"Przyznaję się do błędu."

Coś drgnęło?

Piotr Skwieciński z "Rzepy" rewiduje swoje poglądy.

Brawo Panie Piotrze za odwagę! W pańskim środowisku nie jest ona tania. Wiemy!

Przeczytajcie proszę glossę  z dnia 24.11.2012. Podaję link.

http://www.rp.pl/artykul/9158,...

Nie mogę wkleić tekstu bo wyraźnie zastrzeżono prawa autorskie...
:-)

We wczorajszym wydaniu internetowym Gazety Wyborczej (sic!) zamieszczono przedruk wywiadu Tomasza Sakiewicza z Jarosławem Kaczyńskim z GPC(!) I to bez(!) „odredakcyjnych komentarzy”. Święta idą czy co...?

Ale jest też fakt godny odnotowania ze sfery tak zwanej „real politic”. Owóż USA przysyła do Warszawy nowego ambasadora, Stephen’a Mull’a. I to, wydaje się więcej niż znamienne.

Ambasador Mull to człowiek z ekipy Prezydenta Reagan’a, jeden z bardzo niewielu osób w otoczeniu mojego "ulubionego" Prezydenta,  który ma pojęcie o naszej części Europy (był ambasadorem na Litwie, pracował w Warszawie) i ma odpowiedni stosunek do Rosji.

Czyżby więc miała nastąpić zmiana polityki Jankesów w stosunku do Niedźwiedzia? Czyżby do mózgownicy pana Obamy dotarły już realne skutki „resetu” w stosunkach z „rosyjskimi partnerami”?

Wydaje się, że udane próby z pociskami balistycznymi wystrzeliwanymi przez Rosjan z lądu, powietrza i wody oraz ogłosznie przez nich gotowości bojowej tzw. „triady” dały, wreszcie, Amerykanom do myślenia.

Nie. Nie Obamie ale ludzim w Departamencie Stanu, którzy mogli mu przedstawić „propozycję nie do odrzucenia”np.  w kontekście zbliżających się wyborów...

Dobrze. Bardzo dobrze!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika dogard

25-10-2012 [09:15] - dogard | Link:

szczegolnie wlasnych mysli ----obserwujac jego dziennikarskie wolty,z czystym sumieniem rzekne;dyc to krystaliczny, przezroczysty oportunista pierwszego lub jak kto woli, ostatniego sortu.

Obrazek użytkownika Emigrant Szkot

25-10-2012 [09:18] - Emigrant Szkot | Link:

Nie wierze w nawroconych grzesznikow, wierze natomast w ich koniunkturalizm. Amen

Obrazek użytkownika patologiczny antykomuch

25-10-2012 [12:34] - patologiczny an... | Link:

Nikt przytomny nie wierzy. To jest INTERES:-) Ale dla nas, nie dla nich...
Trzymaj się

Obrazek użytkownika Ślepa Kura

25-10-2012 [09:44] - Ślepa Kura | Link:

coraz więcej tych "nawróconych". Nawet GW się "nawraca". Widziałem wczoraj w sklepie (leżała wyłożona) różne "dziwne" nagłówki.
Inny przykład. Dlaczego raptem, po 30 miesiącach prokuratura się zaczęła uwiarygodniać ???
To moim zdaniem nie jest przypadek. To chęć częściowego "odkompromitowania". Będzie ono bardzo przydatne po zbliżającym się Okrągłym Stole-bis. Nie będzie trzeba wydawać pieniędzy na szkolenia w Moskwie, będzie można zostawić tych "chłopców", którzy już są gruntownie przeszkoleni. W koncu ma być nadal "tanie państwo".
Proszę, niech ktoś mnie uszczypnie, bo to chyba sen.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Zdenek Wrhawy

25-10-2012 [10:27] - Zdenek Wrhawy (niezweryfikowany) | Link:

Piszesz,że "widziałeś wczoraj w sklepie"...tak...ochłapy!

Ochłapy rzucone ciemnemu ludowi dla zaciemnienia i odreagowania.

Jak z tym woditielem trojki na Syberii...dla poddierżenia rozgowora :-))

Obrazek użytkownika patologiczny antykomuch

25-10-2012 [12:43] - patologiczny an... | Link:

Ścierwojady widzą co so się dzieje i już zaczynają chronić swoje dupy. Już próbują się ustawić pod nowe rozdanie. Normalka:-)
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Andrzej W.

25-10-2012 [10:23] - Andrzej W. | Link:

O jakiej odwadze Skwiecińskiego Autor pisze ?

Przecież uważa on wersję zamachu za "równie prawdopodobną, co WERSJA OFICJALNA".

Toż to tchórz, asekurant i oportunista pierwszego sortu. Zostawił sobie - na wszelki wypadek- furteczkę powrotu do obozu bandytów.
Gdyby nie rosnące notowania PIS, ta szuja w swoim stylu obśmiewałaby Konferencję Smoleńską.

Obrazek użytkownika patologiczny antykomuch

25-10-2012 [12:32] - patologiczny an... | Link:

Ale to stwierdzenie, w porównaniu do tego, co on jeszcze niedawno wypisywał to jest jednak przepaść.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Józef Darski

25-10-2012 [11:35] - Józef Darski | Link:

Wie Pan ile będzie posad do wzięcia. Zaraz będziemy mieli tabuny i hordy nawróconych. Czekam kiedy MO oświadczy, że zawsze wiedziała, że to był zamach, chciała mówić ale nie pozwolili, cierpiała katusze i teraz to cierpienie musi być wynagrodzone w TVP kontraktem lisowym, bo w TVN z kasą krucho.
Niech Pan się opamięta póki czas. Idzie NOS, zaraz będzie Komoruski przywódcą obozu patriotycznego.

RAZ już spija miodzik w GW-nie.

Nowe idzie, nowe

Obrazek użytkownika patologiczny antykomuch

25-10-2012 [12:40] - patologiczny an... | Link:

Nie bedzie dla nich żadnych posad ani żadnych synekurek o ile wygramy. Bedą nadal jeśli znów weźmiemy w d... . A weźmiemy jeśli jakaś częśc sukinsynów nie przejdzie na naszą stronę. Prosta matematyka... I żadne "chcenie" nic tu nie pomoże.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Józef Darski

25-10-2012 [15:19] - Józef Darski | Link:

Będą posadki właśnie dla nich. Prawie wyłącznie. Jak sam Pan wskazuje są potrzebni. Pozostali to lemingi po naszej stronie, marzyciele o nowym NOS. Radzę przeczytać wywiad z RAZ w Wybiórczej, czyli miejscu, które stale na niego pluje, wytacza mu procesy itp. Ale marzenie leminga prawicowego - wejść razem z hołotą na salony. Być wreszcie uznanym.

Obrazek użytkownika Janko Walski

25-10-2012 [15:16] - Janko Walski | Link:

Moje najbliższe otoczenie niemal w całości jest z GW i Polityki, TOK FM i TVN. Jeśli choć jedna z tej ponad setki osób przyjdzie do mnie i powie to co Skwieciński to uznam, że coś się dzieje.

Obrazek użytkownika patologiczny antykomuch

25-10-2012 [12:29] - patologiczny an... | Link:

Nie możemy zapominać kto z nich i jak się zachowywał, postepował, mówił czy pisał. To rzecz oczywista ale...  Ale nie możemy też ich wszystkich powywieszać bo by gałęzi zabrakło.

Uważam jednak, że ich przeflancowywanie, zwolne ale jednak,  nam nie pomoże ale im może zaszkodzić. Bo każdy fermencik po tamtej stronie jest, dla nas, korzystny.

I choć ich osąd moralny jest jasny, oczywisty i jednoznaczny to im więcej takich "nawróconych" u nich, tym dla nich gorzej. A im u nich gorzej, tym dla nas lepiej.

Nie zawsze trzeba bić w ryj, (bo twarzy toto nie ma). Czasem trzeba pogłaskać. Bo wówczas to jego i takich kolesie sami kopną ich w d... .

I git majonez!

Obrazek użytkownika Daf

25-10-2012 [14:38] - Daf (niezweryfikowany) | Link:

ale zabronic im, do 3-go pokolenia ( do wnukow ) sprawowania waznych czynnosci w panstwie. A kto zasluzyl - do wiezienia. Niech sprzataja ulice, reperuja buty, podnosza oczka itp - jest wiele mozliwosci, zeby sluzac spoleczenstwu zarabiac na swoj chleb powszedni. Przeciez nikt ich nie powinien utrzymywac. Tak zrobili Niemcy i Austriacy ze swoimi " brunatnymi " - za Wiederbetätigung ( tzn. za brunatna aktywnosc ) groza bardzo ostre kary.
Np. Ktos zamowil u cukiernika tort. Dekoracja: swastyka. Natychmiast byl prokurator ( i kamera TV ) i obaj, tzn. klient i producent tortu zostali powaznie ukarani, tego im , ale i innym sie odechce.
Bez dekomunizacji nie bedzie NIGDY WOLNEJ POLSKI. A wsrod tej swoloczy nie ma lepszych i gorszych - wszyscy WON.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika patologiczny antykomuch

25-10-2012 [16:26] - patologiczny an... | Link:

Dekomunizacja, delegalizacja niektórych partii (Palikociarnia ), i rozliczenie majątkowe, likwidacja spec emerytur i rent dla bandytów, minimum socjalne i mieszkanka w barakach. Pełna zgoda! Ustawowe wyklucznie z życia publicznego włącznie z czynnym i biernym prawem wyborczym dla wszystkich zbrodniarzy. Zakaz pełnienia jakichkolwiek funkcji publicznych, zakaz pracy w administracji od gminy do samej góry.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Daf

25-10-2012 [17:02] - Daf (niezweryfikowany) | Link:

ale kto to ma zrobic ? Niemcy zrobili jeszcze jedna wazna rzecz: kilku zbrodniarzom wojennym, multimilionerom, prawomocnie skazanym na X-lat wiezienia i odsiadujacym kare, zaproponowali: zwrot ciezkiej kasy i wlaczenie sie w odbudowe kraju - zamiast wiezienia. Oni to zaakceptowali i wywiazali sie ze swoich obowiazkow.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Emigrant Szkot

25-10-2012 [18:15] - Emigrant Szkot | Link:

W Niemczech byla Norymberga, w Polsce Magdalenka. Bez tej pierwszej nie ma mowy o zadnych istotnych zmianach. Owszem, nowy okragly stol, nowe bolki itd.
I prosze nie zarzucac mi defetyzmu, to realizm.