Stefan Michnik miał gości

"Aktywiści szwedzkiej organizacji Nordisk Ungdom (Nordycka Młodzież) manifestowali przed domem stalinowskiego mordercy sądowego Stefana Michnika.

Brat redaktora naczelnego „Gazety Wyborczej” mieszka obecnie w mieście Uppsala, ciesząc się życiem, jakie nie dane było jego ofiarom. Szwedzi odmówili ekstradycji do Polski stalinowskiego sędziego argumentując, iż podejrzany jest obywatelem Szwecji, a jego czyny w świetle miejscowego prawa uległy przedawnieniu. Nacjonaliści przed domem mordercy Polaków rozwiesili transparent z napisem „Morderca”. (WT)"- podaje nacjonalista.pl

http://www.obiektywnie.com.pl/artykuly/stefan-michnik-mial-gosci.html

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Janko Walski

17-12-2012 [21:31] - Janko Walski | Link:

których się dopuścił ten rzeźnik, ta bolszewicka szmata. Mam nadzieję, że dołączą wszyscy wrażliwi na  rażącą niesprawiedliwość młodzi ludzie.

Obrazek użytkownika Majk

17-12-2012 [21:46] - Majk | Link: