Jestem wrogiem "Polski Ludowo-Obywatelskiej".

Dziś wcześnie rano na kilka godzin przed ogłoszeniem wyników DNA w sprawie tragedii smoleńskiej na kilku portalach ukazał się wywiad z doradcą Bronisława Komorowskiego. Jego tytuł mówił sam za siebie.

http://www.rmf24.pl/tylko-w-rm...

Tow. Nałącz: -„Nawet największe ludzkie dramaty nie przekreślą tego, że ws. Smoleńska państwo zdało egzamin. Teza, że państwo nie zdało egzaminu, to teza największych wrogów Polski” - mówi doradca prezydenta Tomasz Nałęcz pytany o ekshumacje ofiar katastrofy Smoleńskiej."

Wywiad z tow. Nałączem zniknął tak szybko jak tylko pojawił się komunikat Naczelnej Prokuratury Wojskowej, że podmieniono ciała ofiar tragedii smoleńskiej. Anna "Solidarność" Walentynowicz została pochowana w Warszawie w innym grobie. Widać nawet funkcjonariusze medialni widzą, że jego słowa to już powrót do retoryki PRL.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,13...

Gazeta Polska opublikowała także dziś tekst w jaki sposób zostały potraktowane przez Rosjan za pozwoleniem rządu Tuska ciała ofiar.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,11...

Ciała były chowane nagie, brudne w foliowych workach. Jeśli już była sekcja, bo zazwyczaj ją pozorowano to po niej zaszywano śmieci, ziemię i inne przedmioty w ciałach ofiar.

Pisałem o tym także w swoim ostatnim tekscie.

http://naszeblogi.pl/32322-ks-...

Noszę w sercu Polskę walczącą, opartą na ideałach Piłsudskiego i Lecha Kaczyńskiego więc muszę zgodzić się z towarzyszem Nałęczem, że jestem wrogiem "Polski", którą on ma w pamięci i której służy.

Tak jestem wrogiem Polski, tylko nie wiem czy już tej ludowej, odtworzonej przez osoby pokroju Nałącza czy jeszcze tej Polski (pseudo)obywatelskiej wytworzonej przez Platforma Obywatelską i wspierające je media.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Matti

25-09-2012 [16:32] - Matti (niezweryfikowany) | Link:

Niech Pan nie zapomina o Romanie Dmowskim!

Obrazek użytkownika dogard

25-09-2012 [18:34] - dogard | Link:

wrogami POLSKI sa osobnicy pokroju nalecza , uciekajacy przed odpowiedzialnoscia jak szczury przed zatonieciem statku.Zwykle kacapskie wywloki.