Korwin-Mikke: Chorąży Muś nikomu nie zagrażał

Janusz Korwin-Mikke uważa, że w śmierci Remigiusza Muśa nie należy doszukiwać się drugiego dna.
"Każdy człowiek myślący zdaje sobie przecież sprawę, że żyjący chor. Muś był (gdyby ktoś miał się czegoś obawiać) zupełnie niegroźny" - napisał na swoim blogu. Korwin uważa tak, dlatego, iż Muś w sprawie katastrofy smoleńskiej złożył już zeznania.

Janusz Korwin-Mikke jest bardzo konsekwentny w swoich komentarzach dotyczących katastrofy smoleńskiej; uważa, że był to tragiczny wypadek, który jest wykorzystywany przez polityków do odwracania uwagi od bieżącej sytuacji w kraju. Dlatego Korwin nie wyklucza tego, że Muś został zabity; twierdzi jednak, że z zupełnie innych powodów: "Oczywiście nie twierdzę, że śp. chorążego Musia zabito specjalnie, by podtrzymać rejwach wokół „Smoleńska”. Nie – po prostu ONI wykorzystują każdą sposobność, by uwagę ludzi kierować w tę stronę" - podkreślił.

Ciekawe, że nawet jego bliscy współpracownicy z "Najwyższego Czasu" mają inny pogląd w tej sprawie niż sam Korwin. Tak na przykład Stanisław Michalkiewicz uważa, że liczba błędów, jaka została popełniona w sprawie wyjaśniania przyczyn katastrofy smoleńskiej, budzi najgorsze skojarzenia.

Zgodnie z tokiem myślenia Korwina, Michalkiewicz, podobnie jak inni przedstawiciele obozu prawicowego, został dotknięty "wirusem smoleńskim" i kompletnie oszalał. Podobnie jak dziennikarze "Gazety Polskiej", którzy twierdzą, iż Remigiusz Muś słyszał wybuchy przed nastąpieniem katastrofy. Ponadto Muś był świadkiem tego, że rosyjski kontroler sprowadzał Tu-154 na wysokość 50 metrów. Według Korwina kontrolerzy rosyjscy postąpili tutaj jak najbardziej prawidłowo: "Zeznania w sprawie „Smoleńska” złożył, zeznał, że słyszał dwa wybuchy – i, że kontrolerzy (jak najsłuszniej zresztą) zezwolili na zejście na 50 metrów" - napisał.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika dogard

29-10-2012 [10:48] - dogard | Link:

to zapewne z zupelnie innych powodow--niz wyjawi mu to 'samoboj'

Obrazek użytkownika Józef Darski

29-10-2012 [10:56] - Józef Darski | Link:

Mało kogo interesuje co powiedział Korwin, chyba że psychiatrów. Poza tym jest to do przewidzenia.
Czy nie ma Pan niczego innego do napisania poza relacjonowaniem co napisał Korwin na swoim blogu?
Gdyby to naszych Czytelników tak frapowało, czytaliby sami wynurzenia Korwina.
Nasze Blogi nie są miejscem właściwym do propagowania tych bzdur i dezinformacji. A do starcia Korwin - Michalkiewicz Pan nie doprowadzi.

Obrazek użytkownika Radosław

29-10-2012 [11:19] - Radosław | Link:

W takim razie jestem ciekawy jakie ma pan zdanie o Grzegorzu Braunie. Z tego co wiem to "GP" się nim nie brzydzi. Myślę, że Grzegorz Braun o Korwinie ma zdecydowanie lepsze zdanie, niż Pan. Po co to pisze? Trzeba takie informacje publikować, po to, aby otwierać oczy ludziom, którzy wierzą, że tylko on reprezentuje prawdziwą prawicę.

Obrazek użytkownika Józef Darski

29-10-2012 [12:11] - Józef Darski | Link:

jakiego zdania o Korwinie jest ktokolwiek, w tym Grzegorz Braun. Wystarczy mi moje zdanie oparte na analizie postępowania i wypowiedzi tego człowieka.
Jeśli ktoś uważa Korwina za reprezentanta jakiejkolwiek prawicy, to jest a) niepełnosprawny umysłowo b) ignorantem do odesłania na powtórne nauki od stopnia szkoł średniej c) maniakiem, sekciarzem i fanatykiem.

Wymienione kategorie: a, b, c mnie nie interesują i dyskusja z nimi jest stratą czasu podobnie jak dyskusje z lemingami, łowcami masonów i żydów itp. gdyż wymienieni mają defekty myślena logicznego. Dyskusja jest możliwa tylko gdy jej uczestnicy posługują się tą sam logiką czyli np. między łowcami masonów, ale nie między nimi i innymi.

Nie obchodzie mnie ani prawica, ani lewica, tylko obóz niepodległościwy, do którego Korwin nie należy. 

Obrazek użytkownika Radosław

29-10-2012 [13:26] - Radosław | Link:

Chce Pan powiedzieć, że Rafał Ziemkiewicz, Przemysław Wipler oraz wielu innych, którzy byli w partii Korwina są niepełnosprawni umysłowo?

Obrazek użytkownika Józef Darski

29-10-2012 [16:15] - Józef Darski | Link:

ale byli wtedy b. młodzi. Mieli też tendencje do dogmatyzmu i sekciarstwa, które z czasem ustąpiły, w miarę doroślenia. Gdyby ktoś z nimi dyskutował gdy byli u Korwina, o miałby niezły ubaw.

Obrazek użytkownika Radosław

29-10-2012 [20:39] - Radosław | Link:

Ale pan głupoty opowiada. Najwyższy Czas i UPR to wielka szkoła myśli konserwatywnej w Polsce. Niezwykle wartościowe środowisko; wystarczy popatrzeć na ludzi z nim związanych: Kisielewski, Michalkiewicz, Ziemkiewicz- przecież to nawybitniejsi publicyści w Polsce. Niech pan popatrzy na takiego Wiplera- jak dla mnie to jest największa nadzieja w PiS. To są ludzie , którzy myślą po polsku; czasami nawet bardziej niż PiS (patrz stosunek do Traktatu Lizbońskiego) Ich problem to brak prawdziwego lidera politycznego. Dlatego PiS powinien walczyć o tych wyborców.

Obrazek użytkownika wandaherbert

29-10-2012 [18:20] - wandaherbert | Link:

nie, sa umysłowo bardzo sprawni,ale jezeli chodzi o lojalność do Jaroslawa Kaczynskiego, to ja, im nie ufam

Obrazek użytkownika gregoz68

29-10-2012 [17:23] - gregoz68 | Link:

Niestety jest Pan w błędzie. Znam osoby, które głosują* na tego osobnika. Nie są to ludzie głupi - wręcz przeciwnie. A temu "w muszce" zapewne wmówił jakiś młody kgbista, że zostanie agentem cara Mikołaja (albo Aleksandra II) a nie Putina.

---
* Zapewne część z tych osób w drugiej turze wyborów prezydenckich głosowała na JK. Chyba jednak mniejsza.

Obrazek użytkownika fritz

29-10-2012 [11:42] - fritz | Link:

Jej zadaniem jest odciagania Polakow, szczegolnie tych mlodych i naiwnych jak dzieci, od podejmowanie racjonalnych decyzji politycznych.

Teraz racjonalna decyzja polityczja jest glosowanie na jedyna wazna polska partia, a jest nia PiS.

Kazdy glos oddany na JKM jest glosem zmarnowanym a wiec oddanym na Putina i Merkel, glosem popierajacym rozbior Polski i exterminacje Polakow przez wynarodowienie. Przygotowania do rozbioru Polski poprzez podzial na regiony europejskie zostaly przez Niemcy bardzo daleko posuniete.

Nie glosujcie za likwidacja Polski, nie glosujcie na Niemcow, glosujcie na Polske popierajac PiS.

Obrazek użytkownika gregoz68

29-10-2012 [17:08] - gregoz68 | Link:

Ten ... działa jako [nie: "jak"] agentura. Zapewne od dawna. Co ciekawe, można się szybko domyślić jaka to agentura. Cuchnie moskwą od dawna.

Obrazek użytkownika xena2012

29-10-2012 [12:17] - xena2012 | Link:

o polityczne zaistnienie i władzę doszedł w końcu do wniosku,że najlepiej wyjdzie podlizując się obecnej władzy.W końcu nie jest najmłodszy,a szokowanie oryginalnością nie zdało egzaminu,stąd jego nowa linia postępowania i nowy wizerunek.Czy to cos da zobaczymy.

Obrazek użytkownika Bondaree

29-10-2012 [12:22] - Bondaree | Link:

O Korwinie mam jak najgorsze zdanie, szczególnie od czasu, gdy ściskał się z biłgorajskim zboczeńcem. Przestały mnie już dziwić jego błazenady, widocznie choroba z wiekiem postępuje. Co do Michalkiewicza, to wcale nie jest dużo lepiej. Jeżeli Michalkiewicz w śledztwie smoleńskim widzi "błędy" a nie celowe działanie, to tylko mu współczuć (wersja łagodna) albo zapodać kopa, w miejsce gdzie krzyż swą szlachetną nazwę kończy. Zwykły rachunek prawdopodobieństwa wyklucza taką ilość "błędów" w śledztwie - nawet gdyby sprawą zajmowały się małpy, coś musiałoby się udać. Tutaj nie udało się nic, więc niech Michalkiewicz przestanie bredzić o "błędach".

Obrazek użytkownika dag.

29-10-2012 [13:12] - dag. | Link:

i nie jest ważne kogo reprezentuje, ale na pewno nie interesy narodowe

Obrazek użytkownika emilian58

29-10-2012 [13:39] - emilian58 | Link:

Drugiego dna to trzeba sie doszukiwac u jkm.Glebokiego dna.A malp nie obrazajmy!Bo te sa na tyle inteligentne ze nie odkryly by "cos" ale wiele wiecej. Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika fritz

29-10-2012 [14:34] - fritz | Link:

wyborcow zostaje zmarnowanych.

Taki Ziemkiewicz na przyklad sie do tego rowniez przyczynia.

I to jest problem.

3% dodane do powiedzmy 38% PiS daje okolo 12 glosow.
To jest bardzo duzo.
Dlatego JKM trzeba zwalczac.

Dokladnie na tym polega sens agenturalnej dzialalnosci JKM: odciaganie glosow od polskich partii.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

29-10-2012 [14:37] - NASZ_HENRY | Link:

Rosyjska Duma uchwaliła ( Ustawa federalna N 148-F3 z 27.07.z2006r) że poszerza poprzedni akt prawny „eliminowania ekstremistów w Rosji i na terytorium innych państw” o każdego kto jest -” Oszczerczo krytyczny wobec władz rosyjskich” !! Słowa „eliminować” w rosyjskim znaczeniu nie trzeba tłumaczyć ;-)