Biedroń o przepraszaniu przez Kaczyńskiego gejów i lesbijek

„Duńczycy rozpoczęli dyskusję na temat zmian w prawie, które doprowadziłyby do tego, że kazirodztwo przestałoby być przestępstwem obyczajowym. Za zmianami w prawie opowiada się Lista Jedności - koalicja ugrupowań lewicowych i zielonych „....To staroświeckie i groteskowe podejście do spraw seksu i rodziny - przekonuje Pernille Skipper, posłanka i rzeczniczka Listy Jedności „...(więcej )

Amerykański naukowiec prof. Mark Regnerus, który niedawno wykazał w swoich badaniach, że dzieci z tradycyjnych rodzin są znacznie szczęśliwsze i zdrowsze niż te wychowane przez pary jednopłciowe, stał się obiektem ataków ze strony środowisk homoseksualnych. „.....”
Raport Marka Regnerusa oparty był na analizie odpowiedzi, jakich udzieliły dorosłe dzieci wychowane przez ich biologicznych rodziców lub przez rodzica homoseksualnego wraz z jego lub jej partnerem. Wnioski są jednoznaczne w swej wymowie i, jak zauważa uczony, trudno je bagatelizować.

12 proc. dzieci wychowanych przez matkę lesbijkę i 24 proc. tych, którymi opiekował się ojciec gej przyznawało, że myślało ostatnio o popełnieniu samobójstwa. Dla porównania w przypadku kompletnych rodzin i samotnego rodzica biologicznego odsetek dzieci rozważających odebranie sobie życia wyniósł 5 proc.
28 proc. dzieci wychowanych przez matkę lesbijkę podawało, że nie ma obecnie pracy.Do braku zatrudnienia przyznawało się 20 proc. dzieci wychowanych przez ojca geja, a tylko 8 proc. z kompletnych rodzin biologicznych i 13 proc. wychowanych przez jednego rodzica.

23 proc. dzieci wychowanych przez matkę lesbijkę mówiło, że było „dotykane seksualnie” przez ich rodzica lub jej partnerkę. Odsetek ten w przypadku pełnej rodziny biologicznej wyniósł 2 proc., w przypadku ojca geja – 6 proc. natomiast pojedynczego rodzica – 10 proc.
Kolejna zatrważająca statystyka dotyczy sytuacji, kiedy osoby w pewnym momencie zostały zmuszone do seksu wbrew ich woli. Dotyczy to 31 proc. tych wychowanych przez matkę lesbijkę, 25 proc. przez ojca geja i 8 proc. z pełnych rodzin biologicznych.

40 proc. wychowanych przez matkę lesbijkę i 25 proc. wychowanych przez ojca geja miało romans w czasie małżeństwa lub wspólnego mieszkania z partnerem.Do tego typu sytuacji przyznało się 13 proc. tych wychowanych w rodzinach tradycyjnych.
19 proc. wychowanych przez matkę lub ojca homoseksualistów przechodzi lub ostatnio przechodziło psychoterapię.Tymczasem o potrzebie konsultacji z psychoterapeutą mówiło 8 proc. wychowanych w rodzinie biologicznej.

20 proc. wychowywanych przez matkę lesbijkę i 25 proc. przez ojca geja podawało, że nabawiło się infekcji przenoszonych drogą płciową. Odsetek takich przypadków w odniesieniu do dzieci z rodzin tradycyjnych wyniósł 8 proc.
61 proc. wychowanych przez matkę lesbijkę i 71 proc. wychowanych przez ojca geja określało siebie jako „całkowicie heteroseksualnych”. Do takiej tożsamości przyznawało się natomiast 90 proc. tych wychowanych w pełnej biologicznej rodzinie. 
Niestety lobby homoseksualne pozostaje głuche na tego rodzaju głosy. Forsuje swoje rozwiązania, za wszelką cenę próbując poszerzyć grupę krajów, w których adopcja dzieci przez homoseksualistów będzie możliwa. Wiele wskazuje na to, że od przyszłego roku do ich grona dołączy Francja. Pod wpływem działań lobbingowych znajduje się także Polska.Mimo, że zdecydowana większość Polaków wciąż sprzeciwia się legalizacji związków homoseksualnych, próby zmiany świadomości społecznej zakrojone są na szeroką skalę. Służą temu także batalie polityczne prowadzone głównie przez partie lewicowe. Złożony w Sejmie przez SLD projekt ustawy o związkach partnerskich oparty został na wzorze francuskim, który umożliwia homoseksualistom adopcję dzieci.”.”...(więcej )

Biedroń „Nie chciałbym, by Jarosław Kaczyński kiedyś musiał przepraszać, tak jak niedawno uczynił to konserwatywny premier Wielkiej Brytanii David Cameron. Przeprosił on za to, że przez wiele lat konserwatyści przykładali rękę do dyskryminacji gejów i lesbijek. „....”Dziś wiele osób nie chce zawierać małżeństw dlatego, że to archaiczna instytucja. Potrzebne jest więc rozwiązanie, które będzie dawać ludziom więcej wolności i swobody „....”słowa prezydenta Komorowskiego, który jeszcze jako marszałek Sejmu stwierdził, iż każde bariery prawne, które utrudniają ludziom okazywanie sobie wsparcia, opiekowanie się sobą czy dziedziczenie, należy likwidować, bo w tych sprawach musi być równość. „....”Propozycje przedstawione wspólnie przez Ruch Palikota i SLD zakładają wprowadzenie związków partnerskich. Instytucja ta da – zarówno osobom tej samej płci, jak i różnych płci żyjącym w związkach określanych jako na kocią łapę – możliwość uregulowania swej sytuacji. Pamiętajmy też, że w Polsce coraz więcej dzieci rodzi się w takich właśnie związkach. Ich sytuacja prawna jest nieuregulowana. Zastanówmy się więc, jak – przede wszystkim dla dobra dziecka – uregulować tę kwestię. „....”Fundamentalną zasadą tworzenia prawa powinno być prawo do szczęścia, co zostało opisane już w 1776 r. w Deklaracji Niepodległości Stanów Zjednoczonych. „....(źródło)

Biedroń jest fanatykiem religii politycznej ( profersor D' Alamo ) , fanatykiem politycznej poprawności . Jak twierdzi profesor Ferguson polityczna poprawność jest „religią państwową Europy. Tusk Mille, Palikot , Komorowski dążą do ustanowienia socjalistycznej ideologi , jaka jest politycznej poprawność „ religia państwową „ w Polsce . Biedroń robi w tej chwili za szamana tejże religii. Hipokryzja i cynizm Biedronia powinien jednak zaniepokoić.

Biedroń z troską typową dla socjalistycznych fanatyków pochyla się na dobrem...polskich dzieci . To dal nich tak walczy o zniszczenie naturalnego , bezpiecznego i przyjaznego środowiska dla rozwoju dzieci jaką jest rodzina , małżeństwo, które określił jak archaiczne . Z drugiej strony dostrzegł ,że dzieci żyjące w konkubinatach , pozbawione ochrony , jaką im daje „ archaiczne „ małżeństwo nie jest najlepsza.

Aby uzmysłowić państwu zdemoralizowanie janczarów politycznej poprawności takich jak Biedroń i Senyszyn załączyłem viedo z Berkowicz Senyszyn w którym ta ostania rechocze na przewrotny pomysł Berkowicza, aby zalegalizować poligamię . Co spełniłoby postulat Biedronia „rozwiązanie, które będzie dawać ludziom więcej wolności i swobody” . Dlaczego Socjalistycznym szamanom religii politycznej poprawności nie chodzi o nic innego jak o ustanowieni kultu przemocy silniejszego nad słabszym, czyli nad polskim dziećmi . Polecam tekst Braque .

Drugim celem Biedronia jest niewolnicza eksploatacja podatkowa polskich matek, ojców i polskich dzieci na rzecz homoseksualistów .

Bo o to chodzi w uprzywilejowanym dziedziczeniu , zwolnieniom podatkowym i innym korzyściom materialnym , jakie kosztem polskich rodzin uzyskają .

„Oto co piszą Elbanowscy w swoim artykule w Rzeczpospolitej „ Dnia dziecka nie będzie „ „Co trzecie dziecko w Polsce objęte jest rządowym programem „Wychowanie do życia w biedzie", co oznacza, że jego rodziców nie stać na zapewnienie mu godziwych warunków do życia. Nasz kraj przebija w tej statystyce wszystkie państwa Unii, a kolejne rządy dbają o to, żeby ten stan utrzymać „.....(więcej )

Ile dodatkowych tysięcy polskich dzieci będzie musiało głodować, aby zapewnić uprzywilejowanie podatkowe dla homoseksualistów w tym kontekście tym bardziej razi chamstwo i bezczelność Biedronia, który sugeruje ,że Kaczyński będzie przepraszał za wyimaginowane przez tego fanatyka politycznej poprawności przykładanie ręki do dyskryminacji gejów i lesbijek

video „Berkowicz masakruje Senyszyn „

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stroniefacebooka Marek Mojsiewicz

Warzecha „ Totalitarny homoseksualizm Biedronia „ ”Grożąc mi przepisami kodeksu karnego, Robert Biedroń będzie chciał mnie zmusić do uznania jego upodobań seksualnych za normalne.A przynajmniej będzie chciał mi zabronić otwartego wyrażania mojej opinii na ich temat. A to już z żadną „mową nienawiści" czy ochroną mniejszości nie będzie mieć nic wspólnego. To po prostu przejaw homoseksualnego totalitaryzmu.„...”Jeżeli więc uznać, że pod „mowę nienawiści" podpada stwierdzenie, że homoseksualizm nie jest normą, to jasne staje się, że mamy do czynienia z próbą stłumienia poprzez procesy sądowe i paragrafy kodeksu karnego nie tylko wolności wypowiedzi, ale również wolności osądów. „....”Jaki zaś jest sens słowa „zboczeniec"? To chyba jasne: ktoś zboczony to ktoś, czyje zachowanie nie mieści się w normie, nie jest normalne, jest dewiacyjne.”...(więcej )

Braque „Panuje taki terror intelektualny, że dziś nikt już nie ma odwagi przywołać prostej prawdy, iż dla dziecka nie jest przyjemnie dorastać z dwoma tatusiami lub mamusiami. „....”Dwaj dorośli są w pozycji siły wobec dziecka, które chcą adoptować. Mówić, że pary homoseksualne mają prawo do adopcji dzieci, oznacza, iż społeczeństwo ma obowiązek dostarczyć im dziecko „....(więcej )

„Profesor Roberto de Mattei „Ideologia gender jest jak komunizm „....” Wszystko zaczęło się w czasie rewolucji '68 i potem, po upadku muru berlińskiego, gdy idee komunistyczne się rozprzestrzeniły w Europie. Porównuję tę ideologię do marksizmu nie przypadkiem. Jesteśmy dziś bowiem świadkami tego, jak zachodnie grupy ideologiczne próbują zaprowadzić nam w Europie porządek postkomunistyczny z jego materializmem dialektycznym. To próba wprowadzenia utopii społeczeństwa  bez klas, ale także społeczeństwa bez płci. Bez mężczyzn i kobiet. „.....”Dziś w Europie mamy do czynienia z pewnym projektem ideologicznym, którego celem jest zniszczenie tradycyjnej rodziny „....”W takim wypadku można by więc spytać: a dlaczego nie zalegalizować kazirodztwa? Dlaczego nie poligamii? „.....(więcej )

Gowin „Ustawa o związkach partnerskich tylnymi drzwiami wprowadzałaby małżeństwa homoseksualne.”...”- Oboje doskonale wiemy, że to jest istota sprawy. W całym tym projekcie nie chodzi naprawdę o dobro konkretnych ludzi,tylko o przeprowadzenie rewolucji obyczajowej, odejście od tradycyjnej moralności. „......”Za pani pytaniem kryje się dyktat politycznej poprawności. Nie obchodzi mnie orientacja seksualna innych ludzi, ale nie godzę się na to, by środowiska homoseksualne dokonywały pieriekowki dusz. Żadna polityczna poprawność nie zmusi mnie do tego, żebym mówił, że trawa jest biała, a nie zielona. Ani do tego, bym kwestionował tezę, że małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny.”...” Będę głosował przeciw „...(więcej )

„„Prezes Goldman Sachs Group, Lloyd Blankfein, jedna z najważniejszych postaci na Wall Street, jako pierwsza osobistość biznesu zdecydował się przyłączyć do międzynarodowej kampanii medialnej na rzecz małżeństw tej samej płci. Największa w USA organizacja broniąca prawa gejów, Human Rights Campaign, opublikowała film wideo, w którym Blankfein (od 2006 prezes Goldman Sachs) zachęca Amerykanów do popierania małżeństw tej samej płci. „...(więcej )

Kukiz „Zawsze popierałem ochronę życia dzieci poczętych. Inaczej musiałbym się ująć za mordercą. ” „.....ten wszechogarniający blichtr, bolszewicką mentalność i POPRAWNOŚĆ polityczną szlag trafi. „....”Identyczny klimat panował pod koniec poprzedniej Komuny „....”Nie podobają mi się tylko parady równości jako reklama homoseksualizmu i pomysł adopcji dzieci przez gejów. „.....”.”Natomiast masowe, publiczne manifestowanie homoseksualizmu — to już co innego. Moim zdaniem, jest to uprawianie propagandy, która może wpłynąć na dzieci w wieku dojrzewania, a przy okazji pierwszych kontaktów — unieszczęśliwić je, ..”...(więcej )

Michalkiewicz „”W ten oto sposób marzenie wybitnego niemieckiego przywódcy socjalistycznego Adolfa Hitlera, by z narodu polskiego uczynić nawóz historii, za sprawą sowieckich kolaborantów i kontynuującej ich dzieło razwiedki, został nie tylko w stu procentach zrealizowany, ale nawet - wyraźnie przekroczony. Wprawdzie Adolfowi Hitlerowi mogły przychodzić do głowy rozmaite pomysły - ale jestem całkowicie pewien, że nawet jemu nigdy nie przyszedł do głowy pomysł, by politycznym przedstawicielem narodu polskiego uczynić osobę legitymującą się dokumentami wystawionymi na nazwisko „Anna Grodzka, albo osobnika, którego podstawowym, a chyba nawet jedynym tytułem do sławy, jest seksualne zboczenie w postaci sodomii. A z takich właśnie i tym podobnych osobników składa się Ruch Palikota, na czele którego postawiony został osobnik zachowujący się jak l’agent provocateur i prawdopodobnie spełniający taką właśnie misję „...(więcej )

„Palikot „- O legalizacji sutenerstwa mówił rzecznik Ruchu Palikota Andrzej Rozenek. Ale ja się z nim zgadzam.” ...(więcej )

Bader „”Du­żo mniej wol­no też obec­nie po­wie­dzieć lub na­pi­sać uczniom w szko­łach pu­blicz­nych. W Wi­scon­sin 15-let­ni chło­pak, któ­ry na­pi­sał w szkol­nej ga­zet­ce ar­ty­kuł wy­ra­ża­ją­cy je­go sprze­ciw wo­bec pra­wa do ad­op­cji dzie­ci przez pa­ry ho­mo­sek­su­al­ne– któ­ry opu­bli­ko­wa­no obok tek­stu po­pie­ra­ją­ce­go ad­op­cje przez ge­jów – zo­stał przez dy­rek­to­ra szko­ły na­zwa­ny igno­ran­tem i pod­że­ga­ją­cym do prze­mo­cy chu­li­ga­nem. Gro­żo­no mu na­wet za­wie­sze­niem w pra­wach ucznia. Szko­ła prze­pro­si­ła zaś wszyst­kich za opu­bli­ko­wa­nie ta­kie­go tek­stu. „....”Czy ta po­li­tycz­na po­praw­ność nie po­zba­wi za kil­ka lat dzien­ni­ka­rza zwy­kłej ga­ze­ty pra­wa do na­pi­sa­nia ar­ty­ku­łu kry­tycz­ne­go wo­bec mał­żeństw ge­jow­skich?
Naj­pew­niej tak. W No­wym Jor­ku, któ­ry jest kuź­nią po­par­cia dla mał­żeństw ge­jow­skich, pro­ku­ra­tor za­żą­dał wpro­wa­dze­nia za­ka­zu wy­wie­sze­nia kry­tycz­ne­go wo­bec ho­mo­sek­su­ali­stów bil­l­bo­ar­du „....(więcej )

Profesor Gobbi „„Umysły dzieci wychowywanych bez jednego z rodziców pracują inaczej — ustalili uczeni” ….Rola ojca jest niezastąpiona. Dziewczęta dorastające bez niego szybciej dojrzewają płciowo. Wcześniej też zaczynają być aktywne seksualnie i częściej zachodzą jako nastolatki w ciążę. Jak z kolei wynika z innych badań, chłopcy wychowywani przez samotną matkę mają niższe poczucie własnej wartości, a także problemy z wchodzeniem w intymne relacje „....(więcej )

„Rumuńskie Ministerstwo Sprawiedliwości rozważa między innymi depenalizację dobrowolnych stosunków kazirodczych między osobami dorosłymi  Francji, Hiszpanii i Portugalii stosunki takie nie są od dawna karalne. „...(więcej )

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stroniefacebooka Marek Mojsiewicz

video „Berkowicz masakruje Senyszyn „

TAKIE RÓŻNE

„Chiński gigant naftowy CNPC prowadzi negocjacje w sprawie zakupu 60 proc. udziałów w jednym z największych pól naftowych Iraku, Zachodnia Kurna 1. Firma nie potwierdza oficjalnie transakcji wycenianej na 50 mld dolarów, podał ogólnokrajowy dziennik Zhonguo Ribao „....”Eksperci chińscy uważają, że inwestowanie w Iraku jest nadal niebezpieczne ze względu na nieustabilizowaną sytuację polityczną.- Wiele dobrych i bezpiecznych zasobów ropy naftowej na świecie jest opanowanych przez globalne koncerny, a więc chińskie firmy nie mają dużego wyboru i muszą inwestować w projekty ryzykowne - stwierdził Lin Boqiang, dyrektor Chińskiego Centrum Badań Ekonomicznych Energii na Uniwersytecie Xiamen.'...(źródło )

„PSA Peugeot Citroen pokazał projekt nowego napędu hybrydowego, benzynowo-powietrznego, który może pojawić się w jego samochodach od 2016 r.Silnik spalinowy pozwalający jeździć po mieście w 80 procentach wykorzystując  energię sprężonego powietrza zapewni spalanie 2,9 l paliwa na 100 km i emisję  zaledwie 69 g CO2 na kilometr.- Ta przełomowa technologia jest kluczowym etapem prowadzącym do samochodu zużywającego 2 litry paliwa na 100 km w 2020 r. - oświadczył prezes Philippe Varin na konferencji prasowej w Velizy-Villacoublay pod Paryżem poświęconej kilku nowościom technologicznym.”...(źródło )

„Niemiecka prasa broni premiera Wielkiej Brytanii Davida Camerona przed krytyką ze strony polityków, podkreślając, że stawiane przez niego pytania o przyszłość UE są jak najbardziej uzasadnione; komentatorzy ostrzegają, że bez Londynu Europa będzie słabsza. „...(źródło )

„Cena filiżanki herbaty wzrośnie, bo najwięksi na świecie producenci postanowili zewrzeć siły, aby mieć większe zyskiPo 2 dniach obrad w Kolombo przedstawiciele Sri Lanki, Indii, Kenii, Indonezji, Malawi i Rwandy, krajów reprezentujących ponad 50 proc. światowej produkcji postanowili powołać Międzynarodowe Forum Producentów Herbaty (ITPF).”...(źródło)

„Co łączy Stefana Niesiołowskiego, zdeklarowanego konserwatystę i praktykującego katolika, z Jerzym Urbanem, milionerem, antyklerykałem i byłym rzecznikiem prasowym Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego? Na pewno więcej, niż przeciętnemu obywatelowi się wydaje, skoro Urban posyła po b. wicemarszałka Sejmu swoją luksusową limuzynę.
Wtorkowy wieczór, ul. Wiejska w Warszawie. Właśnie zakończyły się obrady Sejmu. Do zaparkowanego naprzeciw parlamentarnego biura przepustek luksusowego jaguara podchodzi Stefan Niesiołowski. – Pan czeka na mnie? – pyta mężczyznę siedzącego za kierownicą. Szofer wyskakuje z samochodu i otwiera drzwi. – Nie, nie, siądę z przodu – decyduje b. wicemarszałek Sejmu. Koła pojazdu buksują w śniegu, w końcu samochód odjeżdża sprzed Sejmu.
Reporterów „Codziennej” zastanowiło, do kogo należała luksusowa limuzyna, do której wsiadł Stefan Niesiołowski. Po wpisaniu w wyszukiwarkę numerów rejestracyjnych okazało się, że to auto Jerzego Urbana. W internecie można bowiem znaleźć zdjęcia, na których ten sam samochód utrwalił na fotografiach Adam Hofman, rzecznik klubu PiS u. W serwisie społecznościowym Twitter Hofman zamieścił zdjęcie z kolizji w centrum Warszawy, na którym widać redaktora naczelnego „Nie” przy charakterystycznej, drogiej limuzynie.”...(źródło )

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stroniefacebooka Marek Mojsiewicz

video „Berkowicz masakruje Senyszyn „

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika dogard

24-01-2013 [16:16] - dogard | Link:

to lepsze pytanie; akuratne i prawdziwe--odpowiedz znaja kuraciusze z rakowieckiej...