Nagroda Specjalna Kongresu Mediów Niezależnych

ZA OBRONĘ PRAWDY W MEDIACH

Kongres Mediów Niezależnych ustanawia swoją doroczną nagrodę specjalną za obronę prawdy w mediach. Nagroda może być przyznana osobie lub grupie osób. Kandydatury do nagrody zgłaszać mogą wszyscy członkowie Kongresu i inne osoby zainteresowane tą inicjatywą. Prezydium KMN spośród zgłoszonych kandydatur wyłoni listę nominowanych do nagrody. O zwycięstwie zdecyduje głosowanie wszystkich członków Kongresu na kandydatów z listy nominowanych.
Nagroda będzie wręczana co roku w maju w rocznicę powstania Kongresu Mediów Niezależnych.
Zachęcam wszystkich, którym leży na sercu niezależność mediów i wolność słowa w Polsce do zgłaszania, wraz z krótkim uzasadnieniem, kandydatur godnych uhonorowania nagrodą KMN. Zgłoszenia proszę nadsyłać w nieprzekraczalnym terminie do końca marca 2013 r. na adres: nagroda.kmn@gmail.com
Warszawa, 18 lutego 2013r.
Krzysztof Czabański
Przewodniczący Kongresu Mediów Niezależnych

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

18-02-2013 [20:55] - xena2012 | Link:

tez mogą zgłaszać kandydatury?