Korwin-Mikke: Żydostwo w polskich gettach będzie miało się znakomicie

Żydzi otrzymali od Janusza Korwin- Mikkego wyjątkowe zaproszenie. Lider KNP chce aby wrócili do Polski i zamieszkali w gettach. "Żydostwo w gettach będzie się miało znakomicie" - pisze w "Najnowszym Czasie".

Według niego taki pomysł ma wiele korzyści. Przede wszystkim Polska zyska na tym ekonomicznie. Po drugie, odrodzi się prawdziwe Żydostwo niszczone dzisiaj przez syjonizm.

Według Korwina, Żydzi muszą zamieszkać w gettach, aby nie doprowadzić do zwiększenia antysemityzmu w Polsce. "Na zewnątrz lekki antysemityzm - ot, akurat taki, aby zniechęcić młodych żydów do wychodzenia z getta. Czasem może kogoś zdzielą kijem przez plecy - i tyle" - pisze w [a]http://nczas.com/publicystyka/..."Najwyższym Czasie"[/a].

Żydzi mieliby własny Sejm, tak jak było to w Polsce przed rozbiorami; nie mogliby jednak wtrącać się do spraw polskich.

Korwin- Mikke miałby prywatną korzyść z tego pomysłu:"W końcu będę mógł kupić bez recepty penicylinę oraz nitroglicerynę" - napisał lider Kongresu Nowej Prawicy.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika fritz

18-11-2012 [16:53] - fritz | Link:

w ghettach jak Palestynczycy, zeby polakofobia zydow dalej nie rosla.
W Polsce i na swiecie problem jest nie polska antysemityzm tylko organiczna zydowska polakofobia.

Dlatego jest absolutnie niezrozumiala obecnosc Zydow polakfobow w Polsce.

Przeciez caly swiat czeka na nich, zwlaszcza bogate Niemcy.

Obrazek użytkownika stanczykblazen

19-11-2012 [00:19] - stanczykblazen | Link:

To Korwin Mikke uważa ,że w Polsce za mało Żydów mieszka ?

Obrazek użytkownika W.J.

18-11-2012 [22:54] - W.J. | Link:

Bo ma wiele podobnych pomysłów.