Sen wilka z niedorżniętej watahy

"Jarosław Gowin już wie, że sitwa chce go zniszczyć, więc myślę, że nie tylko przychyli się do wniosku o powołanie komisji śledczej ws. Amber Gold, ale też, że namówi do tego kolegów." - Powiedział dziś rano w "Przesłuchaniu" w RMF FM, Andrzej Duda.

Czy Andrzej Duda wpuścił lisa do kurnika, czy o czymś wie?

Komisja śledcza byłaby dla samego Donaldu poderżnięciem mu gardła. I nie warto, akurat tutaj, tego uzasadniać. Nie bedąc hipokrytą muszę uczciwie stwierdzić, że widok zarzynanego Tuska, zdrajcy, sprzedawczyka, buca i chama wielce by mnie kręcił. Już widzę utaczających mu krwi kolesiów, których nawet nie chce mi się tu wymieniać. Już słyszę chichot rubaszny  z Pałacu Dużego dobiegający... Choć i ten śpiewny śmiech Bredzisława, łabędzim śpiewem być może.

Ale...

Ale nic, niestety, nie jest takie proste.

Kreowanie nowej, słusznej tym razem, prawicy z gębami Giertychów, Kowalów, Ziobrów i innych swiń przepoczwarzonych, póki co, dopiero raczkuje. Ten układzik jeszcze nie jest domknięty. Na naszych oczach trwają próby mające wykazać jaka liczba zlemingowionego polactwa da się nabrać. Eksperyment, po klęskach PJN-ów i Polsk Solidarnych nie rokuje jednak dobrze. Co raduje mnie wielce. Choć nie raduje mnie, kiedy widzę codzienne staczanie się do rynsztoka np. Jacka Kurskiego. Kolejnej świni, która kiedyś była człowiekiem...

Jeśli jednak Gowin oszalał i coś jest na rzeczy to obalenie Tuska musi być końcem tej i takiej Platformy. A tylko Bóg( i służby) raczy wiedzieć co może wypłynąć, że tak powiem, przy okazji? I kto może przypadkowo dostać cegłówką z zawalanego budynku? Ergo, nikt z tych kanalii nie zna dnia ani godziny. Rozpieprz w partii miłości równa się śmiertelnemu zagrożeniu setek/tysięcy szumowin, głównego budulca miłościwie nam panującej partyi.

A na to nie można pozwolić. Jeśliby więc Gowin, w desperacji chyba, wyciął im jednak skocznego oberka, to natychmiast umoczony po uszy SLD i biłgorajska żulia musiałaby wniosek o Komisję odrzucić, bo cały pookrągłostołowy "dil" szlag mógłby trafić i to w radykalnie przyspieszonym tempie.

Jedno jest wszakże pewne. Choćby się nie wiem jak zakombinowali i zakiwali w układankach, nadchodzi czas by to bydło dobić.

Być może lud ciemny zostanie ostatecznym sędzią, a "zionące nienawiścią mohery" pogonią ich tam, gdzie ich miejsce. Do rynsztoka. Ale po odbyciu kary.

Gdybym tak zobaczył,ogoloną na łyso,  "na metr w głąb" Kopaczową natychmiast poszedłbym w koszty i grosza nie żałował na mszę dziękczynną koncelebrowaną przez stu kapłanów.

Albo i przez dwustu!

I byłyby to najlepiej, w życiu moim, wydane pieniądze.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Basia

22-09-2012 [19:20] - Basia | Link:

Wszystko PIĘKNE co napisałeś!!A z Kopaczową to już bajeczne...mnie też to po głowie chodziło. A Ty to wyartykułowałeś!!!Kłaniam się do samej ziemi!!!

Obrazek użytkownika patologiczny antykomuch

22-09-2012 [20:53] - patologiczny an... | Link:

dożyjemy! A ów widok!  Łysej oszustki i putinowskiego wycierucha? No, mniodzio...
Ukłony niziutkie :-)

Obrazek użytkownika nemo1

22-09-2012 [20:39] - nemo1 | Link:

Sz.patologiczny antykomuchu,przyjmij i mój zdjęty z uszanowaniem kapelusz.Tylko jedna drobna uwaga,to nie są świnie tylko sprzedajne sk..ysyny.Wyrazy uznania.

Obrazek użytkownika patologiczny antykomuch

22-09-2012 [20:59] - patologiczny an... | Link:

odpowiednie dałeś słowo:-)
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Zdenek Wrhawy

22-09-2012 [21:06] - Zdenek Wrhawy (niezweryfikowany) | Link:

Jeżeli jutro usłyszycie u Stokrotki o dymisji Jarosława Gowina,to nie szarpnijcie sie na życie :-)

Pewnie juz dostał paczke,dostarczona przez "nieznanych doręczycieli" z wypatroszoną rybą...

Okrągły stół i Magdalenka,to największa hańba XX wieku...dla Polaków i Polski!!

PACTA SUNT SERVANDA---ale ten Pakt...to jest druga Targowica...chroniona przez ten sam kraj,co oryginał.

Obrazek użytkownika dogard

22-09-2012 [21:33] - dogard | Link:

predzej zalozy partie komoruskiemu jak dogada sie z PiS-em.Zreszta na cholere taki oportunista z sekty KATOLOUDEKOW-- TO NAJGORSZY SORT poLITYCZNY, rowny giertyszkom.POdstepny,a przymilny jak POtrzeba.

Obrazek użytkownika Józef Darski

23-09-2012 [12:25] - Józef Darski | Link:

Gra polega na tym, że będzie nowa Platfprma i nowa opozycja - obie prorosyjskie i pomagające utrzymać system, choć nowa opzycja będzie walczyła z okrągłym stołem i ... USA oraz broniła nas przez ... Izraelem.

Ewentualnie nowa opzycja może mieć dwa skrzydła: proniemieckie bo Rosja i prorosyjskie bo Niemcy, ale za to oba antyamerykańskie ...bo USA rządzi Izrael, który hce się przesiedlić do Polski (kiedyś Michalkiewicz - dziś akcja na szerszą skalę).

Proste.Elementarne.

Spokojnie czekam na książkę Ziemkiewicza, wtedy będzie już jasność w sprawie kto jest kto i wystąpenia nagle nagłośnionego Jęczmyka oraz brednie o masonach i NWO- Polacy to wszystko kupią razem z łańcuchem na następne 100 lat.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

23-09-2012 [13:11] - NASZ_HENRY | Link:

POlsza nie zagranica ;-)