenty trafią. Co zrobi prokuratura, zobaczymy. A może byście panowie tak pojechali razem, pan Szmajdziński, pan Tusk i pan Cimoszewicz, na mecz do Wrocławia, Śląsk-Wrocław. Pojedźcie tam na ten mecz. Tam w hotelu Wrocław między godz. 9 a 9.30, 20 kwietnia 2001 r., jeden z was (nie wiecie, który, to porozmawiajcie ze sobą) podobno – ja nie twierdzę, że tak było – podobno otrzymał kwotę 350 tys. dolarów od niejakiego pana S. Jeszcze pan Schetyna też widział to. Panie Tusk, sprawa spotkania pana z nieżyjącym ˝Pershingiem˝. Nie wiem, czy miała miejsce; może pan... Zaprzeczycie na pewno temu. 10 lipca 1998 r. podobno pożyczył panu 300 tys. zł. ...”Źródło: Wystąpienie A. Leppera w Sejmie, 21 listopada 2001 „....(więcej )

Instytut Sobieskiego „ Wąskie grupy interesów przejmują kontrolę nad instytucjami państwowymi”...” sposób sprzyja to nepotyzmowi”....”skutkuje ogólnie słabą wydolnością państwa „....”ułatwia narzucanie swoich interesów przez lobby zagraniczne „....(więcej )

Krasnodębski „Politycy w Polsce rządzą się jak mafia na Sycylii.Liczy się dobro rodziny, a nie reguły moralne „ ...”Nie ma partii, w których są same anioły, ale są partie bardziej skorumpowane i owładnięte chorobą nepotyzmu. W Polsce nieformalne sieci, nepotyzm i kolesiostwo są nadzwyczaj rozwinięte” …..(więcej )

video nagrana z ukrycia rozmowa lidera Platformy „ Koniec senatora Ludwiczuka „

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika regina34

15-02-2013 [16:57] - regina34 | Link:

Ogólnie OK ale błędne są tezy że:
1. Korupcja to największy problem Polski od poziomu powiatów; nie bo od poziomu gmin! a nie powiatów;
2. Kaczynski jest też częścią establishmentu w sensie politycznym i on sam zachowuje się jak oligarcha, którego "oczyma" i "rękoma" jest egocentryczny dwór - przez co pis nie reprezentuje społeczeństwa i nie ma szans na rozwój polityczny,
3. Radziejowska pomyliła bandytów z biznesmenami; dziś korporacje zagraniczne rządzą w Polsce bo one reprezentują największe pieniądze,a nasze "służby" to tylko ich podwykonawcy; Gazprom reprezentowany jest w Polsce przez służby Rosji a Shell przez służby Niemiec; więc okradanie Polaków robią globalne koncerny a nie lokalne płotki... Nasz rząd tak na prawdę podlega "wpływom" zagranicznym i to nie tylko sąsiadów a nie li tylko bandytów, bowiem bandyci są tylko narzędziami... choć nie wyklucza to korupcji na ich osobiste dobro, to jednak wydaje się że znacznie bardziej okradają Polaków globalne koncerny...

sugeruję temat: wydaje się że najlepiej pisać o dużych i małych pieniądzach, bo z nich żyją ci nasi politycy i przez nie giną, np: Zamówienia z wolnej ręki urzędów państwowych w okresie rządów Tuska, itd.

Obrazek użytkownika regina34

15-02-2013 [17:06] - regina34 | Link:

Ogólnie OK ale błędne są tezy że:
1. Korupcja to największy problem Polski od poziomu powiatów; nie bo od poziomu gmin! a nie powiatów;
2. Kaczynski jest też częścią establishmentu w sensie politycznym i on sam zachowuje się jak oligarcha, którego "oczyma" i "rękoma" jest egocentryczny dwór - przez co pis nie reprezentuje społeczeństwa i nie ma szans na rozwój polityczny,
3. Radziejowska pomyliła bandytów z biznesmenami; dziś korporacje zagraniczne rządzą w Polsce bo one reprezentują największe pieniądze,a nasze "służby" to tylko ich podwykonawcy; Gazprom reprezentowany jest w Polsce przez służby Rosji a Shell przez służby Niemiec; więc okradanie Polaków robią globalne koncerny a nie lokalne płotki... Nasz rząd tak na prawdę podlega "wpływom" zagranicznym i to nie tylko sąsiadów a nie li tylko bandytów, bowiem bandyci są tylko narzędziami... choć nie wyklucza to korupcji na ich osobiste dobro, to jednak wydaje się że znacznie bardziej okradają Polaków globalne koncerny...

sugeruję temat: wydaje się że najlepiej pisać o dużych i małych pieniądzach, bo z nich żyją ci nasi politycy i przez nie giną, np: Zamówienia z wolnej ręki urzędów państwowych w okresie rządów Tuska, itd.

Obrazek użytkownika geozak

16-02-2013 [02:11] - geozak | Link:

Problemem jest ,że nie słysze od JK jaka będzie zmiana systemu politycznego aby wyeliminowac nepotyzm i oligarchię.Mysleniem życzeniowym jest twierdzenie ,że jak dojdzie do władzy JK i PiS to bedzie uczciwie.To jest niemożliwe i nie muszę udowadniać.III RP oparła konstytucję na modelu niemieckim i francuskim który najbardziej pasował do przyklepania rzadów powstającej oligarchii po 1989 z udziałem postkomuny i części Solidarności.Taki system w Niemczech i Francji zdaje egzamin gdyż elity państwowe czyli byznes,służby ,sądy działaja w interesie państwa.W Polsce taki system umożliwia sterowanie z tylnego siedzenia przez czynniki wewnetrzne i zwnetrzne,
Z tym problemem swiatli ludzie w Ameryce Północnej poradzili sobie już w końcu XVIII wieku.Wiedzieli ,że najwiekszy problem nowego państwa beda rzady oligarchii,nepotyzm i najważniejsze korupcja.Dlatego w przełomowym dla ludzkości dokumencie zaczynającym sie od wymownych słów We are The People ,jeden z najważniejszych punktow gwarantoje ,że wszyscy ludzie są rowni i maja prawo bezpośredniego wyboru wszystkich gałęzi rzadu ,czyli-wladzy ustawodawczej wykonawczeji sadowniczej.Jak to w praktyce obecnie wygląda niżej.