Nie zgadzam się i już.

Nie zgadzam się i już.
Nie zgadzam się z relacjami dziennikarzy, opiniami polityków; „naszych” polityków, „ich” polityków, z przedstawicielami nauki, z różnymi mędrcami, zwłaszcza socjologami, którzy wypowiadali się w mediach na temat marszu „Obudź się Polsko”.
Nie zgadzam się na to, że jedynymi uczestnikami marszu wartymi wymienienia byli zwolennicy PiS-u, Telewizji Trwam, Solidarności i Solidarnej Polski.
Nie zgadzam się na sytuację, w której nikt nie zauważa tych tysięcy ludzi z Klubów „Gazety Polskiej”, „Solidarnych 2010”, innych partii i organizacji uczestniczących w marszu.
Nie zgadzam się na to, że nikt nie zauważył marszów jakie odbyły się w Europie, Kanadzie, USA, których organizatorami były Kluby „Gazety Polskiej”, „Solidarni 2010”, czy inne organizacje, np. „Obrońców Krzyża” w Paryżu.
Nie zgadzam się na przemilczanie akcji pod gmachem TVP, akcji kierowanej przez Ewę Stankiewicz, Tomka Sakiewicza i Krzysztofa Skowrońskiego, mającej na celu uświadomienie dziennikarzom pracującym w tych redakcjach ich zależności od wydawcy.
Nie zgadzam się na to, że nikt nie zauważył dotychczasowej znakomitej roboty setek tysięcy ludzi, którzy codziennie pracują dla dobra Polski. Dla Polski, bo przecież nie dla kariery, dla obecnych czy przyszłych profitów. Ci ludzie nie zostali w żaden sposób docenieni i wymienieni w jakichkolwiek mediach.
Nie zgadzam się, żeby tych patriotów, przeważnie nie związanych z żadną partią, identyfikujących się z podstawowymi wartościami etycznymi i moralnymi, pracującymi nad zbudowaniem Społeczeństwa Obywatelskiego, nikt nie zauważył.
Nie zgadzam się z opinią, że przyszłość Polski zależy od przeciągnięcia na stronę PiS-u paru zdrajców z PO, czy ewentualnej koalicji z zaprzańcami z PSL- u. Zdrajców trzeba zdrajcami nazwać i nie wchodzić z nimi w układy. Wchodzenie w układy z zaprzańcami należy traktować jak zdradę.
Nie zgadzam się, że należy się spieszyć z wyborami. Wprawdzie Polska znalazła się na skraju przepaści, jednak należy poczekać. Naszym celem powinno być: WZIĄĆ WSZYSTKO. Trzeba mieć konstytucyjną większość w Sejmie i zdecydować o losie Polski na długie lata. Z tych decyzji będą nas rozliczać następne pokolenia.
Nie zgadzam się, że nie mamy szans na wydobycie się z katastrofy gospodarczej w jaką nas wpędził Tusk Donald i jego ferajna. Wolność gospodarcza w bardzo krótkim czasie przyniesie szybki rozwój Polski. Już Francja w XIX w. udowodniła, że tak się może stać (po upokarzającym pokoju frankfurckim, zawartym 10 maja 1871). Przykład Viktora Orbana na Węgrzech daje nadzieję na wyjście z zależności politycznej wobec UE. Trzeba mieć większość umożliwiającą zmienienie Konstytucji RP.
Nie zgadzam się, że nie można rozliczyć przestępstw komunistycznych. Przy posiadaniu pełni władzy wreszcie będzie możliwe rozliczenie, w ramach procedur sądowych, wszystkich, którzy dokonali zbrodni na nas, na Polakach.
Nie zgadzam się, że siedemdziesięciolatków nie można skazać za zbrodnie przeciwko Narodowi Polskiemu.
Nie zgadzam się, że osiemdziesięciolatków nie można skazać za zbrodnie przeciwko Narodowi Polskiemu.
Nie zgadzam się, że dziewięćdziesięciolatków nie można skazać za zbrodnie przeciwko Narodowi Polskiemu.
Nie zgadzam się, że Polska osiągnęła dno. Uważam, że Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy.
Ryszard Kapuściński

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika kat

30-09-2012 [20:15] - kat | Link:

ja tez się nie zgadzam .... popieram obiema ręcami i nogami oraz sercem Pański wpis.....pozdrówka

Obrazek użytkownika Oceanside

30-09-2012 [21:12] - Oceanside | Link:

Wyraźnie widać, że w gangu o nazwie PO nastąpiły zjawiska charakterystyczne dla nierównego podziału łupów z jednej strony, z drugiej zaś utracie źródeł zasilania. Jest tajemnicą poliszynela, że pieniądze pochodzące z przekrętów przy budowie infrastruktury zastały podzielone nie tak jak niektórzy sobie wyobrażali a w dodatku powstały jakieś problemy z ich wypraniem, przynajmniej dla pewnej grupy uczestników procederu. To wstrząsnęło fasadową jednością gangu. Ponadto ci, którzy dawali pieniądze (EU) sami popadli w tarapaty i nie bardzo kwapią się do dalszego finansowania donkey's teamu i wygląda na to, że odpuścili sobie to towarzystwo, przynajmniej czasowo.
Dlatego trzeba dać donkey's gangowi wyszaleć się aż do utraty tchu. Trudno odbudowa będzie kosztowna, niemniej jednak to jest jedyna szansa na to aby o tym gangu mówic jedynie w czasie przeszłym a jedyne co można będzie mu zaproponować to unconditional capitulation czyli bezwarunkowa kapitulacja. Zatem nie ma co się spieszyć ale trzeba donkey's team trzymać cały czas w przysłowiowym narożniku bez możliwości zlapania oddechu.

Obrazek użytkownika Teresa Bochwic

30-09-2012 [21:55] - Teresa Bochwic | Link:

Cieszy mnie, że Pan tak myśli. Oby się spełniło.

Obrazek użytkownika Janko Walski

30-09-2012 [23:49] - Janko Walski | Link:

zwyczajni i nadzwyczajni nie mógłby dopaść człoków PO? Nie wiem jaki ich odsetek świadomie to podkręca, Przypuszczam, że nieznaczny. Większość członków podobnie jak wyborcy PO to jedynie obiekt obróbki socjotechnicznej. Jeśli jest tak w istocie to nie tylko można próbować przeciągać na naszą stronę, na stronę Prawa i Sprawiedliwości, ale nawet trzeba.

Obrazek użytkownika Irvandir

01-10-2012 [00:44] - Irvandir | Link:

Z tym, co Pan napisał, oczywiście :)

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

01-10-2012 [09:14] - Krzysztof Pasie... | Link:

Brawo Panie Ryszardzie! Gratuluję determinacji. Żarty się z kończyły. Z nimi tak należy rozmawiać! Im mniej będziemy strachliwi, tym bardziej zaczną się bać. Oni już tacy są! To są mali ludzie!

Pozdrawiam serdecznie,
Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika dogard

01-10-2012 [09:23] - dogard | Link:

przeczytalem i popatrz Pan, absolutnie sie zgadzam z Nim.Na ogol zawsze cosik godnego krytyki znajde,a tu pelna sztama. Moze to widok takiej masy Niepodleglosciowcow i Prawych ludzi nieco zlagodzil moj krytycyzm.

Obrazek użytkownika Opornik1953

01-10-2012 [09:37] - Opornik1953 | Link:

Nic dodać nic ująć.

Obrazek użytkownika Basia

01-10-2012 [16:05] - Basia | Link:

Zgadzam sie z nim !