Brzeziński autorem wojny polsko- polskiej

Wczorajsza wypowiedź Zbigniewa Brzezińskiego rzuca nowe światło w sprawie wyjaśnienia przyczyn katastrofy smoleńskiej. W zasadzie do minimum spada prawdopodobieństwo, iż zamachu dokonali Rosjanie.

Zbigniew Brzeziński przez tresujące nas media jest uznawany za autorytet moralny. Jednak dla mniejszej grupy ludzi, którzy wiedzą o co w tym wszystkim chodzi, jest postacią z pod ciemnej gwiazdy- niestety również bardzo wpływową i potężną.

Brzeziński jest de facto twarzą projektu politycznego, który umownie jest nazywany Nowym Porządkiem Świata. Nasz rodak jest współzałożycielem Komisji Trójstronnej- instytucji, która odpowiada za jego realizację. Członkami tej komisji byli między innymi polscy parlamentarzyści, byli politycy PO Andrzej Olechowski oraz Janusz Palikot. To by tłumaczyło, dlaczego Janusz Palikot jest tak dobrze poinformowany o różnych planach politycznych. Dzięki temu, może odgrywać rolę proroka i skutecznie przewidywać przyszłość. Nigdy nie zapomnę, jak biłgorajski filozof ostrzegał w TVN24, że Kaczyński doprowadzi do rozlewu krwi( było to w trakcie "wojny o krzyż") Dziwnym trafem kilka dni później Ryszard Cyba zamordował polityka PiS, Marka Rosiaka.

Z kolei przed ostatnimi wyborami parlamentarnymi Palikot wydał książkę w której zdradził kulisy funkcjonowania Platformy Obywatelskiej. U pani redaktor Olejnik z uśmiechem an twarzy stwierdził, że politycy PO powinni się cieszyć, że nie napisał więcej. Pewnie gdyby ktoś inny napisał takie dzieło, musiałby
popełnić samobójstwo bez udziału osób trzecich. Mowa tu jednak o Januszu Palikocie, którego majątek powiększa się dzięki składkom uradowanych emerytów oraz rencistów.

Wracając do wczorajszej wypowiedzi Brzezińskiego chciałbym w tej sprawie przytoczyć słowa Adama Hofmana. Polityk PiS stwierdził, że to Brzezińskiemu zależy, aby ta wojna polsko- polska o Smoleńsk nigdy się nie skończyła. Co ciekawe, pierwotnie wywiad miał dotyczyć ponownego wyboru na funkcję prezydenta USA, Baracka Obamy. Brzeziński niepytany o Smoleńsk poruszył tą kwestię podgrzewając atmosferę polityczną w Polsce. Tym samym pokazał, kto tak naprawdę jest autorem wojny polsko- polskiej i prawdopodobnie dokonał zamachu pod Smoleńskiem.

To oni skłócili polski naród; tylko w taki sposób skutecznie mogliby zrealizować swój diabelski plan.Katastrofa smoleńska jest tylko dopełnieniem, postawieniem kropki nad i- zwieńczeniem dzieła. Chciałbym przypomnieć, że zatwierdzenie likwidacji lekcji historii w szkołach nastąpiło już po katastrofie. Tak samo się rzecz ma z zamykaniem szkół, sądów etc. Katastrofa smoleńska była dla nas znakiem, ze wydarzenia zaczynają przyśpieszać.

W tym kontekście trzeba patrzeć na ostatnie wydarzenia w "Rzeczpospolitej" represje wobec mediów ojca Rydzyka czy też masowe samobójstwa. Jeszcze kilka ludzi się zamorduje, polityków opozycji wsadzi do więzienia, a kiedy wybuchną z tego powodu protesty prezydent Komorowski tak jak jego wybitny poprzednik wprowadzi stan wojenny.

Mam nadzieję, że oficjalne ustalenia komisji Macierewicza, to tylko kamuflaż przed prawdziwym śledztwem w tej sprawie. Jeżeli byłoby inaczej, to znaczy, że politycy PiS są kompletnymi durniami. Prawdziwi zamachowcy doskonale sobie zdawali sprawę z ich antyrosyjskiej polityki, dlatego zamachu dokonali na rosyjskiej ziemi. Kontekst historyczny też jest tutaj nie bez znaczenia- wynika z niego, że Rosjanie ponownie wybili nam elitę narodową. Jakie to proste, ewidentne i oczywiste.

Plan grandziarzy zakłada zniewolenie całej ludzkości, zbudowanie nowego Babilonu opartego na nowej szatańskiej religii. Aby to uczynić należy najpierw zniszczyć dzisiejsze religie- to chyba jasne. Tak się jakoś dziwnie składa, że Polska oraz Rosja są jednymi z ostatnich bastionów religii oraz wiary w Boga. Smoleńsk ostatecznie uniemożliwia porozumienie między naszymi krajami i wpędza nas w niekończący się konflikt. Rozwiązuje to wiele rąk; zarówno Polsce jak i Rosji ciężej się teraz będzie bronić przed ateistyczno- lewacką propagandą oraz różnymi fałszywymi prorokami przekonującymi nas do tego, abyśmy odrzucili Boga i uwierzyli w idee nowoczesnego oraz neutralnego państwa. Zwracam uwagę, że wojna o krzyż oraz barbarzyńskie potraktowanie katolików nastąpiło zaraz po katastrofie smoleńskiej. Te dwa wydarzenia łączą się ze sobą nierozerwalnie- jedno wynika z drugiego. Pokazują nam, ze Smoleńsk nie był atakiem Rosji na polską elitę patriotyczną. Smoleńsk dał początek eksterminacji obozu chrześcijańsko- konserwatywnego. "Demontaż już się skończył teraz zaczną znikać ludzie"- powiedział Janusz Kurtyka przed katastrofą smoleńską. Święte słowa.

Dlaczego spotkała nas taka tragedia? Dlaczego spadło na nas takie cierpienie?
Odpowiedź jest banalnie prosta. Jesteśmy obiektem ich specjalnego zainteresowania, ponieważ Polska jest kolebką chrześcijaństwa, a przez to ich największym wrogiem. Ten ból wynikający z katastrofy smoleńskiej miał nas ostatecznie zmiażdżyć i odebrać wolę walki.

Rozejrzyjmy się, popatrzmy na Europę- na Włochy, Hiszpanię, Francję i Niemcy. Oni się praktycznie poddali bez walki, skapitulowali zdradzając prawdziwego ducha europejskiego. Dlaczego więc mieli by ich mordować, skoro grzecznie wykonują ich posunięcia? Co innego my, ten uparty, głupi, katolicki naród, który już kiedyś pokazał na co go stać- skutecznie zatrzymał bolszewię. Nie dziwmy się więc temu co się wokół nas dzieje. Nie lękajmy się, nie pozwólmy, aby opętał nas strach. Pokładajmy nadzieję w Bogu i podążajmy ścieżką naszego wielkiego rodaka ks. Jerzego Popiełuszki. Mamy mało czasu, aby dać świadectwo.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Janko Walski

09-11-2012 [19:14] - Janko Walski | Link:

Używa tych samych słów, np. "grandziarze". Lubię go nawet bo dostrzega zło, ale, jak Autor najwyraźniej usiłuje uwolnić od odpowiedzialności za nie, przynajmniej częściowo, braci Słowian, by obdzielić nim "grandziarzy". Musi z tego samego źródełka mądrości te wypływają.

Powiem wprost. Jest to groźna, dzieląca nas, od 1944 roku, skutecznie robiąca wodę z mózgu na tyłach wroga giertychówka (lub piaseczkówka jak kto woli).

Szanowny Autorze, wszystkie te rzeczy, które i mnie przerażają dają się wyjaśnić bez odwoływania się do "grandziarzy" cokolwiek ma Pan na myśli. Grandziarze nie zdążyli nawet pomyśleć, gdy dziesiątki tysięcy Czeczeńców trafiło do piachu włącznie z dziećmi i kobietami. Podobnie z paroma setkami rocznie tajemniczych śmierci w Rosji. Itd.

To, że nawet na najlepszych uniwersytetach zdarzają się idioci to żadna nowość. Brzeziński irytował mnie jeszcze w latach 70-tych, podobnie jak reszta amerykańskich sowietologów, którzy bredzili o konwergencji i innym wishful thinking. To co Carterowi podpowiadał to był kompletny idiotyzm. Gdyby go posłuchano, Stany Zjednoczone zostałyby 18 republiką Związku Radzieckiego. Od tamtego czasu nie zmądrzał bo od pewnego wieku już się nie mądrzeje, tylko koniecznie chce się udowodnić, że miało się rację. Jeśli zrozumiemy wścieklicę Hołdysa, Kory i jej pieska to i wścieklica Brzezińskiego nie będzie dla nas zagadką. Zadziwiające podobieństwa w zachowaniu sugerują, że musi to być to samo zakażenie trafiające na odpowiednio podhodowane poczucie wyższości lub inne podobne ułomności człowieka.

Pozdrawiam,
JW

Obrazek użytkownika Józef Darski

09-11-2012 [19:27] - Józef Darski | Link:

pisałem w1989, ale wtedy wszyscy byli zachwyceni, bo Polak i znany, a poza tym, skoro Polak, to dobry, jakby dzierżyńskich na świecie nie było.

http://jozefdarski.pl/6734-profesor-brzezinski-cywilizuje-sowiety

Obrazek użytkownika fritz

09-11-2012 [21:26] - fritz | Link:

Teoria konvergencji (demokracja i komunizm zblizaja sie, znajduja wspolny mianownik) wygladala na pewnego rodzaju model, model na okres przejsciowy.

W innych okolicznosciach powiedzialbym, ze Brzezinski jest czystym marksista.

Co wyjasnia jego wybuch totalitaryzmu i rownoczesnie pokazuje, ze ten marksizm jednak stalinizmem skazony jest. A moze ta czescia marksizmu, w ktorej marks proponuje holokaust jako racjonalne pozbywanie sie niedopasowanych nacji.. nie wykluczone, ze dobre 70% Polakow nie wybierajacych ani palikota ani SLD ani herr Tuska swietnie by sie zmiescila w tej definicji, jezeli sie wczuc w ton bluzgow tryskajacych z professora.

Obrazek użytkownika Janko Walski

09-11-2012 [21:34] - Janko Walski | Link:

ale nie było zbyt wiele tak obrazoburczych, tym bardziej, że sponiewierani chcieliśmy być dumni, że Polak, że doradca Cartera. Tymczasem ani jego zachowanie w czasie wybuchu S ani tym bardziej stanu wojennego i po nie budziło, mówiąc delikatnie, entuzjazmu. W każdym bądź razie sprowadzał na ziemię. Muszę przyznać, że trafność pańskich analiz z 1989 roku robi wrażenie:

Kto zatem uważa komunizm za zło imamentne, zagrażające samej istocie człowieczeństwa, a marksizm za intelektualne zboczenie lub chorobę ludzkości, kto chce likwidacji tego systemu i to nie tylko w jednym kraju, ale na całym świecie, kto pragnie rozbicia Sowietów na niepodległe i demokratyczne państwa, kto wreszcie uznają prawo wszystkich ludzi do wolności, powinien zdać sobie sprawę, iż znajduję się w obozie przeciwników Zbigniewa Brzezińskiego.

Obrazek użytkownika Józef Darski

09-11-2012 [19:29] - Józef Darski | Link:

to wymysł KGB dla ultramontanów. W tymbastionie wierzących praktykujących jest jakieś 10 proc.

Obrazek użytkownika Radosław

09-11-2012 [19:52] - Radosław | Link:

Wie pan co świat to nie tylko Rosja, trzeba politykę widzieć globalnie. Trzeba widzieć marksizm kulturowy, trzeba widzieć laicyzację europy, atak na chrześcijaństwo. Trzeba widzieć kryzys ekonomiczny. Za to nie odpowiada Rosja! Trzeba widzieć co się wyprawia w UE. Ruch Palikota to tylko skutek tego co się tam dzieje.

Obrazek użytkownika Józef Darski

09-11-2012 [23:36] - Józef Darski | Link:

Nie trzeba widzieć Rosji prawosławnej jako ostoi chrześcijaństwa. Nie trzeba widzieć czegoś, czego nie ma, bo tak się chce. Wie Pan RC to nie ostoja chrześcijaństwa tylko KGB, a społeczeństwo postsowieckie jest tak zlaicyzowane, że zachodnie przy tym wysiada. Tylko Putin zakazał antyreligijnej propagandy. Ze względów polityczno-strategicznych, żeby Pan mógł napisać o Rosji to co napisał. Wiem jaki jest Zachód, ale to nie znaczy, że ratunku będę szukał u Putina, gdyż wiem jaki jest Wschód również. Jeśli Pan głosi, że Rosja jest ostoją chrześcijaństwa, to proszę o statystykę praktykujących. W wypadku islamu jest to 25 proc., jaka więc musi być sytuacja wśród prawosławnych.

Obrazek użytkownika Radosław

10-11-2012 [10:48] - Radosław | Link:

Wie pan co Rosja powstała za nim narodziło się KGB. Niech pan popatrzy co się dzieje z Pussy Riot- jak ludzie na to reagują. Nie zgadzają się na teki hapeningi w ich świątyniach- myśli pan, że tak samo zareagowaliby na zachodzie Europy.  Mogę pana zapewnić, że ta zła Rosja, nigdy nie pozwoli na lansowanie propagandy homoseksualnej, na promocję zoofili w podręcznikach szkolnych, jak jest to robione w UE.

Niech się pana nie gniewa, ale zachowuje się pan jak"pożyteczny idiota". Właśnie takiej reakcji spodziewali się prawdziwi zamachowcy. Wiedzieli, że Lech Kaczyński prowadził twardą politykę- że część polskeigo społęczeństwa jest rusofobiczna ze względu na aspekty historyczne. Dlatego dokonali zamachu na rosjskiej ziemii. Wiedzieli, ze mnóstwo Polaków łyknie tą bajeczkę, że Putin zamordował elitę polską. Pan łyka tą bajeczkę jak pelikan.

Lepiej niech pan się zastanowi dlaczego NATO nie wszczeło śledztwa w tej sprawie , wszak zginęli dowódcy NATO. Dlaczego Brzeziński, który jest wysoko w  ukochanej przez Pis Ameryce, opowiada takie rzeczy. Niech pan porzuci swoje uprzedzenia i przez chwilę pomyśli!

Obrazek użytkownika fritz

09-11-2012 [21:35] - fritz | Link:

na Włochy, Hiszpanię, Francję i Niemcy. Oni się praktycznie poddali bez walki, skapitulowali zdradzając prawdziwego ducha europejskiego"

*** Widze to inaczej. Niemcy nie skapitulowaly tylko wrecz przeciwnie, niemiecki nacjonalizm prowadzi extremalnie nacjonalistyczna polityke, zniszczyly piekan idee Uni Europejskiej, do zludzenia przepominajaca idee I RP rozciagniata na cala Europe.

Dla Niemcow Polska jest droga do stania sie mocarstwem. Dla Rosji rowniez z ta roznica, ze Rosja widzi inne zastosowanie dla Polski. To nie ma nic wspolnego z idealami na ktore wskazujesz.

Polska moze sie jak najbardziej dac sobie rade pod jednym warunkiem, ze zapomni to co miala sens w I RP a Polacy zaczna sie od Niemcow uczyc szowinizmu. I to szybko.

Obrazek użytkownika miecz damoklesa

10-11-2012 [06:43] - miecz damoklesa | Link:

Rosja jako ostoja chrzescijanstwa? To jakies zarty! Przeciez tam wszyscy ateisci. Cerkiew i jego popowie to tylka zmyla Putina, on tak naprawde nimi rzadzi. Prosze przestac pisac glupstwa na tym blogu!